Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Roland DJ-505 — компактний контролер з ультрасучасними функціями

фото Roland DJ-505 - компактний контролер

Roland DJ-505 — компактний контролер з ультрасучасними функціями

Діджейський контроллер Roland DJ-505 «заточений» під роботу з програмним забезпеченням Serato DJ та має широкий функціонал і комутаційні можливості. За словами виробника, DJ-505 має кращі в своєму класі характеристики і якість звуку, а також багатий набір функцій. Все це стовітсотково сподобається діджеям і продюсерам з творчим мисленням.

На сьогоднішній день в якості звукових носіїв діджеями широко використовуються програвачі аудіо- та MP3-компакт-дисків. Зведення композицій діджей здійснює за допомогою двох відтворюючих пристроїв і спеціального мікшерного пульта: діджей-мікшера. При відтворенні музики на обох програвачах повинна бути плавно регульована швидкість обертання (необхідно для «гладкого» зведення записів з різними темпами і ритмами). Також на сучасних діджейських пультах є семплери (для запису і циклічного відтворення коротких звукових фрагментів — лупів) і звукові ефекти.

Справжній діджей здатний розворушити публіку, маючи навіть найпростіше обладнання. Однак специфіка роботи діджея проявляється не стільки в блискавичному мікшуванні або спритному трюкацтві, скільки у відкритті вражаючих нових пісень та імпровізації в необхідний момент. Перш за все мова йде про те, як чуйно діджей здатний взаємодіяти з публікою. Зрозуміло, для цього знадобиться, можливо, цілий ряд музичних інструментів для діджеїнгу. Музичний ринок на сьогоднішній день пропонує універсальні й унікальні в своєму роді прилади для діджеїв. І один з них вартує особливої уваги: знайомтесь — Roland DJ-505!

фото Roland DJ-505 - компактний контролер для творчих ідей

Діджей — це шаман і звукотехнік, колекціонер і музичний проповідник, а також творець. Без сумніву, він — майстер, який вміло змушує людей танцювати. Як і музикант, він здатний до творчості. Найчастіше робота кваліфікованого діджея описується з технічної точки зору: неймовірно гладкі мікси, фантастично швидкі переходи, мікшування з декількох програвачів, філігранна гра з еквалайзером, використання чудернацьких семплів. Свого часу, багато діджеїв прославилися дивовижною роботою з вініловими програвачами, подібно до того, як ряд сучасних музикантів — стали легендарні завдяки бездоганній грі саме на інструментах «нового покоління».

 

фото Roland DJ-505 - контролер

 

 Roland DJ-505 —  для реалізації творчих ідей

Roland DJ-505 — це двоканальний, чотиридековий контролер Serato DJ. ВІн дозволяє об’єднати розширені можливості виконання Serato DJ з легендарними звуками і секвенсером драм-машин TR-808, TR-909, TR-606 і TR-707 від компанії Roland. DJ-505 пропонує інструментарій, володіючи яким ви отримуєте доступ не просто до стандартного мікшуваня, а до створення «на льоту» синхронізованих з Serato DJ ритмічних грувів і ритмів. Тепер ви можете створювати унікальні переходи, ремікси, облагороджувати звучання класичних треків і навіть писати свою власну музику.

Так само, як і флагманська модель DJ-808 і компактний DJ-202, контролер DJ-505 володіє широкими можливостями, які забезпечують неперевершену гнучкість діджеїнгу і ремікшування. Прилад в прямому сенсі «провокує» на пошуки нових підходів до виконання. Контролер DJ-505 можна також використовувати в якості автономного мікшера, так як він займає мало місця і передбачає можливість поновлення за рахунок Serato DVS. Тобто Roland DJ-505 — ідеальний контролер для роботи з програвачами вінілових дисків або CD-плеєрами.

 

фото Roland DJ-505 - контролер

 

Основні технічні характеристики Roland DJ-505:

 • Два канали та Deck Select для роботи з чотирма деками
 • Великі безінерційні джоги, оптимізовані для скретчингу
 • 8 виділених керуючих педів для Serato DJ з режимами Hot Cue, Roll, Slicer, TR, Pattern і Sampler
 • Вбудовані і повністю редаговані набори ударних легендарних драм-машин TR-808, TR-909, TR-606 і TR-707, реалізовані з використанням досконалої технології ACB (Analog Circuit Behavior — моделювання роботи аналогової схемотехніки)
 • Набори ударних з 8 звуків TR — Bass Drum (бочка), Snare Drum (малий барабан), Closed Hat (закритий хет), Open Hat (відкритий хет), Tom (тому), Rim (обід) і Ride (тарілка), які відтворювалися за допомогою педів і секвенсера
 • Зміна в режимі реального часу звуків ударних TR і семплів Serato за допомогою регуляторів Attack, Decay і Tune
 • Класичний 16-трековий секвенсер з функцією запуску звуків ударних TR або Serato Sampler; серед нових функцій nudge (TR-S), step-roll і мютування інструменту/семплу
 • Розблокування ліцензії Serato DJ; ліцензія Serato Tool Kit в комплекті (пакети Serato Pitch ‘n Time DJ, Serato Flip, Serato DJ FX)
 • Можливість використання в якості мікшера при комутації мультиплеєрів або програвачів вінілових дисків з входами Line і Phono; Serato DVS Upgrade Ready
 • Збалансовані виходи на роз’ємах XLR для комутації з професійними системами посилення звуку; Booth Out і роздільні виходи на джекових роз’ємах 1/4 «і 1/8» для моніторингу міксів
 • Мікрофонний вхід з гейтом, обрізним фільтром низьких частот, ревербератором і реверб-ефектом
 • MIDI-вихід для синхронізації зовнішніх пристроїв з секвенсером TR-S і Serato DJ.

 

фото Roland DJ-505 - контролер

 

Вражаючий діджейський контролер у компактному корпусі

Roland DJ-505 володіє всіма необхідними функціями, маючи на борту двоканальний чотиридековий контролер Serato DJ з Serato Tool Kit в комплекті. Портативність разом з набором функцій професійного рівня перетворюють DJ-505 в ідеальний інструмент. А саме для мобільних додатків, клубного діджеїнгу, живих виступів, а також продакшн-додатків. Вбудований аудіоінтерфейс стандарту 24 біт/48 кГц та високоякісні конвертери на виходах Master і Booth від компанії Roland, гарантують ідеально точне відтворення сигналу аудіоджерел, а також чистий і потужний звук.

Збалансовані виходи на роз’ємах XLR дозволяють підключати контролер безпосередньо до професійної аудіосистеми посилення звуку. А виходи Booth і роздільні для навушників на роз’ємах 1/4″ і 1/8″ — здійснювати моніторинг міксу. Ну, а за допомогою мікрофонного входу на роз’ємі 1/4″ TS можна урізноманітнити свій виступ, додаючи вокал або звуки інших інструментів. Виділені спеціально для керування Serato DJ регулятори забезпечують оперативність створення і запуску міток швидкого доступу (hot cue), лупів, звуків TR, патернів секвенсера і семплів. Для перемикання між чотирма деками передбачена кнопка Deck Select. А за допомогою фільтрів каналу або ефектів Serato FX (вибираються кнопками FX Select, по три на кожну деку) можна формувати карколомні переходи або трансформувати скретчі.

Великі без інерційні (з низькою латентністю) джоги дозволяють виконувати скретчі так само, як і на стандартному програвачі вінілових дисків. А за допомогою світлодіодної індикації можна візуально оцінити стан кожної деки. Крім того, верхня частина джогу DJ-505, як і в DJ-808 і DJ-202, покрита матовою алюмінієвою пластиною, що забезпечує зручність роботи і довговічність.

 

фото Roland DJ-505 - компактний контролер для ідей

 

Діджейський контролер з впізнаваними звуками драм-машин від компанії Roland

Драм-машини серії TR, серед яких TR-909 з безпомилково впізнаваними хай-хетами і TR-808 вражаючими бас-бочками, визначали звучання стилів минулих років. Починаючи з хіп-хопу, техно і електро 80-х і 90-х років, закінчуючи музикою в стилі «треп» до наших днів. Запатентована компанією Roland технологія ACB (Analog Circuit Behavior — моделювання роботи аналогової схемотехніки), реалізована в DJ-505. Це дозволяє з точністю копіювати звучання і характерну поведінку цих класичних модулів, надаючи можливість програмувати і створювати ритмічні треки з використанням тієї ж самої палітри звуків, що і в цих передових знакових драм-машинах.

Roland DJ-505 має в своєму розпорядженні звуки драм-машин: TR-808, TR-909, TR-606 і TR-707. Все це цілком достатньо для творчості, створення складних ритмічних структур і динамічних секвенцій. Крім того, DJ-505 реалізує можливості тонкої настройки тембрів ударних TR і семплів за допомогою регуляторів Level, Attack, Decay і Tune, а також простого створення секвенцій за допомогою вже відомого покрокового інтерфейсу TR-S з педами.

фото Roland DJ-505 - Вражаючий діджейський контроллер

Ремікшування, продакшн, виконання

Насичений функціонал Roland DJ-505 і глибока інтеграція з Serato DJ відкривають перед талановитими діджеями і продюсерами широкі творчі горизонти, дозволяючи створювати ремікси, займатися продакшном і виконанням з використанням лише одного компактного пристрою — DJ-505. За допомогою 16-трекового секвенсера можна програмувати патерни ударних зі звуками TR або Serato Sampler, а потім синхронізувати їх з треками Serato DJ для створення унікальних живих реміксів, підвищення виразності звучання класичних треків або ж оригінальної авторської музики. Режим Inst-Rec дозволяє «на льоту» в режимі реального часу записувати секвенції, а вдосконалені можливості Serato Sampler — нашаровувати і синхронізувати один з одним кілька аудіотреків або лупів, задіюючи 8 семплерних слотів. До того ж, в DJ-505 передбачений MIDI-вихід, що забезпечує точну синхронізацію секвенсера TR-S із зовнішнім MIDI-обладнанням/інструментами.

фото roland DJ-505 - Скретч - від випадковості до мистецтва

 

  Ремікшування в реальному часі — Road-Ready Remixing

Можна з упевненістю стверджувати, що діджейство — це емоційна, імпровізаційна форма мистецтва, і саме вона створює простір для справжньої творчості. Талановитий діджей не просто мікшує записи, він майстерно контролює зв’язок між музикою і сотнями людей на танцполі.

Втім створенням виключно міксів, функціональні можливості Roland DJ-505 не обмежуються. За допомогою цього контролера можна створювати музику і нові ритмічні фактури в реальному часі, кардинальним чином трансформуючи динаміку музичного матеріалу і підвищуючи енергетику свого виступу. Від звичайного додавання в класичний трек бас-бочки TR-808, звук якої «змітає все на своєму шляху» і до програмування власного ритмічного акомпанементу для голосу — DJ-505 може успішно впоратись з будь-яким завданням. Легкий, портативний, готовий до будь-яких виїзних робіт, DJ-505 володіє кращими в своєму класі апаратними можливостями і якістю звучання, реалізує безліч функцій, які вряд чи залишаться непоміченими творчо мислячими ді-джеями та продюсерами, які займаються виконавською діяльністю.

фото Roland DJ-505 - для творчих ідей