Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Готелі, санаторії, оздоровчі комплекси. Конференц-зали, прес-центри

Для чого ж потрібна музика в готелі? У зоні ресепшн — для створення першого позитивного враження, в коридорах — для зняття відчуття дискомфорту, в зоні розваг і релаксу — для настрою, в номерах і підсобних приміщеннях — для інформування та подачі сигналів тривоги. І це не примха моди — це необхідність, продиктована самими клієнтами. Музика в наш час є не менш значущою складовою атмосфери комфорту, ніж, приміром, м’яке освітлення або зручні меблі. Загальновідомо благотворний вплив музики на настрій, працездатність і навіть здоров’я, тому власникам готелів та санаторіїв слід приділити озвучення особливу увагу.

При обладнанні конференц-залу в готелі, ресторану та банкетного залу виникає потреба в рівномірному розподілі звуку по значній території приміщення, чого практично неможливо добитися, використовуючи побутову акустику. Головне призначення конференц-залів — це проведення ділових переговорів, презентацій. Такі зали завжди є предметом гордості, і їх технічному оснащенню приділяється найпильніша увага. Озвучування конференц-залів — це комплексне поняття, яке включає в себе цілий перелік різноманітних технічних рішень, реалізованих індивідуально для кожного проекту.

Ми виконаємо для Вас повний цикл робіт: розробка концепції, проектування, постачання і монтаж обладнання, підготовка робочої документації, гарантійне та післягарантійне обслуговування, навчання персоналу.

 

Розробка проекту, постачання обладнання, монтаж і налагодження:

  • систем фонового озвучування «Public Address»
  • систем розподіленого звуку з елементами матрицированя і маршрутизації
  • конференц-системи
  • системи синхроперекладів та голосування
  • систем відображення відеоінформації та мультимедійні системи
  • система професійного озвучування майданчиків
  • система професійного освітлення сцени та майданчиків

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ