Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія «Юритмікс» озвучила концертну програму до 690-річчя міста Тячів

фото Компанія «Юритмікс» озвучила концертну програму до 690-річчя міста Тячів

Компанія «Юритмікс» озвучила концертну програму до 690-річчя міста Тячів

14-15 вересня мешканці Тячева відсвяткували 690-у річницю від першої письмової згадки про рідне місто. Чудовим подарунком містянам та гостям урочистого заходу стала насичена вечірня концертна програма на різні смаки. Два дні поспіль на сцені площі Поштовій виступили відомі українські гурти та гості з чеського міста-побратима Яблункова. Організатори свята запросили компанію «Юритмікс» для технічного забезпечення цієї важливої культурної події міста.

 

фото Концертна програма до 690-річчя міста Тячів

 

RCF озвучив святкування 690-річниці Тячева

Прокатним підрозділом компанії «Юритмікс» було встановлено високого рівня звуко-технічне обладнання. Тим самим, забезпечилась висока якість звуку, як на сцені, так і на площі. Варто зазначити, що високу якість звуку надали найновіші лінійні масиви бренду RCF серії HDL 30-A та RCF SUB 8003AS2. Також за допомогою активної акустичної моніторної системи Behringer Eurolive F1320D, було забезпечене високоякісне професійне звучання на сцені. У конструкції активної акустичної системи використовуються найсучасніші розробки, що дозволили акустичній системі видавати по справжньому потужне та збалансоване звучання.

 

 

Додатково були використані акустичні системи RCF серії NX та ART. За управління звуком відповідав мікшерний пульт Behringer X32. Безпрецедентну якість звучання артистів було довірено мікрофонам SM 58 та SM 57. Для озвучення музичних інструментів було довірено винятковим кардіоїдноим конденсаторним мікрофонам серії ATM350 від Audio-Technica. Інструментальні мікрофони ATM350 забезпечили надзвичайно чіткий, чистий та добре збалансований звук навіть при високому рівні звукового тиску.

 

 

Концертна програма святкування дня міста

У суботній вечір тячівців і гостей міста розважали естрадний виконавець Михайло Мода. Український співак Дмитро Бабак подарував частинку своєї пісні, кліп на яку, до слова, зніматимуть у Тячеві. До речі, Дмитро Бабак являється Оксамитовим голосом України. Він також є переможцем шоу Х-фактор 5 та лауреатом міжнародного конкурсу «Слов’янський Базар 2019». Надзвичайно яскравими виступами запалили також  публіку гурти «Lumier», «Рокаш» та гурт-легенда українського року «Плач Єремії».

 

 

В недільній програмі  драйву глядачам додали естрадно-духовий оркестр ГУ Нацполіції в Закарпатській області. У вечірній програмі перед містянами виступив легендарний чеський рок-гурт з 50-річною історією «Bidon». Окрім того, бурхливими оплесками глядачі зустрічали також молодий запальний український гурт «Барахта» з міста Києва. Закінчилася концертна програми традиційними яскравими феєрверками.