Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland GO: Livecast — студія потокового мовлення

Roland GO: Livecast — студія потокового мовлення

Професійні живі трансляції зі смартфону

Організувати пряму трансляцію за допомогою смартфону не проблема, проблема полягає в тому, щоб вона виглядала професійно. Саме з цієї причини вам не обійтися без GO: LIVECAST, простого бюджетного рішення, здатного підняти якість веб-трансляцій на більш високий рівень. Цей програмно-апаратний комплекс є повнофункціональної студією потокового мовлення, що реалізує функції мікшування звуку, виведення титрів, відтворення мультимедійного матеріалу, обробки за допомогою звукових ефектів і інші — і все це без необхідності залучення в процес комп’ютера або дорогого аудіо- / відео- обладнання. Використовуючи тільки апаратне обладнання GO: LIVECAST, супутнє прикладне програмне забезпечення і свій смартфон, ви отримуєте в розпорядження весь інструментарій, необхідний для організації живих захоплюючих веб-трансляцій, які цілком зможуть скласти гідну конкуренцію створюваним визнаними творцями цього жанру в соцмережах.

 

Оперативна підготовка до роботи

GO: LIVECAST відрізняється простотою й оперативністю настройки — досить усього лише налагодити зв’язок зі смартфоном і підключити навушники для моніторингу звуку. Вбудований мікрофон налаштувати на зняття високоякісного звуку, а вокал можна буде обробити ревербератором. У разі необхідності можна скористатися професійним мікрофоном, підключивши його до входу XLR. Передбачено навіть стереофонічний лінійний вхід для комутації з гітарним підсилювачем, синтезатором, мікшером або іншим джерелом звуку.

 

Наповнюйте живу потокову трансляцію різноманітним матеріалом

До складу прикладного програмного забезпечення GO: LIVECAST входить простий у використанні інструментарій по роботі з мультимедійними матеріалами, які дозволяють урізноманітнити веб-трансляції. Можна створювати власні бібліотеки з музичних композицій, звукових ефектів, фотографій і відео або ж в якості відправної точки вдатися до послуг попередньо інстальованих опцій. Передбачена також підтримка титрів і тексту, що дозволяє підвищити привабливість трансляції. Крім того, в Live Sets можна зберегти різні мультимедійні фрагменти для проведення різних шоу, які впорядковані належним чином, щоб їх було зручно викликати в міру виникнення такої необхідності.

 

Пряме підключення до платформ потокового мовлення

Програмний додаток GO: LIVECAST дозволяє підключатися до ваших облікових записів на Facebook Live, Twitch, YouTube та інших найбільш затребуваних сервісів потокового мовлення. Досить вибрати потрібний і запустити веб-трансляцію! Можна навіть в прямому ефірі переглядати у вікні прокрутки програмного додатка коментарі, що залишаються вашими передплатниками.

 

Компактна мовна студія, яка завжди з вами

Проста програмована конфігурація апаратного пристрою GO: LIVECAST дозволяє управляти живими презентаціями, не втрачаючи контакту з аудиторією. Все що необхідно для запуску трансляції, програвання музики, виведення титрів, демонстрації фотографій і відео або навіть відтворення оплесків наприкінці шоу — всього лише доторкнутися до кнопки! За допомогою регуляторів можна оперативно управляти гучністю мікрофона і відтворення мультимедійного матеріалу, а кнопкою м’ютування мікрофона — відсікати в процесі живого мовлення небажані звуки, наприклад кашель.

 

«Вичавіть» з камери свого смартфона максимум можливого

Лицьову або тильну камери смартфона можна вибирати безпосередньо в програмному забезпеченні і в міру необхідності обробляти сигнал фільтром Skin, щоб «пом’якшити» картинку. Формат зйомки, портретна або пейзажна, вибирається автоматично за рахунок відповідної орієнтації смартфона в просторі, в той час як функція дзеркального перевороту зображення дозволяє зберегти правильну перспективу лівого і правого боків зображення для аудиторії. Можна навіть підключити по Wi-Fi камеру другого смартфона з перемиканням в один дотик і підтримкою перегляду відео на розділеному екрані.