Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Огляд мікшерних консолей нового покоління RCF серії F
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Огляд мікшерних консолей нового покоління RCF серії F

фото Огляд мікшерних консолей нового покоління RCF серії F

Огляд мікшерних консолей нового покоління RCF серії F

Аналогові мікшери нового покоління  RCF серії F відпредставлені в чотирьох моделях: F16XR, F12XR, F10XR, F6XR. Вони містять від 6 до 16 каналів і засновані на базі мікшерів серії E. Володіючи естетично приємним інтерфейсом і міцними роз’ємами, серія F дозволяє легко мікшувати музику з мінімальними технічними знаннями. Кожен мікшер розміщений в міцному металевому корпусі та повністю збалансований. Всі мікшери оснащені незалежно керованими компресорами для обмеження піків сигналу і сучасним еквалайзером. Створена для тривалої роботи, серія F оснащена міцним металевим шасі з захисними пластиковими бамперами з кожного боку. Дана конструкція підвищує зручність і простоту використання. Всі моделі забезпечують збалансований шлях сигналу від входу до виходу для максимального контролю звукових характеристик. З видатним електронним дизайном і низьким енергоспоживанням, мультиджерело живлення робить серію F ідеальною для використання у всьому світі. Ці властивості легко дозволяють користуватися мікшером в подорожах.

 

фото Огляд мікшерних консолей нового покоління RCF серії F

 

Мікшери RCF серії F для музикантів будь-якого рівня

Нові мікшери RCF серії F оснащені підсилювачами високої якості. Вони мають фантомне живлення, що забезпечує чудове звучання і динаміку. З окремим лінійним входом сигнали лінійного рівня менш шумні, ніж інші консолі. Моделі F16XR і F12XR мають функцію управління рівнем вхідного сигналу Hi-Z для таких музичних інструментів: акустичних інструментів з п’єзоперетворювачем; електричних басів і гітар з педалями ефектів. Тембральний баланс регулюється за допомогою потужного еквалайзера серії F. Еквалайзер F16XR оснащений напівпараметричним середньочастотним еквалайзером з частотою, яку можливо обирати. Компресор серії F повністю прозорий та добре обмежує динамічний діапазон будь-якого інструменту і голосу. Простота використання очевидна — увімкніть інструмент або мікрофон, налаштуйте посилення та оформіть звук, регулюючи всього одну ручку. Отримайте кінцевий музичний результат, без шкоди для вашого звуку. RCF успішно втілив у життя 16 ефектів студійної якості, розроблених для повсякденного використання.

 

фото Огляд мікшерних консолей RCF серії F

 

Мікшерні консолі RCF cерії F оснащені потужним 20/27-бітним процесором ефектів PRO DSP FX з 24-бітними ефектами, такими як Reverbs (Halls, Rooms, Plates, Spring), Delays (mono, stereo і multi-tap), Chorus, Flangers і Echo. Нема потреби в зовнішніх інтерфейсах або декількох з’єднаннях і рівнях — отримуйте високоякісні записи прямо на свій комп’ютер. Просто під’єднайте USB-кабель до ПК або до вашого iPhone/iPad (2 або пізнішої версії) за допомогою комплекту для підключення камери Apple/адаптера Lightning до USB. Виберіть USB-маршрутизацію, і ви легко отримаєте запис у форматі CD і стереофонічне відтворення.

фото Огляд мікшерів RCF серії F

 

Дизайн Class Compliant без драйверів дозволяє здійснювати запис і відтворення з Windows, MacOS і iOS (через USB-адаптер) без будь-якого додаткового програмного забезпечення. Підключайте і грайте: забудьте про DI box — входи Hi-Z ідеально підійдуть для підключення музичних інструментів з низьким рівнем сигналу. Посили AUX можуть подавати сигнал на сценічні монітори або PRO DSP FX, незалежно від основного міксу. На додаток до опцій введення/виведення, F-12XR надає одну стереофонічну вихідну шину і два AUX. Водночас F-16XR забезпечує два стереовихода і 4 AUX.

 

Мікшерний пульт RCF F16XR

фото Мікшерний пульт RCF F16XRРозміщений у міцному металевому корпусі, мікшер RCF F16XR має повністю збалансований звуковий канал від входу до виходу та унікальний PRO DSP FX: 16 професійних ефектів, таких як Reverbs (Halls, Rooms, Plates, Spring), Delays (Mono, Stereo і Multitap), Chorus, Flangers і Echoes.

Модель F-16XR оснащена аудіоінтерфейсом USB для стереозапису на комп’ютерний DAW і 2-канальним відтворенням. Мікшерний пульт RCF F 16XR оснащений попереднім підсилювачем високої якості. Вони мають фантомне живлення, що забезпечує чудове звучання і динаміку. З окремим лінійним входом сигнали лінійного рівня менш шумні, ніж інші консолі. Модель F-16XR має функцію управління рівнем вхідного сигналу Hi-Z для таких музичних інструментів: акустичних інструментів з п’єзозвукознімачами; електричних басів і гітар з педалями ефектів.

Характеристики RCF F16XR:

 • 16 канальний мікшерний пульт з процесором ефектів; USB-порт
 • 10 мікрофонних/лінійних входів, 4 лінійних стерео входів
 • Стерео запис та відтворення через USB-порт, 6 компресорів
 • Збалансований основний вихід +28 дБ (стерео XLR + TRS)
 • Дві стереофонічні вихідні шини та 4 посили AUX (2 pre, 1 pre/post, 1 post)
 • 60 мм фейдери, внутрішній універсальний блок живлення
 • Розміри: 410 x 107 x 479 мм, вага: 7,4 кг

 

Мікшерний пульт RCF F12XR

фото Мікшерний пульт RCF F10XRRCF F12XR розроблений командою розробників RCF R&D для музикантів будь-якого рівня. Завдяки потужним можливостям маршрутизації, чудовим цифровим ефектам та USB-входу/виходу, створювати та мікшувати музику стало ще простіше. Пристрій оснащений аудіоінтерфейсом USB для стереозапису на комп’ютерний DAW і 2-канальним відтворенням. Мікшерний пульт RCF F12XR оснащений попереднім підсилювачем високої якості, має фантомне живлення, що забезпечує чудове звучання і динаміку.

Характеристики RCF F12XR:

 • 12 канальний мікшерний пульт з процесором ефектів
 • 6 мікрофонних/лінійних входів, 4 лінійних стерео входів
 • Стерео запис та відтворення через USB-порт, 4 компресора
 • Збалансований основний вихід +28 дБ (стерео XLR + TRS)
 • 1 стереофонічна вихідна шина та 2 посили AUX (2 pre, 1 pre/post)
 • 60 мм фейдери, внутрішній універсальний блок живлення
 • Висота: 97 мм, ширина: 373 мм, вага: 4,5 кг

 

 

Мікшерний пульт RCF F10XR

фото Микшерный пульт RCF F10XRМікшер нового покоління RCF F10XR оснащений аудіоінтерфейсом USB для стереозапису на комп’ютерний DAW і 2-канальним відтворенням. Даний пристрій оснащений попереднім підсилювачем високої якості, має фантомне живлення, що забезпечує чудове звучання, динаміку. Модель F10XR має функцію управління рівнем вхідного сигналу Hi-Z для: акустичних інструментів з п’єзозвукознімачами; електричних басів і гітар з педалями ефектів. З окремим лінійним входом сигнали лінійного рівня менш шумні, порівняно з іншими аналогічними консолями.

Характеристики RCF F10XR:

 • 10 канальний мікшерний пульт з процесором ефектів
 • 4 мікрофонних/лінійних входів, 2 лінійних стерео входів
 • Стерео запис та відтворення через USB-порт, 2 компресора
 • Збалансований основний вихід +28 дБ (стерео XLR + TRS)
 • 1 aux/fx (post)
 • Внутрішній універсальний блок живлення
 • Висота: 82 мм, ширина: 294 мм, вага 3,8 кг

 

 

Мікшерний пульт RCF F6X

фото Микшерный пульт RCF F6XRМікшерний пульт RCF F6XR забезпечує потужні можливості маршрутизації, чудові цифрові ефекти та USB-входи/виходи. Відтепер завдяки F6XR створювати та мікшувати музику стало ще простіше. Консоль розміщена у міцному металевому корпусі, має повністю збалансований звуковий канал від входу до виходу та унікальний PRO DSP FX. Модель F6XR оснащена аудіоінтерфейсом USB для стереозапису на комп’ютерний DAW і 2-канальним відтворенням.

 Характеристики RCF F6X:

 • 6 канальний мікшерний пульт з процесором ефектів
 • 2 мікрофонни/лінійних входи, 2 лінійних стерео входа
 • стерео запис та відтворення через USB-порт, 2 компресора
 • збалансований основний вихід (Input/Output)
 • 1 aux/fx (post), pro dsp fx з 16 пресетами
 • Внутрішній універсальний блок живлення, міцні металеві шасі
 • Висота: 79 мм, ширина: 210 мм, вага: 1,8 кг

 

 

фото мікшерні пульти RCF серії F