Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF озвучив Ligabue Tour 2019 на олімпійських стадіонах Риму

фото RCF озвучив Ligabue Tour 2019

RCF озвучив Ligabue Tour 2019 на олімпійських стадіонах Риму

Італійський рок-виконавець Лучано Лігабуе (Luciano Ligabue) щойно завершив свій концертний тур Ligabue Tour 2019, який розпочався 14 червня. Його гурт, що складається з 5 музикантів, виступив на вражаюче-облаштованих сценах дев’яти італійських стадіонів. Виконавець впродовж 29 років був на вершині слави. Але минулого року переніс ризиковану операцію на голосових зв’язках. Проте, цього року, рок-зірка знову з’являється на новій сцені зі своєю електрогітарою та міцним голосом. Для туру була використана абсолютно нова сцена з мега озвучуванням, що забезпечували 236 модулів лінійного масиву серії TT+ від компанії RCF. Величезна сцена 58 метрів завдовжки та 22 метри глибини була облаштована масштабними трьома LED-екранами. Цікавим було те, що форми екранів нагадували дві літери «L» імені артиста. Окрім того, завдяки шаленій кількісті світлового обладнання, забезпечувалися неймовірні світлові ефекти.

 

фото активний модуль лінійного масиву RCF TTL 55-A на Ligabue Tour

 

Лінійні масиви RCF

Під час всіх концертів використовувались перевірені часом звукові системи RCF, що складалися з 236 пристроїв. На всіх заходах використовували TTL 55-A, TTL 36-AS, TTL 33-AII, TTS56-A. Управління здійснювалось через програмне забезпечення RDnet версії 3.1, яке контролює та керує кожним компонентом системи. Мережеве управління RDNet – це надійне керування для звукових систем. Воно забезпечує простий контроль та інтуїтивне управління до кожного підключеного пристрою. Кожен пристрій має вбудований DSP, тому можна було застосовувати певні пресети. А також змінювати параметри, як окремого пристрою, так і їх групи. З моменту впровадження алгоритмів FiRPHASE в DSP, система ще більше покращила продуктивність, гарантуючи нейтральний, приємний звук. Спеціальні інноваційні фільтри FiRPHASE дозволяють досягти когерентного розподілу звуку для всіх слухачів без фазових спотворень. Тим самим забезпечуючи мінімальні затримки для системи.

 

фото активний модуль лінійного масиву RCF TTL 33-A II на Ligabue Tour 2019

 

Озвучення Ligabue Tour 2019

Рок-виконавець Лучано Лігабуе зазначив, що дуже задоволений системою TT, яку вони використовували під час кожного з концертів. Дизайнер звукової системи Емануелe Морліні (Emanuele Morlini) дав такий опис аудіо-системам. “Головна система поєднує 24 модулі TTL 55-A. Вони були підвішені у двоканальній конфігурації з частотою зрізу 100Гц (всього 48 модулів). Плюс 12 модулів сабвуфера TTL 36-AS, підвішених за основною мережею в двоканальній конфігурації. Працюючи в діапазоні частот від 60 до 100Гц (всього 24 модулі). Вони здатні розширити покриття на низьких частотах по всій зоні прослуховування’’.  Щоб розширити покриття до 180°, було встановлено 20 модулів TTL 55-A на кожному каналі (в загальному 40 модулів).

 

фото активний модуль лінійного масиву RCF TTL 36-AS

 

Альберто Буттуріні (Alberto Butturini), який працював за FOH-мікшером сказав: «Я б хотів і надалі керувати системою RCF якомога частіше. Це надзвичайно якісна система перевірена часом, яка завжди забезпечує якісним потужним звуком. Я дуже радий, що у мене була можливість  допомогти у процесі налаштування даної системи. До речі, серед сильних сторін RCF можна виділити простоту інсталяції та настройки, що особливо цінно на відкритих майданчиках при поганій погоді».

Варто відзначити, що публіка була в захваті від концерту улюбленого артиста, а команда організаторів залишилася задоволена шоу. RCF як завжди показав відмінний результат в роботі з великими системами.

 

фото RCF TTS 56-A потужна активна система сабвуфера з високою вихідною потужністю