Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Cтруни Rotosound Swing Bass 66 — вибір Geddy Lee

Cтруни Rotosound Swing Bass 66 — вибір Geddy Lee

Rotosound отримав схвалення від Geddy Lee, всесвітньо відомого басиста канадської рок-групи Rush. Музикант зробив спеціальне відео, звеличуючи всі достоїнства струн Swing Bass 66 від виробника Rotosound.

 

 

 

Виробництво струн Rotosound

Історія Rotosound починалася з далеких 50-х. Засновником був Джеймс Гоу – музикант й інженер по торгівлі. А починалося все з виготовлення струн під замовлення для багатьох відомих артистів по цілому світу. З самого початку це був сімейний бізнес, який і по теперішній час залишається таким же. Для виготовлення струн Rotosound, сьогодні використовується обладнання новітнього покоління з комп’ютеризованим управлінням. Поряд з тим дотримуються перевірені часом традиції. Все виробниче обладнання повністю розроблене та виготовлене інженерами компанії, які також є музикантами. Унікальний технологічний процес та увага до кожної струни вирізняє компанію поміж інших виробників. Всі струни піддаються суворим випробуванням сили та звуку у власній студії компанії, де після перевірки кожна струна упаковується вручну. Виробництво Rotosound, як і на початку своєї діяльності знаходиться в Англії.

 

фото Cтруни Rotosound

 

Geddy Lee найкращий бас-гітарист усіх часів

За словами Geddy Lee струни від компанії Rotosound — це найкращий вибір для будь-якого гітариста. Завдяки якості та асортименту кожен музикант зможе знайти саме те, що йому потрібно. У 2011 році Geddy Lee був визнаний одним з кращих бас-гітаристів усіх часів за версією редакції Rolling Stone згідно опитуванню. Rolling Stone — американський журнал, присвячений музиці та поп-культурі. Тираж видання — близько півтора мільйона примірників, видається з 1967 року. Це один з найбільш авторитетних і шанованих журналів про культуру в світі. Редакція Rolling Stone щорічно в грудні публікує список кращих музичних альбомів і кінофільмів – «Вибір року».

 

фото Geddy Lee найкращий бас-гітарист усіх часів

 

Rotosound Swing Bass 66 вибір Geddy Lee

У своему відео Geddy Lee розповідає про струни Rotosound Swing Bass 66. Адже це єдина та неповторна модель струн, яку музикант використовує протягом усієї своєї кар’єри. Струни для басгітари Rotosound RS66LD, з калібрами 45-65-80-105, виготовляються у Великій Британії ще з 1958-го. Продукція Rotosound стала також вибором таких відомими музикантів, як Billy Sheehan, Duff McKagan, Steve Harris and та багато інших. А у 60-х на них грали: The Who, The Jimi Hendrix Experience, Pink Floyd, і цей перелік можна ще довго продовжувати.

 

фото струни Swing Bass 66

 

Головною фішкою компанії Rotosound була модель Swing Bass, яку вперше було виготовлено у 1966 році. Саме в той час на фабрику завітав басгітарист Джон Ентвісл, із вже відомого гурту The Who. Тоді він був у пошуку кращого звучання для свого інструменту. Ентвісл повністю провів другу половину дня на фабриці у пошуках свого звучання. І ось випробовуючи струну за струною, музикант підібрав таки собі необхідний комплект струн. З того часу, дана модель струн і отримала назву Swing Bass 66 (RS66LD).

 

фото Rotosound Swing Bass 66 вибір Geddy Lee

 

Широкий асортимент струн Rotosound

Сучасні струни Rotosound пропонують широкий вибір високоякісних струн для:
— басгітар;
— акустичних гітар;
— електрогітар;
— класичних гітар;
— струно-смичкових інструментів;
— банджо;
— мандолін та багато інших.

Варто звернути особливу увагу на широкий вибір одинарних струн: як для електрогітар, так і для акустичних. Найважливіше, що ви зможете підібрати свій власний комплект струн під ваш стиль, експеримент, чи проект. Відповідно можна знайти й поштучні струни для скрипок. Окрім струн бренд Rotosound пропонує також багато цікавого: слайдери, каподастери, тюнери та інше.

 

 

Ось деякі з відомих артистів, хто грають на струнах Rotosound: