Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
600 серія гітар Taylor отримує нагороду M.I.P.A. – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

600 серія гітар Taylor отримує нагороду M.I.P.A.

600 серія гітар Taylor отримує нагороду M.I.P.A.

Нова серія гітар Taylor «600» була удостоєна нагородою Musikmesse International Press Award (MIPA) у номінації «Краща акустична гітара» на шоу MIPA, яке проходило на виставці Musikmesse у Франкфурті. Щорічна нагорода M.I.P.A. вручається за кращі музичні інструменти, в кожній категорії. Більше 160 публікацій по всьому світу голосують за кращі продукти в понад 40 категоріях музичних інструментів для визначення переможців MIPA. Престижна нагорода за кращий продукт в індустрії музичних інструментів та Pro Audio була названа «Греммі».

На врученні нагороди були представники Taylor, в тому числі гітарний дизайнер Енді Пауерс, який прийняв нагороду від імені компанії.

Це вже третя поспіль перемога компанії в категорії «Краща акустична гітара». У 2014 році компанія виграла нагороду за оновлену серію «800», а в 2013 році — за нову форму корпусу акустичної гітари, «Гранд оркестр», яка також була представлена ​​в цьому році.