Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Lab Gruppen в турі Елтона Джона “Farewell Yellow Brick Road”
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Підсилювачі Lab Gruppen в турі Елтона Джона “Farewell Yellow Brick Road”

фото Lab Gruppen в турі Елтона Джона “Farewell Yellow Brick Road”

Підсилювачі Lab Gruppen в турі Елтона Джона “Farewell Yellow Brick Road”

Легендарний британський музикант, сер Елтон Джон, збирається покинути сцену після півстоліття творчості. Щоб попрощатися і висловити свою вдячність глядачам і шанувальникам, співак організував прощальний тур під назвою «Farewell Yellow Brick Road».

 

фото Підсилювачі Lab Gruppen в турі Елтона Джона “Farewell Yellow Brick Road”

 

Трирічне світове турне, що складається з 300 концертів, почалося 8 вересня в США. Воно охопить п’ять континентів. Після Північної Америки співак відвідає Європу. Близький Схід, Азію, Південну Америку, Австралію та Океанію. Яскраве музичне шоу з безліччю спецефектів, складене з найбільш відомих пісень різних років. Такий підхід відобразить різні етапи життя і творчості неперевершеного артиста.

 

фото Легендарний британський музикант, сер Елтон Джон, збирається покинути сцену після півстоліття творчості

 

Елтон Джон – є співаком, піаністом і композитором займаючи 49 сходинку в списку найвеличніших виконавців за версією журналу Rolling Stone. Музикант є п’ятикратним володарем премії «Греммі», лауреатом «Оскара» та премії Тоні. Окрім того, ім’я Елтона Джона увічнено в Залі слави рок-н-ролу.

 

фото Елтон Джон є п'ятикратним володарем премії "Греммі"

 

Farewell Yellow Brick Road

Music Tribe пишається тим, що тур Елтона Джона «Farewell Yellow Brick Road» працює на підсилювачах потужності Lab Gruppen, провідного бренду, що входить до складу Music Tribe. Загалом в концертних турах сера Елтона Джона задіяні 54 підсилювачі Lab gruppen PLM 20000Q, PLM 20K44. А також 6 процесорів акустичних систем Lake LM44.

 

фото Підсилювачі Lab Gruppen в прощальному турі Елтона Джона

 

Lab Gruppen PLM 20000Q

Lab Gruppen PLM 20000Q являє собою систему, в якій гармонійно поєднуються підсилювач потужності. Система цифрової обробки сигналу Lake®.Processing, можливості передачі та управління сигналом по мережі Dante. Плюс моніторинг робочих параметрів як самого PLM, так і підключених гучномовців. Як комплексне рішення PLM 20000Q має незаперечні переваги. Зокрема в якості, надійності та функціональності в порівнянні з будь-якими системами, зібраними з окремо взятих пристроїв. Варто зазначити, що компанія Lab gruppen отримала нагороду за Видатні Технічні Досягнення в номінації «Звукові системи управління». А саме за модель PLM 20000Q отримавши визнання від TEC Award.

 

фото Lab Gruppen PLM 20K44

 

Lab Gruppen PLM 20K44

Універсальна платформа звукопідсилення від Lab Gruppen PLM 20K44 включає в себе всі унікальні характеристики цієї серії. Зокрема такі, як енергоефективність, гнучкість, потужність, але з подвоєною обчислювальною потужністю. І з подвоєною продуктивністю, та цілим рядом додаткових функцій. Модель PLM 20K44 має інтегровані 4 входи/виходи, а також чотири модуля обробки Lake Processing. Підсилювач забезпечує чотири аналогових входи, чотири входи AES, чотири виходи на навантаження. Також чотири модулі обробки Lake Contour, 8х8 матрицю входів/виходів Dante. Два порти мережевого комутатора 1GB і блок живлення з подвійним резервуванням.

 

фото Lab Gruppen PLM 20K44

 

Процесор для акустичних систем Lake LM44

Lake LM44 — це компактний, потужний повнофункціональний процесор для акустичних систем, що не має собі рівних. Модель оснащена 4 аналоговими входами/виходами.  8 входами/виходами AES2 і 4 входами/8 виходами Dante™. Базуючись на широко зарекомендованій технології Lake Processing, цей процесор сумісний з системами PLM™ Series Powered Loudspeaker Management від Lab Gruppen. А також з усіма моделями Dolby® Lake Processors. І більш ранніми версіями технології, включаючи Lake Mesa Quad EQ™ і Lake Contour Pro 26™.

 

фото Процесор для акустичних систем Lake LM44

 

LM44 ідеально підходить для широкого ряду різних FOH-систем. Зокрема в якості матричного мікшера та основного еквалайзера системи в точці між консоллю і будь-якій з існуючих акустичних систем. LM44 дозволяє перемикатися між різними консолями на виступах великого формату. Допомагає швидко перемикатися на зовнішні Insert еквалайзери систем моніторингу. За допомогою LM44 можна організувати повністю цифровий тракт для сучасних FOH-консолей. Цей процесор можна використовувати як лінійний драйвер для активних системи, а також як комутаційний вузол мережі Dante.

 

фото тур Farewell Yellow Brick Road