Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland JUNO-DS76 — розширення меж творчості та неповторне звучання

фото синтезатор JUNO-DS76

Roland JUNO-DS76 — розширення меж творчості та неповторне звучання

Кожного року в рамках заходу Music Connects, компанія Roland представляє ряд новинок. Однією з представлених новинок на цьогорічному заході, став синтезатор JUNO-DS76. Інструмент поповнив собою популярну лінійку синтезаторів JUNO-DS. Нова 76-клавішна модель, забезпечує розширені можливості творчого вираження для виконавців на синтезаторі та органі. Подібно всім іншим моделям цієї серії, синтезатор JUNO-DS76 характеризується полегшеною конструкцією для простоти транспортування. Крім того, володіє широким набором професійних тембрів для роботи в будь-якому музичному стилі. Також в ньому передбачена можливість живлення від батарейок для мобільних виступів. Обладнаний 76-нотною синтезаторною клавіатурою, він є ідеальним вибором для музикантів, бажаючих розширити свій музичний арсенал. В перше чергу, за рахунок використання декількох тембрів, розподілених по різним діапазонам клавіатури.

 

 

Roland JUNO-DS — ідеальне рішення

Roland JUNO-DS76 — ідеальне рішення для тих, хто володіє високими амбіціями молодих груп. Це гідний представник нового покоління музичних інструментів, який вирізняється дивовижною портативністю та простотою управління. Легка й міцна конструкція, та продуманий інтерфейс управління забезпечують високу мобільність та оперативність настройки інструменту. Він дозволяє цілком і повністю сфокусуватися на виконанні. У розпорядженні музиканта гнучкі вбудовані функції, такі як готові тембри, педи для відтворення аудіофайлів. Також, паттерновий секвенсер для створення оригінальних п’єс та багато інших функцій, які дозволять розширити межі вашої творчості. Найважливіше, що з JUNO-DS76 ви зможете втілити в життя практично будь-який творчий сценарій.

 

foto Roland JUNO-DS76

 

JUNO-DS76 портативний 76˗нотний візаві

Клавішники, які активно використовують тембри органу, синтезатора та інший інструментарій, по достоїнству оцінять 76-нотну клавіатуру JUNO-DS76. Вона дозволяє призначати різні звуки на нижньому та верхньому діапазоні клавіатури. Окрім того, клавіші інструмента трохи довше стандартних синтезаторних. Відповідно, забезпечуються більш комфортні відчуття та рівна динаміка при грі. Створюйте своє власне неповторне звучання за допомогою простого та зручного інтерфейсу редагування. Виділіться із загальної маси, використовуючи унікальні вокальні ефекти. Адже восьмидоріжковий паттерновий секвенсер дозволяє створювати пісні цілком, з нуля і до готового продукту. Нарешті, володіючи вагою всього лише 6.9 кг, синтезатор JUNO-DS76 набагато портативніше за будь-якого іншого 76-нотного візаві.

 

фото Roland JUNO-DS76 - ідеальне рішення

 

Серія JUNODS широкий набір професійних тембрів

Новий Roland  JUNO-DS76 є подальшим розширенням серії JUNO-DS, в складі якої вже є дві моделі. Модель JUNO-DS61 оснащена 61-нотною клавіатурою і має всі функції лінійки JUNO-DS. Відмінна риса цього синтезатора — простота транспортування, що перетворює його в ідеальне рішення для музикантів, які постійно переміщуються з місця на місце. Модель JUNO-DS88, обладнана 88-нотною клавіатурою, і прийдеться до смаку професіоналам. В першу чергу тим, хто орієнтуються на фортепіанну техніку виконання, а також студентам, які навчаються грі на фортепіано. Клавіатура Ivory Feel-G компанії Roland з прогресивною молоточковою механікою, забезпечує приголомшливе туше. А також, видатні ігрові характеристики для отримання виразних тембрів фортепіано JUNO-DS. При цьому сам інструмент залишається цілком компактним і легким.