Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

RCF E Series — професійні мікшери нового рівня якості та зручності

фото RCF E Series - професійні мікшери нового рівня якості та зручності

RCF E Series — професійні мікшери нового рівня якості та зручності

Італійська компанія RCF переосмислила традицію професійних аналогових мікшерів і випустила нову лінійку E Series. Нова лінійка мікшерів RCF — це крок вперед у розробці аналогової технології. Розробникам вдалося вивести E Series до нового рівня якості та зручності. Над створенням новинок займалися Umberto Zanghieri (керівник відділу Digital Audio компанії RCF) і Sandro Chinellato (продукт-менеджер). Професійні  аналогові мікшери представлені у трьох форматах: E12, E16 і E24-канальні представники. Цифра в назві моделей означає число каналів, згідно правил RCF.

 

фото Мікшерний пульт RCF E12

 

Z.CORE DSP FX

У консолях E Series використовуються високоякісні нові мікрофонні передпідсилювачі, розроблені на основі сучасних рішень та чітко підібраних компонентів. Забезпечуючи тим самим високу динаміку та виняткову чіткість звуку. Ще однією вагомою перевагою консолей є використання нового 32-бітного Z.Core DSP ефектпроцесора. Варто відзначити те, що секція DSP має в цілому 100 пресетів ефектів: 40 типів реверберації; ділея 20 типів; 20 видів ефектів модуляційного характеру; 20 пресетів користувацького типу з швидким ефектом відкликання. При цьому кожен з представлених алгоритмів володіє двома змінними параметрами. Всі алгоритми були розроблені внутрішнім електронним відділом R&D, за участю декількох відомих інженерів звукозапису.

 

фото Мікшерний пульт RCF E16

 

E Series — перевага над іншими

Формування звуку відбувається швидко та точно завдяки ультра-музичному чотирисмуговому еквалайзеру. Оновлені одноконтрольні динамічні компресори на вхідних каналах мікрофону, регулюють динамічну поведінку будь-якого інструменту та голосу. А фантомне живлення робить його ідеальним для використання в усьому світі. Професійні аналогові мікшери E Series — це поєднання всієї потужності широкоформатних консолей і високоякісних ефектпроцесорів в одному ідеальному портативному рішенні.

 

фото Мікшерний пульт RCF E24

 

Основні технічні характеристики E Series:

— динамічного характеру компресор, керований лише одним регулятором;
— високоточні 100-міліметрові фейдери (60-міліметрові в E12);
— шість AUX-посилів у двох старших моделях і чотири в молодшій;
— 4-смуговий напівпараметричний еквалайзер (3-смуговий в E12);
— USB порт для запису і відтворення стереотрека;
— металева конструкція корпусу і елегантний дизайн.

 

фото RCF E Series - професійні мікшери нового покоління