Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
M-Audio Uber Mic - професійний конденсаторний USB-мікрофон
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

M-Audio Uber Mic — професійний конденсаторний USB-мікрофон

фото M-Audio Uber Mic - конденсаторний USB-мікрофон

M-Audio Uber Mic — професійний конденсаторний USB-мікрофон

Асортимент продукції компанії M-Audio на початку 2018 го року поповнився професійним конденсаторним USB-мікрофоном — Uber Mic. Даний продукт відрізняється досить демократичною ціною, але при цьому, забезпечує бездоганну студійну якість звуку.

Мікрофон Uber Mic — це ідеальне рішення для будь-яких цілей, чи то запис акустичних інструментів і вокалу, запис голосу для подкастів і радіомовлення або ж ігровий стрім. Для кришталево чистого запису потрібні високоякісні прилади для роботи. І мікрофон UberMic — ідеальне рішення! UberMic від M-Audio оснащений конденсаторним елементом з великою діафрагмою і трьома капсюлями, що ідеально підіходить для всіх вище перерахованих сфер застосування.

 

фото M-Audio Uber Mic

 

Якість збірки M-Audio Uber Mic

Перше, що кидається в очі, — це те, наскільки гармонійно і міцно створений цей мікрофон. Слід зауважити, що компанія M-Audio не виготовляє непривабливі продукти, вітм якість матеріалів і збірки цього продукту просто приголомшують! Сам мікрофон не тільки добре сконструйований, але й оснащений усіма необхідними аксесуарами, які входять в комплект. Ще одна з приємних особливостей в конструкції полягає в тому, що різьбове кріплення є стандартним розміром, що робить його сумісним практично з усіма видами мікрофонних підставок.

 

У мікрофоні передбачено 4 діаграми спрямованості:

фото M-Audio Uber Mic - передбачено 4 діаграми спрямованості

 

 • Кардіоїдна — спрямована діаграма, оптимальна для захоплення одиничних джерел, яка пригнічує небажані віддзеркалення звуку в приміщенні та фонові шуми
 • Всеспрямована — рівнозначна чутливість і потужність сигналу під будь-яким кутом захоплення з будь-якого напрямку. Оптимальна для додавання фонових звуків або «захоплення» групи джерел сигналу
 • «Вісімка» — рівнозначна чутливість і потужність по обидві сторони мікрофону, оптимальна для одночасного «захоплення» двох незалежних джерел
 • Стерео — знімає сигнал з лівого і правого боку мікрофону, створюючи реалістичну стерео картину

Якими б не були Ваші вимоги до запису, Uber Mic гарантує запис аудіосигналу студійної якості. З А/Ц конвертерами, які генерують 16-бітове цифрове аудіо, Ваші записи матимуть винятковий динамічний діапазон, який зафіксує кожен нюанс виконання. У поєднанні з частотним діапазоном 30-20000 Гц і частотою семплювання до 48 кГц, Ви можете бути впевнені, що аудіозаписи будуть кришталево чистими і максимально близькими до оригіналу.

 

фото Фізичні елементи управління Uber Mic

 

Фізичні елементи управління Uber Mic, як і його можливості підключення гарантують зручність Вашої роботи. Питання з затримкою сигналу також вирішено, завдячуючи зручно розташованими регуляторами гучності і USB/direct. Тепер нульова затримка і прямий моніторинг — реальність, в якій Ви чуєте те, що записуєте в режимі реального часу.

Крім того, на корпусі Uber Mic знаходяться кнопки приглушення (Mute) і вихід mini-jack для навушників з вбудованим підсилювачем. А більш детальне управління і настройки, такі як поточна діаграма спрямованості, здійснюються через вбудований LCD-дисплей. Володіючи Uber Mic, у Вас є все, що потрібно для створення записів професійного рівня. Стійка, що входить в комплект зручно встановлюється на стіл, а внутрішнє різьблення для адаптера дозволяє монтувати Uber Mic на стандартні мікрофонні стійки.

фото Uber Mic - можливості підключення

Основні характеристики Uber Mic:

— просте, інтуїтивне управління для будь-яких завдань;
— широкий частотний діапазон з деталізованим природним звучанням;
— 3-капсульний конденсаторний мікрофонний елемент;
— 4 діаграми спрямованості: кардіоїдна, «вісімка», всенаправлена ​​і стерео;
— вихід на навушники на 1/8 дюйми + вбудований попередній підсилювач;
— регулятор мікшування USB/direct і гучності для нульової затримки і прямого моніторингу;
— LCD-дисплей, який відображає поточну діаграму спрямованості і рівень гучності;
— зручна установка на стіл або мікрофонну стійку.

 

фото Uber Mic - Основні характеристики

 

Технічні характеристики Uber Mic:

 • Виробник: М-Audio
 • Вид: настільний
 • Колір: чорний
 • Тип мікрофону: конденсаторний
 • Макс. рівень звукового тиску (SPL): 120 дБ
 • Спрямованість: всенаправленний, кардіоїдний, двонаправлений
 • Частотний діапазон: 30 Гц — 20 кГц
 • Співвідношення сигнал/шум: 110 дБ
 • Підключення: USB
 • Живлення: через USB порт
 • Діаметр: 115 мм
 • Висота: 273 мм
 • Вага: 1,8 кг

 

фото M-Audio Uber Mic