Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Подія року – міжнародна виставка Namm Show 2019
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Подія року – міжнародна виставка Namm Show 2019

foto Namm Show 2019

Подія року – міжнародна виставка Namm Show 2019

NAMM Show 2019 — це глобальний перехрестя в індустрії музики і звукових технологій. Саме тут, з усіх куточків світу, провідні виробники музичного обладнання прагнуть представити свої кращі розробки. Цього року представники компанії «Юритмікс» відвідали цю неймовірну міжнародну музичну виставку. Захід проходив з 24 по 27 січня в місті Анахайм, штат Каліфорнія у стінах Anaheim Convention Center. Відповідно інформації з офіційного сайту організаторів, захід відвідали понад 115 000 осіб з 139 країн світу. Сотні виробників, представили безліч новинок музичних інструментів і обладнання, програмного забезпечення та аксесуарів. Також, під час заходу проходили виступи музикантів і лекції представників музичної індустрії.

Багато провідних компаній на NAMM Show 2019 підготували неймовірні стенди та насичену програму. Зокрема на виставці були представлені стенди від таких відомих компанії як: Shure, RCF, Roland, Boss, Alvarez, Prel, Dexibell, Mapex, Zildjian, Vic Firth, Jupiter, Levy’s, Alhambra і багато інших. Всі представлені на стендах новинки демонструвалися відомими музикантами. Представляємо до вашої уваги власну добірку «дебютантів» NAMM 2019!

 

фото Стенд RCF на виставці Namm Show 2019

 

Дебютанти від RCF

Стенд RCF на виставці NAMM Show 2019, став стартовим майданчиком для компактної цифрової мікшерної консолі M 20X. Новинка включає в себе моторизовані фейдери, багатодоріжковий запис, дистанційне керування WiFi, мультирежимний PEQ. Крім того, присутні багато інших технології, які розроблені безпосередньо на відомій платформі мікшування M 18. Сімейство мікшерних консолей RCF представляє мікшери серії E та F. Серія F складється з чотирьох консолей від шести до 16 каналів, які пропонують мульти-FX, компресори з одним управлінням і можливості запису на USB.

 

фото мікшери RCF серії F, E

 

Ayra PRO Studio Monitors визначатиме новий горизонт в еталонному моніторингу, вперше в своєму класі демонструючи видатну лінійну фазову характеристику 0°. Три нові моделі Ayra PRO з 5/6/8-дюймовими динаміками перевершили всі очікування. Готові гастролювати D-Line, HD 15-A і HD 35-A — останні новинки в сімействі 15-дюймових динаміків з інноваційним дизайном і чудовими характеристиками. Ультрависокої потужності HDM 45-A, з системою управління RDNet і підсилювачем потужності 2000 Вт. Компактна лінійна матриця HDL-28A, а також портативні системи EVOX JMIX8 і J8. Компактні лінійні модулі HDL 26-A, HDL 28-A і три додаткових сабвуфера HDL 35-AS, HDL 36-AS і HDL 38-AS. У всіх цих чудових нових продуктах, представлена RDNet, вбудована система контролю і управління мережею RCF.

Лінія RCF TT+ побудована на безкомпромісній філософії Touring&Theatre. Нові моделі акустики TTL 6-A і TT 4-A Series, були розроблені з дисперсією 100°x25°, 50°, 60° і вбудованою системою контролю та управлінням мережею RDNet. Іншими важливими характеристиками є інноваційна концепція такелажу і поворотний/змінний хвилевід. ТТ 4-А найближчим часом буде відомий як «Mac Gyver Solution» лінії RCF.

 

foto Лінія RCF TT+

 

Удосконалена мережева система управління RDNet версії 3.1. Повітряна компенсація в реальному часі та нова функція Bass Shaper допоможуть системному інженерові налаштувати і відкоригувати низькі частоти, підтримуючи необхідний тональний баланс у всій системі. Програмне забезпечення для проектування двовимірних систем Shape Designer тепер також включено в RDNet.

 

Дебютанти Roland на Namm Show 2019

В цьому році компанія Roland і Boss на NAMM Show 2019 представила цілий ряд нових продуктів. Представляємо десятку новинок, які заслуговують на особливу увагу.

Аскетичне цифрове піаніно FP-10. Інструмент відрізняється неперевершеними можливостями гри і неймовірно низькою ціною. Характеризується портативністю компактністю, при повнорозмірній 88-нотній клавіатурі PHA-4 Standard, з виваженими клавішами і ефектом післяторкання. Також на борту є вбудований метрономом плюс набір фортепіанних звуків Roland SuperNATURAL. Завдяки чому, піаністи зможуть додатково скористатися наборами звуків органу, струнних і різних інструментів. Піаніно позиціонується як самостійний інструмент для практичних занять та щоденного використання. Крім того, новинку оснастили стереодинаміками і підтримкою Bluetooth MIDI, що дозволяє працювати з FP-10 як з MIDI-контролером.

фото Fp-10

 

Експресивний темброблок BC TC-SC Blues Cube Sparkle Clean Tone Capsule. Новинка призначена в ролі додаткового «голосу» для підсилювача Blues Cube. Пропонує універсальну добірку чистих тембрів, що відрізняються пробивною силою, яскравістю і гармонійною насиченістю. Крім того, прилад розроблено в тісній співпраці з відомим гітаристом Jeff «Skunk» Baxter.

Нова серія цифрових фортепіано — LX700. Дана серія, створена для вимогливих виконавців, яким дуже важливо відчувати «живий» інструмент. А також насолоджуватися найтоншими нюансами гри. Серія LX700 це алгоритм інновації в деталях: у виробництві звуку, клавіатурі, моделюванні оточення і дизайну.

 

фото LX700

 

Безкоштовний програмний додаток для редагування тембрів — AX-Edge Editor iOS / Android App. Додаток дозволяє оперативно відредагувати програми або зануритися максимально глибоко в налаштування параметрів звуків для створення власних тембрів, які неможливо отримати за допомогою регуляторів панелі управління AX-Edge. Також, передбачено редагування системних ефектів синтезатора для адаптації до акустичних характеристик того чи іншого приміщення.

Електронна ударна установка V-Drums TD-1DMK. Установка обладнана знаменитими педами з двошаровою сітчастої мембраною компанії Roland і навчальними функціями. Інструмент забезпечує аналогічні відчуття при грі, як при роботі з акустичною ударною установкою. Крім того, зручний доступ до потужного інструментарію для вдосконалення навичок гри з вбудованою функцією викладача. А також безкоштовними файлами Melodics для навчального програмного забезпечення V-Drums для Mac/Windows.

Тригерний модуль TM-1 — простий спосіб створити гібридну установку. Дане пристосування з надзвичайною легкістю розширить діапазон наявних в розпорядженні звуків акустичної ударної установки. Причому звуки можуть бути абсолютно різними, починаючи з «бортових» семплів ТМ-1. Наприклад, такі як бас-барабан, томи, малий барабан, перкусія і тарілки, та закінчуючи записаними самостійно лупами й семплами.

 

фото Тм-1

Мобільний синтезатор JUNO-DS. Ідеальне рішення для молодих виконавців, які володіють високими амбіціями. Інструмент є гідним представником нового покоління музичних інструментів, який відрізняється дивовижною портативністю і простотою управління. Міцна конструкція і мала вага плюс простота використання забезпечують швидку установку. Крім того, JUNO-DS володіє гнучкими можливостями, що дозволяє швидко адаптуватися до виступу будь-якого формату. В інструменті передбачені вбудовані звуки професійного рівня, педи для відтворення аудіо, а також паттерновий секвенсер для створення власних творів.

Досконалий синтезатор для сцени — AX-Edge. Створений на основі багаторічного досвіду і аналізу відгуків професійних музикантів з усього світу. Інструмент має сучасний елегантний дизайн з унікальною можливістю встановлювати різні накладки Edge Blade, які змінюють зовнішній вигляд синтезатора. Компактний з 49 повнорозмірними клавішами і живленням від батарей, AX-Edge є потужним мобільним інструментом. А завдяки глибоко продуманій конструкції, забезпечує повну свободу і впевненість музиканта на сцені.

Ламповий підсилювач Waza Tube Amp Expander. Новий пристрій є першим, яке об’єднує безліч професійних функцій в роботі з тембром. Тим самим піднявши на недосяжну раніше висоту потенційні можливості використання лампових підсилювачів. Це приголомшливий ламповий підсилювач може виступати практично по всіх «функціях». А саме: активний аналоговий силовий каскад; реактивне навантаження; завантажувач імпульсних характеристик; емулятор підзвучки акустики за допомогою мікрофона; інтерфейс запису і т.д. Одним словом, всі «іпостасі» реалізовані в одному простому у використанні пристрої, який можна взяти з собою куди завгодно.

 

фото Nextone Artist, Nexton Stage

 

Гітарні комбопідсилювачі Nextone Artist, Nexton Stage. Серія Nextone, поєднує ламповий звук і віддачу класичних гітарних комбо з тембральним різноманітністю сучасних звуків. Тим самим, представляє нову концепцію професійного гітарного посилення. Комбо забезпечують багату тембральну різноманітність. Також передбачена можливість для вибору однієї з чотирьох схем аналогового посилення класу АВ. Передбачений миттєвий доступ до вихідних каскадів з лампами 6V6, 6L6, EL34 і EL84 з унікальними характеристиками. Завдяки вдосконаленій технології Boss Tube Logic, підсилювач кожного з типів повністю реалізує всю схему, з вхідних каскадів і до вихідних, дозволяючи вперше в світі об’єднати різноманіття характерних звуку і віддачі декількох підсилювачів в одному.