Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Педаль ефектів BOSS DC-2W — створена в традиції Waza Craft

фото Педаль ефектів BOSS DC-2W

Педаль ефектів BOSS DC-2W — створена в традиції Waza Craft

Справжні ефекти BOSS та Roland Dimension повернулися! Тепер вони отримали нові доповнення та стали більш універсальними. Педаль ефектів DC-2W створена в традиції найвищої якості аналогової схемотехніки Waza Craft. Пропонуючи ідеальне відтворення звуку оригінальної педалі ефектів DC-2 Dimension C. А також легендарний звук студійного рекового ефекту SDD-320 Dimension D. BOSS DC-2W має такий самий інтуїтивний чотирикнопковий пресетний інтерфейс, як і оригінальний ефект ери 80-х. Відтепер електронні перемикачі відкривають значно більшу кількість звукових варіацій порівняно з вінтажними приладами.

 

фото педаль ефектів DC-2W

 

Високо затребувана музикантами та аудіо інженерами, просторова обробка ефекту Dimension збільшує ширину та глибину будь-якого звуку, будь то електрогітара, акустика, клавіша, вокал або інші джерела. Схемотехніка педалі ефектів DC-2W повторює оригінал, а також має сучасне доповнення. Це єдина педаль, яка дозволяє створювати просторовий ефект зберігаючи звукову автентичність.

  • Педаль преміум якості Waza Craft з повністю аналоговою схемотехнікою
  • Стандартний режим забезпечує звук оригінальної педалі ефектів DC-2 Dimension C
  • Режим SDD-320 автентично відтворює вінтажний ефект Roland SDD-320 Dimension D. Легендарний студійний рековий ефект, що використовувався на безлічі хітових композицій
  • Знаменитий чотирикнопковий пресетний інтерфейс, доповнений електронними кнопками та світлодіодами
  • Чотири основні звуки у кожному режимі плюс шість варіацій, що вмикаються подвійними комбінаціями кнопок. (20 комбінацій усього)
  • Буфер преміум класу та покращена схема байпасу
  • Універсальний Вх/Вих для сумісності з будь-яким моно чи стерео обладнанням
  • Зроблено в Японії 

фото Чотири перемикачі - більше звуків…

Зробіть ваше звучання глибшим та розширеним…

Вінтажний ефект Dimension відомий своєю інноваційною 3D-обробкою, завдяки якій все звучить ще краще – просто оживає. Часто цей ефект плутають з ефектом chorus, попри те, що він не являється таким. Хоча Dimension, так як і chorus, базований на часовому зсуві, але він відрізняється унікальними схемотехнічними рішеннями та складним алгоритмом. Завдяки їм звук стає більш «глибоким» та «розширеним», та без яскраво виділеної модуляційної складової. Таким чином досягається природньо «відкритий» ефект. Він дозволяє ненав’язливо збагатити звучання інструмента або мікса без надмірно глибокої обробки.

фото гітарна Педаль ефектів Boss DC-2W

Чотири перемикачі — більше звуків…

Окрім оригінальних ефектів Dimension, новинка пропонує простий, легкодоступний інтерфейс, що включає усього чотири пресетні кнопки. За допомогою них можна вибирати варіанти збільшеної глибини та ширини. У DC-2W, замість колишніх старих механічних перемикачів встановлено сучасні електронні кнопки із світлодіодними індикаторами статусу. Нові кнопки також можна натискати по дві одночасно, що дозволяє отримувати додаткові звуки. За допомогою чотирьох кнопок з двох режимів (S та SDD-320) можна отримати 20 різних варіацій ефекту Dimension.

 фото Педаль ефектів Boss DC-2W

 

Педаль ефектів DC-2W — аутентичне звучання із сучасними доповненнями…

По всім канонам традиції Waza Craft, педаль ефектів DC-2W забезпечує вінтажний аналоговий звук. Але водночас вона доповнена сучасними елементами дизайну, що покращує досвід користування. Разом з новими сучасними кнопками педаль має наново розроблену схему байпасу. Вона значно краща за оригінальну, що застосовувалася в попередній моделі педалі DC-2. Окрім того, універсальні роз’єми входу/виходу педалі дозволяють підключати її до будь-якого моно, або стерео обладнання. А це може бути гітара, клавіша, аудіоінтерфейс, чи студійні консолі. Так само, як і в усіх педалях серії Waza Craft, DC-2W оснащена буферною схемотехнікою вищого класу. Вона забезпечує ультра-чисту передачу сигналу, у той час, коли ефект вимкнено.