Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Roland RP-102 - компактне і доступне за ціною цифрове фортепіано
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland RP-102 — компактне та доступне за ціною цифрове фортепіано

фото Roland RP-102 - поєднання автентичності та сучасності

Roland RP-102 — компактне та доступне за ціною цифрове фортепіано

При виборі фортепіано до уваги приймаються кілька основних критеріїв: відповідність інструменту до вашого способу життя, бюджет і простір, необхідний для його розміщення. Доступне в фінансовому плані фортепіано Roland RP-102 виграє за всіма цими показниками. Воно гарантує автентичні відчуття при грі, пропонуючи безліч навчальних функцій і володіє компактним привабливим дизайном. У ньому реалізовані технології, запозичені у відзначених нагородами цифрових фортепіано преміум-класу. Включаючи розкішну і неймовірно зручну для гри клавіатуру зваженого типу. Все це забезпечує натхненне звучання і відчуття, що у вас в руках інструмент професійного класу. Крім того є надійним фундаментом вашої музичної творчості та зростанню подальшої майстерності. А завдяки його інноваційним можливостям, RP-102 якнайкраще гармонує зі стилем життя сучасного музиканта.

 

фото цифрове фортепіано Roland RP-102

 

Неймовірно привабливий та функціональний інструмент

Цей інструмент є наймолодшим в лінійці RP серії. Але при цьому він використовує ту ж технологію моделювання SuperNATURAL Piano. А також, таку саму ж клавіатуру PHA-4 Standard, що і в дорожчій моделі RP-501R. Цифрове піаніно Roland моделі RP-102 — це фортепіано, насамперед для дому та сім’ї. Роздрібна вартість якого становить 33 634 грн. До цього часу найдешевшим традиційним типом кабінетного фортепіано, який пропонував Roland, було RP-501R. Воно успішно продається за ціною 46803 гривень і сьогодні, що значно дорожче, ніж новий RP-102. Хоча, слід зауважити, що обидва інструменти варті уваги. І ви обов’язково в результаті отримаєте саме те, за що заплатите. Проте, RP-102 — це нова модель в лінійці піаніно Roland за привабливою ціною і необхідним, основним функціоналом. Все це роблять RP-102 затребуваним інструментом. В першу чергу для категорії людей, які віддають перевагу лаконічному функціоналу, якості за доступною ціною.

RP-102BK випускається в сатиновій чорній обробці, з вбудованою кришкою плавного опускання і трьома повнорозмірними педалями. Більшість людей, можливо, навіть не здогадуються, що RP-102 насправді є версією нинішньої портативної моделі FP-30. Але заради справедливості слід зазначити, що Roland FP-30 — кращий інструмент з точки зору функціоналу з вбудованою акустичною системою. Однак вам може здатися, що зовнішній вигляд і дизайн RP-102 більш привабливий, ніж компактний FP-30. Саме це може бути вагомою причиною для покупки нового Roland RP-102.

 

фото цифрове фортепіано Roland RP-102 - сплав автентичності та сучасності

 

Еталон звучання серед цифрових інструментів

Як уже згадувалося вище, у Roland є дорожча версія, ніж RP-102, яка називається RP-501R. Зрозуміло, ця модель здатна на багато що, та й звучить, само собою, краще. У моделях FP-30 і RP-501R використовується одна і та ж клавіатура. А також той же самий звуковий чіп для фортепіано, майже та ж система педалей. Крім того одна і та ж поліфонічна пам’ять і ще деякі схожі функції. Для того щоб зробити більш привабливим RP-102, інструмент володіє всіма перевагами, перерахованими вище. Новий Roland RP-102 призначений для людей, які бажають переважно грати на класичному фортепіано. Хоча в ньому також є деякі додаткові цифрові функції. Проте не так багато, як в портативному FP-30. Що ж стосується фортепіанного звуку Roland, то це саме те, на чому покупці повинні зосередити свою увагу. Адже якісно засемпльовані акустичні звуки компанією Roland, завжди були еталоном звучання серед цифрових інструментів, на відміну від інших виробників.

 

фото Roland RP-102 Натуральні відчуття гри як на акустичному роялі

 

До того ж, Roland RP-102 і FP-30 мають однакову клавіатуру «PHA4 Standard». Тобто володіють 128 нотною поліфонією. Клавіші мають спеціальне покриття з імітацією слонової кістки. В свою чергу це забезпечує натуральні відчуття гри як на акустичному роялі. Що ж стосується звуку фортепіано, в RP-102 є чотири різних звукових варіації звукового фортепіано. Тобто включаючи концертний, «яскравий», «м’який» і баладний. Вони володіють хорошим динамічним діапазоном і виразністю з використанням звукової технології Roland SuperNATURAL. Ідеальні для виконання джазу, поп-музики та іншої різножанрової музики.

 

фото Еталон звучання серед цифрових інструментів

 

Цифрове фортепіано з продуманою мінімалістичністю

RP-102 незвичайний інструмент і відрізняється від всіх інших піаніно Roland. Оскільки на його невеликій панелі управління, розташованої на лівій стороні клавіатури, є всього 4 кнопки. Відповідно це робить появу цієї моделі дуже мінімалістичною. Втім, саме це може сподобатися певній категорії людей. Кнопки призначені для збільшення/зменшення гучності, функції включення/виключення живлення… ось і все. Проте, всі цифрові функції в цьому фортепіано доступні. Тобто утримуючи функціональну кнопку, а потім, натискаючи відповідну клавішу на клавіатурі, ви викликаєте певну функцію. Для цього вам потрібно заглянути в інструкцію. Саме так ви з’ясуєте, як отримати доступ до тієї чи іншої функції. RP-102 має 4 добірних фортепіанних звуки поряд з 11 іншими інструментальними тембрами, включаючи клавесин, струнні, хор, електро-піано і т.д.

Інші функції включають можливість транспонування на будь-яку клавішу. В першу чергу зміну «яскравості» або динаміки звуку фортепіано, додавання і налаштування реверберації. Ви також можете вибрати цифровий метроном з різними таймінгами і регулюванням темпу для навчання ритму. Змінивши управління чутливістю до торкання клавіш (5 рівнів). Можна також одночасно накласти два різних інструментальних звуки для відтворення. До того ж, двоє музикантів можуть грати одночасно і незалежно. Тобто граючи одну і ту ж пісню в тих самих октавах, використовуючи функцію «Twin Piano». «Режим подвійного піаніно» зазвичай використовується двома учнями. Які практикують одну і ту ж пісню одночасно або з учителем/учнем під час практики.

 

фото Цифрове фортепіано з продуманою мінімалістичністю

 

Оптимальне технічне рішення класичного цифрового піаніно

Щодо акустичної системи, RP-102 має 2 вбудованих гучномовця потужністю 12 Вт. Саме таке технічне рішення на сьогоднішній день є оптимальним для класичного цифрового піаніно. Цієї потужності, як правило, досить для кімнати середніх розмірів. Фортепіано RP-102 передбачені два роз’єми для навушників і вихід USB для зовнішніх пристроїв. Також передбачений спеціальний порт оновлення. Він використовується у випадку, коли Roland випускає оновлене програмне забезпечення для цього інструменту. Відповідно його можна завантажити за допомогою USB flashdrive. Насправді це досить крута функція, так як робить інструмент універсальним. Перераховуючи переваги RP-102, не можна не згадати наявність двохсот з гаком вбудованих п’єс. Включаючи класичні твори Моцарта і Бетховена, а також відомі етюди. Різні навчальні функції, роблять цю модель ідеальним інструментом для занять вдома або в музичній школі.

 

фото Оптимальне технічне рішення класичного цифрового піаніно

 

Оновлений додаток Piano Partner 2 для iOS і Android

Новий оновлений додаток для iOS/Android під назвою Piano Partner 2 — ще один вагомий нюанс. Roland зробив цей додаток для просування цієї моделі поряд з іншими своїми продуктами. Користувачі програми Piano Partner 2 для iPad, а також в майбутньому для Android-планшета, отримають доступ до вражаючих і цікавих функцій. В першу чергу таких як:
— інтерактивна музична допомога;
— інтерактивні ритмічні функції, включаючи барабанні патерни;
— щоденник фортепіанної практики і можливість вибору зображення.
Все це робить інструмент більш інтуїтивним, ніж використання «звичайного» піаніно із заводськими налаштуваннями.

Варто зазначити, що додаток Piano Partner у Roland існує вже кілька років. Він широко застосовується для цілого ряду цифрових піаніно. Але дана версія Piano Partner 2 — це оновлення з великою кількістю функцій і найсучаснішими технологіями. Якщо у вас є планшет iPad або Android, ви можете насолоджуватися різними функціями в додатку Roland Piano Partner і знаходити їх корисними і забавними. Зрозуміло, це зовсім не означає, що додаток навчить вас професійно грати. Для цього повинні бути задіяні інші спеціалізовані додатки або музично-освітні програми для портативних комп’ютерів.

 

фото Оновлений додаток Piano Partner 2 для iOS і Android

 

Ефективна форма навчання в ігровій манері за допомогою Piano Partner 2

Додаток Roland Piano Partner 2 також має безпровідний зв’язок MIDI. Тож можна використовувати функцію MIDI Bluetooth на вашому зовнішньому пристрої. Безпровідний зв’язок Bluetooth, безумовно, зручний у використанні, так як усуває необхідність підключення USB-кабелю. Є також багато інших популярних музичних інтерактивних додатків для iPad. Звісно ж ви зможете підключити їх до піаніно Roland і використовувати для навчання музиці. При цьому слід пам’ятати, що функція Bluetooth не призначена для передачі потокового аудіо. Відповідно використовується тільки для MIDI даних.

 

фото Roland RP-102

Відсутність необхідності дорогого обслуговування і компактність

В цілому нове цифрове піаніно Roland RP-102 — відмінне фортепіано. Найважливіше, що багато користувачів, придбавши його, неодмінно будуть задоволені покупкою. Зрозуміло, на ринку є і конкуренти цій моделі з подібним функціоналом, і схожому ціновому діапазоні. Однак у цих конкурентів цілком може не бути спеціального додатка для iPad. Завдяки якому можна додавати функції і можливості до гри на фортепіано. Відтак все залежить від того, що саме ви бажаєте отримати, придбавши інструмент в ціновому діапазоні близько 1000 $. Тому, перш ніж купувати що-небудь у кого-небудь, обов’язково зверніться до фахівців. Вони допоможуть вам прийняти правильне рішення про покупку, засноване на ваших потребах, музичних бажаннях, бюджеті.

 

фото Відсутність необхідності дорогого обслуговування і компактність

 

Основні специфікації фортепіано Roland RP-102:
  • Доступне за ціною якісне фортепіано з вбудованими функціями навчання в форматі компактного інструменту
  • Ідеальне в якості першого фортепіано для дому, музичних шкіл та інших музичних освітніх закладів
  • Безпровідний зв’язок по Bluetooth з музичними програмами на смартфонах і планшетах
  • Ексклюзивний додаток Piano Partner 2 компанії Roland. Забезпечує простий доступ до розширеного управління інструментом, ряду функцій, пов’язаних з навчанням, розвагами і виконанням
  • Технологія SuperNATURAL Piano, що забезпечує автентичні тембри і відчуття гри на акустичному роялі
  • Клавіатура PHA-4 Standard, виконана з використанням удосконаленої технології, для підвищення виразності виконання
  • Три педалі на металевій основі для повної схожості з акустичним фортепіано
  • Більше 200 вбудованих п’єс, включаючи традиційні п’єси, шедеври класики і етюди для розвитку техніки гри
  • Відсутність необхідності дорогої періодичної настройки і постійного догляду
  • Строгий чорний корпус, як данина класичним традиціям, компактність

 

фото Основні специфікації фортепіано Roland RP-102