Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Гібридний барабанний модуль Roland RT-MicS для створення неповторного звуку

фото модуль RT-MicS

Гібридний барабанний модуль Roland RT-MicS для створення неповторного звуку

Якщо для вашого виступу потрібно більше, ніж просто акустичні барабани – Roland RT-MicS це ідеальне рішення. Звуковий модуль RT-MicS відкриває перед користувачем фантастичний простір у світ нових і неповторних тембрів. До того ж, для його встановлення на акустичну установку знадобиться мінімум часу! В результаті малий барабан або том перетворюється в універсальний цифровий пед. А найголовнішим є те, що ніякого додаткового обладнання вам більше не знадобиться. RT-MicS пропонує вісім вбудованих тембрів, від легкого ручного плескання до різних варіацій звучання малого барабану. До того ж, доступ до них можна організувати за лічені хвилини. Виробник також передбачив можливість імпортувати семпльовані звуки з комп’ютера через USB. Можна також використовувати вбудований мікрофон для запису та подальшої обробки звуків або мікшувати акустичні та цифрові звуки для отримання розкішних унікальних тембрів. Roland RT-MicS стане вашим ідеальним партнером, для пізнання невичерпних можливостей гібридних барабанів.

 

Цифрові тембри на акустичних звуках

Зазвичай, згідно стверджень музикантів, кожен барабанщик постійно в пошуку свого унікального звучання для барабанної установки. Новий модуль RT-MicS від Roland пропонує просте рішення цієї проблеми. Компактний та портативний пристрій надає можливість барабанщику накладати звуки один на одного. А відтворити 8 вбудованих виробником тембрів дуже просто – достатньо вдарити по барабану, до якого прикріплений модуль. При цьому разом з акустичним звуком відтворюється обраний вами цифровий варіант. Накладення звуків – надзвичайно цікава функція. При одному ударі відтворюється як семпльований тембр, так і чистий, акустичний звук. Таким чином, можна створювати мікси та багато інших нескінченних варіацій.

 

фото Гібридний барабанний модуль Roland RT-MicS

 

RT-MicS – оригінальне виконання безмежних звуків

Якщо у вашій уяві з’явився новий звук, то RT-MicS є найкоротшим шляхом включити його до свого арсеналу. Перш за все, завантажте з вільного доступу програмний додаток RT-MicS Sender. Він передбачений для передачі засемпльованих даних у пристрій. Потім використовуючи USB завантажте до 8 тембрів сумарною тривалістю до 10 секунд. Після цього можна розпочати свій творчий процес. Мікшуйте звуки акустичного малого барабану/томів з ефектами або накладайте їх на тембри інших інструментів, а також використовуйте окремі інструменти, які з технічних або інших причин взяти на виступ неможливо, наприклад литаври або гонги. Це, насамперед, зекономить ваш дорогоцінний час, виділений на підключення та установку обладнання. В RT-MicS також передбачена можливість  імпортувати тембри шейкера чи тамбурина. Мікрофон при цьому не потрібен. А керування відтворенням здійснюється безпосередньо барабанами акустичної установки. Більшу гнучкість виконання забезпечить програмний додаток RT-MicS Sender. В ньому імпортовані звуки запускаються тільки при ударі по ободу.

 

фото модуль Roland RT-MicS

 

Вбудований мікрофон для забезпечення оригінального звучання

Напевно більшість барабанщиків замислювалися над тим, чи можна домогтися чóгось більшого від малого барабану або томів… Звісно, кожному музикантові хотілося б отримувати цілковите задоволення від звучання своєї ударної установки на виступах. Саме завдяки модулю RT-MicS реалізувати це буде простіше простого. Для цього достатньо встановити пристрій на обод акустичного барабану і записати його звук за допомогою вбудованого мікрофону. І як вже зазначалось вище, вам не знадобиться більше жодного додаткового обладнання. Після запису звуку акустичного барабана – його можна обробити, налаштувавши “під себе”. Можна також додати зовнішні ефекти, наприклад, компресор або затримку (Delay). Знадобиться всього декілька хвилин, щоб унікальний авторський звук був у вашій «кишені».

 

фото барабанний модуль Roland RT-MicS

 

Гнучкі можливості конфігурації та потужний функціонал

Барабанщику, який час від часу гастролює, необхідне універсальне обладнання, до того ж таке, щоб його можна було б конфігурувати, відповідно до ситуаційних умов. Барабанний модуль Roland RT-MicS з легкістю дозволить вам адаптуватися до виступів на різних концертних площадках. З ним ви отримаєте безпроблемне виведення електронних тембрів і записаних звуків малого барабану або томів. І зробити це можна, як окремо так і мікшуючи їх в потрібній пропорції. Крім того, в пристрої передбачена можливість редагування рівня обох звуків, щоб забезпечити оперативність управління балансом гучності. Також, можна мютувати (Mute) електронний звук, утримуючи велику кнопку вибору тембру.

Не дивно, що є такі барабанщики, які відносяться з відомою часткою настороженості до гібридних ударних установок. Це пов’язано з тим, що вони вважають їх сторонніми і складними в користуванні. Тобто такими, які вимагають додаткового часу для їх інсталяції. Але цей міф відразу розсіється для тих, хто спробує гібридний модуль RT-MicS. Адже він є найпростішим способом вирушити у подорож по всьому незвіданому світу. Змонтувати пристрій на ободі малого барабану або томі – найпростіша задача, яка вирішується швидко і без додаткових пристосувань. Все, що вам необхідно, це налаштувати чутливість і поріг спрацьовування за допомогою колеса. Та найголовніше, ви встигнете підготуватися до виступу вчасно, адже вам не знадобиться багато часу для налаштування барабанної установки. І, зрештою, ви без жодних проблем зможете використовувати неповторні гібридні звуки на вуличному концерті також. Адже в модулі Roland RT-MicS передбачена можливість живлення від батарейок.