Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Незабаром форум «Інновації в театрально-видовищних закладах культури»

Незабаром форум «Інновації в театрально-видовищних закладах культури»

23 листопада 2016 року в Києві (вул. Костянтинівська, 10) відбудеться форум на тему: «Комплексні рішення технологічного оснащення сцени театрально-видовищних закладів культури. Тенденції та інноваційні технології для сцени театрально-видовищних закладів культури».

На форумі виступить представник угорської інженерної консалтингової компанії з темою: «Інженерний консалтинг для театрально-видовищних закладів культури» та представник англійської компанії, виробника світлових пультів управління. Також в рамках форуму представники компанії «AcousticGroup Україна» виступлять з темою: «Реконструкція залів театрального, концертного і багатофункціонального призначення». Будуть розглянуті питання про об’єктивні критерії оцінки «якості акустики» та методи їх коригування. Про те, яку роль відіграє акустичне проектування інженерних систем ОВК з точки зору створюваного ними шуму. Також буде розглянуто питання про сучасні матеріали та конструкції, які дозволяють вирішувати завдання акустики і звукоізоляції. Фахівці компанії «Літер» на форумі виступлять з темою: «Перспектива систем відображення в театральних об’єктах культури. Тенденції та інновації».

Форум буде цікавий директорам, режисерам, технічним працівникам театрів, концертних залів і постановочних шоу, керівникам і фахівцям, які відповідають за технічну політику та впровадження нових технологій, інсталяційним і прокатним компаніям.

Головним завданням, яке ставлять перед собою організатори форуму в форматі круглого столу, є створення постійних майданчиків для спілкування людей різних професій: режисерів, художників, світлотехніків, звукоінженерів, творчих людей з різних міст, театрів, фірм і компаній.

Сподіваємося, такий формат спілкування в форматі круглого столу ляже в основу створення в Україні театрального клубу, театральних виставок, виставок сценічного обладнання та допоможе фахівцям орієнтуватися в безмежному морі пропозицій по сценічному обладнанню, в сучасних технологіях, допоможе в професійних суперечках і дискусіях знаходити відповіді на складні питання проектування, вибору сучасного освітлювального, звукового, механічного обладнання та інших питань.

 

У форумі візьмуть участь:

фото форум «Інновації в театрально-видовищних закладах культури»

 

Бороц Шандор, член правління Угорської асоціації театральної технології, президент Угорської центру OISTAT (Міжнародна організація сценографів, театральних архітекторів і техніків театру), викладач курсу «Теорія і техніка. Сценічне освітлення» з темою «Інженерний консалтинг для театрально-видовищних закладів культури»

  forum-іnnovatsії-in-theatrical-vidovischnih-zakladah-culture-aziz-adilkhodjaev--

    

Азіз Адилходжаєв (регіональний менеджер англійської компанії AVOLITES, виробника світлових пультів управління)

 

forum-іnnovatsії-in-theatrical-vidovischnih-zakladah-culture-fridlin-evgeny

 

forum-іnnovatsії-in-theatrical-vidovischnih-zakladah-culture-аnatoly-livshits

 

Анатолій Лівшиць (президент групи компаній «AcousticGroup» та керівник Проектної майстерні №2, один із засновників та ідейних натхненників AcousticGroup, автор кількох патентів), та Фрідліб Євген (керівник інженерного відділу «AcousticGroup Україна»

 

 

forum-rusanov-aleksandr-pavlovich-06forum-polishko-aleksandr-vladimirovich-05

 

Полішко Олександр Володимирович (фахівець з управління проектами компанії «Літер»), та Русанов Олександр Павлович (фахівець з AV систем компанії «Літер»)

 

 

Попередня програма форуму:

  1. Комплексні рішення технологічного оснащення сцени театрально-видовищних закладів культури.
  2. Тенденції розвитку сучасного світлового обладнання для театральних сцен, ТВ студій, майданчиків. Сучасні протоколи управління світлом.
  3. Тенденції розвитку сучасного звукового обладнання для театральних сцен, ТВ студій, майданчиків. Цифрові технології в звукових пультах і системах озвучування, конференц-системах, безпровідних мікрофонах.

 

Також у форматі круглого столу разом з учасниками форуму будуть обговорюватись наступні теми:

  • Організація систем управління системами демонстраційного комплексу на базі локальних комп’ютерних мереж. Мережі Ethernet для світлового, звукового, відео обладнання та комплексів зв’язку
  • Управління системою постановочного освітлення. Навчання операторів сучасних світлових консолей
  • Сучасне світлотехнічне обладнання для театру і шоу. Світлодіодне освітлення та його інтеграція в художнє освітлення сцени
  • Управління звуковою системою. Сучасні цифрові системи управління звуком, програмне забезпечення, протоколи
  • Управління відео системами. Сучасні програми управління на основі професійних відео серверів
  • Управління переміщенням декорацій на сцені сучасного театру. Програми управління машинами і механізмами.

Учасники форуму можуть запропонувати теми для обговорень за своїми інтересами, щоб в майбутньому сформувати нову концепцію в форматі круглого столу. Всі запропоновані теми, будуть обговорюватися під час зустрічі 23 листопада.

Для участі в семінарі необхідно пройти реєстрацію до 20 листопада 2016 року.

Місце проведення зустрічі: м. Київ, вул. Костянтинівська, 10 (магазин «Світ музичних інструментів «Тік-Так»»)
Дата проведення: 23 листопада 2016 року з 11:00 київського часу

Кількість місць обмежена.

 

forum-іnnovatsії-in-theatrical-vidovischnih-zakladah-culture-tik-tak-1