Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Roland GO: Mixer Pro перетворює смартфон в студію звукозапису
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland GO: Mixer Pro перетворює смартфон в студію звукозапису

Roland GO: Mixer Pro перетворює смартфон в студію звукозапису

Roland GO: Mixer Pro перетворює смартфон в студію звукозапису

Чудова новина для тих, хто любить створювати власну музику за допомогою смартфона або планшета. Адже саме для вас незабаром стане доступним для продажу компактний мікшер Roland GO: Mixer Pro. Новинка являє собою вдосконалену версію компактного мікшера GO: Mixer, сумісного з iOS- і Android-пристроями. Відповідно, як і його попередник, новинка орієнтована на мобільних музикантів. Крім того, пристрій стане незамінним помічником для відеоблогерів, ну і звісно ж, для всіх інших творців контенту.

 

 

Мобільна студія з Roland GO: Mixer Pro

Roland GO: Mixer Pro перетворить ваш смартфон чи планшет в мобільну студію. Це можливо завдяки вбудованим 9 входам, що дозволить підключати й мікшувати до дев’яти джерел звуку відповідно. Це можуть бути мікрофони (в тому числі з фантомним живленням), драм-машини, клавішні, гітари, інші інструменти. Найбільш примітним є те, що в каналах, рівень сигналу можна регулювати незалежно. Відповідно, також передбачений і загальний регулятор. Не забув виробник і про підключення для моніторингу навушників, причому рівень сигналу їх знову-таки регулюється. Корисна функція Center Cancel. Вона зменшує рівень вокалу в треку, що використовується (кінцевий результат залежатиме від показників вихідного запису). Найважливіше, що GO: Mixer Pro працює з додатками Roland 4XCamera і Virtual Stage Camera. Завдяки чому, можна створити музичні відеозаписи з екраном поділу, а також заміною фону.

 

 

Roland GO: Mixer Pro — створюйте музику повсюдно

Roland GO: Mixer Pro може отримувати живлення від чотирьох батарейок або по порту USB (від смартфона). Виробник запевняє, що від чотирьох елементів типорозміру AAA мікшер здатний пропрацювати до чотирьох з половиною годин. Варто зазначити, що GO: Mixer Pro стане вашим справжнім помічником, що забезпечить студійний звук професійної якості. Він ідеальний для використання у розповсюджувані через соціальні мережі відео або живих трансляцій. Це найефективніший шлях для залучення прихильників, збільшення кількості переглядів та зростання популярності. До комплекту поставки пристрою входять кабелі для підключення до різних моделей смартфонів. На замітку, мікшер без кабелів і батарейок важить 220 грамів при габаритах 104 х 155 х 41 мм.