Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Roland SE-02 – аналоговий синтезаторний модуль

фото Roland SE-02 - аналоговий синтезаторний модуль

Roland SE-02 – аналоговий синтезаторний модуль

Roland SE-02 sound module  класичний звук і безпрецедентна потужність

Roland SE-02 – новий член сімейства Roland Boutique Designer – результат плідної співпраці компаній Roland і Studio Electronics. SE-02 побудований на базі автентичної аналогової дискретної схемотехніки, що забезпечує можливість створення характерного звуку класичних синтезаторів поряд з великою кількістю опцій, що набудовуються. Безліч зручних регуляторів і перемикачів високої якості, а також унікальний вбудований секвенсор забезпечують можливість створення за допомогою SE-02 насичених тембральних текстур і потужні засоби управління ними.

 

фото Roland SE-02 - аналоговий синтезаторний модуль

Roland SE-02 – основні технічні характеристики:

 • Дискретна аналогова схемотехніка з інтерфейсом, де кожній з функції відповідає свій регулятор
 • Три контрольованих напругою генератори з шістьма хвильовими формами
 • Автоматичне коригування частоти генератора для стабілізації ладу
 • Обрізний фільтр високих частот з крутизною придушення 24 дБ і двокаскадний підсилювач
 • Перехресна модуляція (XMOD) трьох типів, контур зворотного зв’язку, генератор шуму
 • Синхронізований з темпом генератор LFO (дев’ять хвильових форм)
 • Синхронізація з темпом затримки, з трактом обходу для аудіосигналу
 • Збереження і виклик 384 пресетних звуків, 128 призначених для користувача
 • Зручний патерновий секвенсер з режимом Song
 • Параметри нот секвенції, тривалості та синтезу
 • Входи CV, VCF CV і гейта, а також тригерні вхід/вихід
 • Вхід для обробки сигналів зовнішніх джерел фільтрами SE-02
 • Стандартні роз’єми MIDI, USB-MIDI і USB-аудіо

 

фото Roland SE-02 - аналоговий синтезаторний модуль

Перевага над стандартними аналоговими синтезаторами

Монофонічний синтезатор SE-02 комплектується трьома керованими напругою генераторами, керованим напругою фільтром з крутизною спаду 24 дБ і двокаскадним підсилювачем. Генератори здатні відтворювати сигнали з формою хвилі шести різних видів і характеризуються теплим насиченим звуком, властивим аналоговим генераторів VCO. Крім того, генератори VCO передбачають можливість автоматичної корекції частоти. Відповідно висота ладу залишатиметься стабільною незалежно від температури.

 

фото Roland SE-02 - аналоговий синтезаторний модуль

 

Roland SE-02 – неординарний яскравий синтезатор з багатими насиченими  експресивними частотами, саме такими, які і асоціюються з класичними синтезованим тембрами. Однак здатності SE-02 відтворювати дивовижні вінтажні звуки цим не обмежуються. Синтезатор реалізує три типи перехресної модуляції (XMOD), має петлю зворотного зв’язку фільтра з розривом, синхронізований з темпом LFO з дев’ятьма різними хвильовими формами, масштабування та інвертування обвідної, передбачає синхронізацію генератора, комплектується генератором шуму і синхронізованою з темпом затримкою.

 

фото Roland SE-02 - аналоговий синтезаторний модуль

 

Незважаючи на свою компактність, що дозволяє брати синтезатор з собою куди завгодно, його регулятори та перемикачі відрізняються міцністю, а їх кількість – достатком. Так що тепер можливості по створенню великої палітри звуків нічим не обмежені – все в ваших руках. Продумане розташування органів управління і призначення на кожну з функцій свого окремого регулятора забезпечують зручність оперативного контролю. Можна починати роботу з синтезатором, використовуючи 384 запрограмованих фахівцями пресетів, які пропонують широкий вибір різних тембрів, від класичних до сучасних. Пам’ять SE-02 розрахована на 128 пресетів користувача.

 

фото Roland SE-02 - аналоговий синтезаторний модуль

Музичний секвенсер

Roland SE-02 комплектується потужним 16-кроковим секвенсером, що дозволяє пожвавити звучання, додати в нього нові фарби. Його роботу можна синхронізувати із зовнішніми синхросигналами входів MIDI, USB або триггерним входом. Для кожного кроку можна визначити свою тривалість, налаштувати швидкість глайда, задати темп і визначити номер пресету. Ці установки можна зберегти в секвенції. Креативні функції секвенсера дозволяють управляти свінгом, визначати тональність, напрямок і перший/останній кроки секвенції і робити це блискавично. Навіть параметри синтезу можна змінювати за допомогою секвенції – досить вибрати крок і перемістити регулятор. Незважаючи на компактність SE-02, секвенсер відрізняється в роботі й може використовуватися як в студії, так і на сцені. Пам’ять SE-02 розрахована на зберігання 128 секвенсерних патернів, з яких можна сформувати до 16 п’єс по 16 партій в кожній.

 

 

Універсальність SE-02 Sound Module

Roland SE-02 добротно спроектований – міцний металевий верх, якісні регулятори та перемикачі. Незважаючи на те, що практично для кожної функції передбачений свій регулятор, синтезатор характеризується дивно невеликими розмірами, що дозволяє завжди тримати його “під рукою”. Завдяки тому, що синтезатор виконаний у форматі пристроїв серії Roland Boutique, він сумісний з док-станціями K-25m і DK-01, що дозволяють доукомплектувати синтезатор 25-нотною міні-клавіатурою, яка передбачає можливість використання під різними кутами нахилу, що може виявитися корисним як при роботі на сцені, так і в студії.
SE-02 обладнаний стереофонічними джековими роз’ємами 1/8 “, що дозволяють зменшити кількість комутаційних кабелів, а також стандартними повнорозмірними MIDI-роз’ємами, для підключення зовнішньої клавіатури або дистанційного керування SE-02. Також як і в інших синтезаторах серії Boutique компанії Roland, в режимі Chain Mode можна скомутувати по MIDI два і більше прилади SE-02, збільшивши тим самим сумарну поліфонію.
Є також входи CV для управління висотою звуку і частотою фільтру, а також тригерні вхід і вихід, що забезпечують простоту інтеграції SE-02 в модульні комплекти обладнання та інші вантажні інсталяції. Можна навіть за допомогою фільтрів синтезатора обробляти зовнішні аудіосигнали, а роз’єми USB-аудіо та MIDI дозволяють включати SE-02 до складу обладнання, що працює під керуванням комп’ютера.