Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Новий тренд у світі трансляцій – Shure PSM1000 максимально надійний безпровідний зв’язок!

фото фото Новий тренд в світі трансляцій: Shure PSM1000

Новий тренд у світі трансляцій – Shure PSM1000 максимально надійний безпровідний зв’язок!

Як спеціаліст з розвитку ринку Shure, частина моєї ролі полягає в тому, щоб спонукати впливових кінцевих споживачів на вибір наших найсучасніших продуктів. По суті, я подорожую в США і зустрічаюсь з енергетичними користувачами у телевізійній, виробничій та суміжних областях. Демонструючи їм Shure для вирішення деяких  професійних проблем з аудіо. Я беру практичний підхід, який дозволяє потенційним клієнтам довести собі, що найкраще в їх ситуації. Коли у вас є потрібні продукти, це працює як шарм!

За матеріалами статті: Bill Ostr

 

Shure PSM1000 — беззаперечний лідер

Один з продуктів, який був сприйнятий з ентузіазмом, — це безпровідна система персонального моніторингу PSM1000. Завдяки двоантенному рознесенню на портативному натільному приймачі та здатністю надійно працювати в найбільш складних сценічних середовищах, цей продукт зарекомендував себе як надійний продукт навіть в самих складних середовищах під час живих виступів. Які перенасичені радіочастотним шумом від сигналів безпровідних систем, світлових приладів та відео-стін. В результаті, дана система стала беззаперечним лідером серед систем персонального моніторингу на гастролях. А також на великих прямих трансляціях, таких як GRAMMY® та премії Academy Awards.

Поєднання широкосмугового прийому

Одна тенденція, яку ми помітили впродовж останніх декількох років, полягає в тому, що Shure PSM1000 продається у великих кількостях на ринок трансляцій. Включаючи основні новини та спорт. Буквально сотні каналів. Приємно бачити, що цей професійний музичний продукт поєднує в собі широкосмуговий прийом на ринку трансляцій. Але ми хотіли знати чому.

Цікавим є те, що багато хто ці системи не використовують для персонального моніторингу. Оскільки, як виявляється, PSM1000 розглядається як безпровідна система одностороннього службового зв’язку (IFB). В свою чергу IFB, по суті, є одностороннім транспортним комплексом для передачі звуку від бази до виконавця. Як правило, звук по замовчуванню є програмним. Але його реальна функція полягає у тому, щоб дозволити ключовому виробничому персоналу відключити цей канал і безпосередньо говорити до виконавця.

 

Найсучасніша система IFB

фото Shure PSM1000

 

Традиційно, IFB-системи мають обмежену смугу пропускання, щоб зосередити увагу на мовленні. Оскільки безпровідна передача і гучномовець є відомими своєю високою надійністю радіочастот (зазвичай через високу потужність передавача). Однак мають відносно низьку точність (голосовий аудіосигнал з високим рівнем шуму). Як виявляється, PSM1000 відповідає (і перевищує) всі вимоги традиційної системи IFB з фантастичною точністю. У результаті трансляція стала новим та яскравим вертикальним ринком для вбудованих систем персонального моніторингу. Нижче перераховані деякі з ключових дизайнерських особливостей, які роблять PSM1000 найсучаснішою системою IFB.

 

Чіткий прийом завдяки двом рознесеним ¼ хвильовим антенам

Інші системи СПМ (і традиційні IFB) використовують одну ¼-хвильову антену або комбінацію ¼-хвильової антени.  А також кабелю для навушників як вторинну антену, але інженери  Shure знають краще. Кабель для навушників ніколи не працює краще, ніж справжня ¼-хвильова антена. У сценаріях, коли йде перемикання між антенами, якщо система перемикає на кабель навушників як додаткову антену, існує висока ймовірність того, що сторона отримає сильно деградований сигнал. У порівнянні з істинною ¼ хвильовою антеною. Це призводить до низької продуктивності у високих середовищах РЧ.

Завдяки своїм подвійним ¼ хвильовим антенам, приймач P10R до цих пір надійно функціонує навіть у надскладних умовах. Це пояснює, чому так багато систем продаються на такий ринок, як Нью-Йорк.

 

фото Новий тренд в світі трансляцій: Shure PSM1000

Спектральна ефективність

Shure PSM 1000 може вмістити 16 каналів стерео систем персонального моніторингу в єдиний телеканал (8 МГц) пропускної здатності. Потім він подвоюється: з винятковою роздільною здатністю для стереосистеми/ізоляції. Можна запускати дві незалежні канали IFB на одному носії PSM 1000. Просто вводячи вліво та вправо з IFB1 та IFB2 (відповідно). Використовуючи MixMode® на приймачі та панорамування, L або R дає вам ізольовані канали. Результат полягає в тому, що ви зменшите вдвічі кількість потрібних частот. Або ви можете перетягнути вдвічі більше IFB в тому ж обсязі спектру, що використовується традиційною IFB-системою.

 

Розробка схем вирішення проблем

Пакети приймачів Shure PSM1000 (P10R) оснащені автоматичним регулюванням радіочастотного підсилення (RF AGC). А також шумозаглушувальним шумопоглинанням. Вони одночасно запобігають звичайним безпровідним проблемам, і  також сумісні з входами із ланцюгових систем. Автоматичний контроль посилення для РЧ-сигналу зменшує коливання сигналу та запобігає перевантаженню радіочастот при наближенні до антен передавача. А придушувач шуму автоматично виявляє та вимикає РЧ-шум, перш ніж він стає чутким. Усунення шумових коливань у вухах робить виконавця дуже щасливим.

 

фото Новий тренд в світі трансляцій: Shure PSM1000

PSM1000 — фантастична точність

Музиканти вимагають монітори у вухах з фантастичною точністю та незначною затримкою. Це також виявляється дуже бажаним у системі IFB. Спеціалісти-студії та виконавці можуть не вимагати повномасштабної полоси пропускання та низький рівень шуму, але вони, напевно, цінують це! Все більше і більше я, чую від виконавців, які хочуть почути музику під час перерв. Надання ведучому такої ж якості, яку отримує виконавець світового класу, є тим, що цінує як ведучий, так і звукорежисер. Для ведучих, які потребують високої ізоляції та високої точності, новий кабель Shure  EAC-IFB забезпечує ідеальний шлях. Для об’єднання навушників серії SE із серією PSM 1000 та застосуванням IFB. Продукти Shure забезпечують високоякісний звук із надійністю, яка неперевершена у нашій галузі.

 

Wireless Workbench® (WWB)

Іншою великою перевагою PSM1000 є те, що вона є частиною екологічної системи Shure. Основним елементом якої є наше безкоштовне програмне забезпечення Wireless Workbench. WWB керує вишуканою координацією частот та моніторингом частоти. Плюс налаштування, калібрування та діагностику — і не тільки для Shure PSM1000, але і для повного спектру безпровідних систем.

В основному, при розробці PSM1000, щоб забезпечити бездоганну роботу як гастрольний IEM, компанія Shure розробила ідеальну безпровідну систему IFB. Цей додатковий рівень корисності призвів до значних обсягів продажу — розширення PSM 1000 на ринок трансляцій та широкомовного зв’язку. А також розповсюдження через нашу екосистему для включення безлічі мережних безпровідних продуктів. Включаючи оригінальний Axient®, новий Axient® Digital і мікрофонні системи ULX-D®.

 

фото Shure PSM1000