Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Музична виставка Budapest Music Expo-2018

фото музична виставка Budapest Music Expo-2018

Музична виставка Budapest Music Expo-2018

Початок жовтня відзначився у світі музичної індустрії масштабною подією — Budapest Music Expo-2018. Музична виставка проходила з 5 по 7 жовтня у місті Будапешт, Угорщина. Цьогорічна угорська експозиція зібрала десятки тисяч відвідувачів. Подібний захід, це чудова нагода спробувати інструменти, подивитися презентації та взяти участь в професійних лекціях. Окрім того, це єдина безкоштовна музична виставка в Угорщині, що передбачена для широкого кола відвідувачів. Тут були представлені сотні виставкових стендів з приголомшливими установками. Загальна площа складала 18 000 м2 , а також 10 000 брендів від світових виробників. Протягом триденного дійства проведено біля 400 музичних заходів. А також міні-концертів, блискучих презентацій, семінарів, професійних та зіркових зустрічей тощо.

 

 

Визначна музична подія Угорщини

Варто зазначити, що Budapest Music Expo-2018 є унікальною подією, яка проводилася протягом останніх тринадцяти років. З кожним роком виставка набирає все більшої популярності. Це є ідеальним місцем для спілкування та обміну досвідом щодо світових музичних тенденцій у неформальній, дружній обстановці.

 

 

Eurhythmics Kft. на  Music Expo-2018

На виставці Budapest Music Expo був представлений також стенд і від угорських колег «Eurhythmics», які є традиційними учасниками цього заходу. Вони репрезентували продукцію від відомих світових брендів. А саме: Shure, Proel, Dexibell, Die Hard, Axiom, Hercules Stands, Alhambra, Rotosound та інші. Особлива увага під час заходу була приділена партнерам «Eurhythmics». Саме для них угорські фахівці проводили спеціалізовані презентації по професійному обладнанню.

Мукачівські фахівці компанії «Юритмікс» прийняли активну участь у цій визначній події. Вони готові поділяться своїми враженнями й досвідом про сучасний Європейський музичний ринок на Українському Музичному Ярмарку – 2018. Українській захід буде проходити в Києві з 11 по 13 жовтня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Тож рекомендуємо всім обов’язково відвідати наш стенд, щоб бути в курсі найновіших тенденцій від світових виробників професійного обладнання.