Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Педаль ефектів 4-в-1 — Brain Waves Pitch Shifter

фото Педаль ефектів 4-в-1 - Brain Waves Pitch Shifter від TC Electronic

Педаль ефектів 4-в-1 — Brain Waves Pitch Shifter

Компанія TC Electronic представила свою нову педаль ефектів Brain Waves Pitch Shifter. Стомпбокс з двома голосовими каналами пропонує чотири поліфонічні ефекти.

Режим Pitch, додає до двох додаткових доріжок ще дві, які будуть звучати вище або нижче від вихідного сигналу. Це означає, що ви можете вирішити, наскільки драматичним і підкресленим буде ефект.

 

фото Brain Waves Pitch Shifter від TC Electronic

 

Режим Whammy дозволяє включати другий голос за допомогою ефекту глісандо. З двома індивідуально програмованими голосами, можна миттєво перейти від приємного звучання до 2-октавного вибуху бомби. Просто за допомогою педального перемикача.

Режим Detune дозволяє розширити звук для більш відкритого, солодкого та динамічного звучання. На відміну від більшості ефектів хорусу, цей ефект звучить дуже добре зі складними акордами. Навіть, якщо використовується дісторшн.

 

фото Педаль ефектів 4-в-1 - Brain Waves Pitch Shifter

 

Останній режим V1-V2 поєднує в собі режими Pitch та Whammy. В цьому режимі буде звучати тільки перший голос. Але як тільки ви натисните кнопку Mash, звук плавно перейде до другої настройки.

 

фото Brain Waves Pitch Shifter

 

Крім того, чутливий до натиску перемикач Mash, дозволяє модулювати ноти, подібно до педалей експресії. Регулятор «Mix» задає інтенсивність звучання ефекту. А інтеграція програми TonePrint Editor, дозволяє користувачеві створювати власні режими, налаштовувати параметри та багато іншого. Інші особливості Brainwaves включають в себе режими True та Buffered Bypass, стерео і моно входи та виходи.