Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
«Eurhythmics» на виставці «Український музичний ярмарок 2018»
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія «Юритмікс» на виставці «Український музичний ярмарок-2018»

foto «Юритмікс» на виставці «Український музичний ярмарок — 2018»

Компанія «Юритмікс» на виставці «Український музичний ярмарок-2018»

З 11 по 13 жовтня київський виставковий центр «АККО-Інтернешнл» приймав головну музичну подію року «Український музичний ярмарок-2018». Просторий стенд компанії «Юритмікс»  став одичним з найцікавіших та найінтерактивніших на цьогорічній виставці. Найважливіше, що все представлене обладнання, інструменти були доступними для тестування всім відвідувачам стенду, а саме:
— десятки акустичних, класичних та електрогітар;
— гітарні педалі, комбіки та інше гітарне обладнання;
— цифрові піано, синтезатори, MIDI-клавіатури;
— тренувальні установки для барабанщиків;
— звукові та світлові мікшерні консолі;
— мікрофони, навушники та різноманіття іншого звукового й світлового обладнання.

 

 

На протязі всіх трьох днів виставки стенд «Eurhythmics» був постійно заповнений відвідувачами. Досвідчені музиканти та початківці, а також діти різного віку, залюбки пробували грати на різних інструментах. Кожен учасник отримав можливість спробувати свої сили та таланти на представлених новинках. На наступний рік, ми підготуємо для вас нову та ще більш цікаву та насичену програму. Не пропустіть майбутній «Український музичний ярмарок — 2019» щоб бути в курсі останніх новинок у світі музичних інструментів та обладнання.

 

foto «Юритмікс» на виставці Український музичний ярмарок 2018

 

Презентація професійних цифрових систем Shure

Окремою подією на виставці стала презентація професійних цифрових систем від компанії Shure. Спікером презентації став технічний директор компанії «Юритмікс» — Віктор Марков. Презентація зібрала багато різних фахівців інсталяційного ринку та викликала інтерес й активну професійну дискусію. На презентації були представлені:

foto Shure Axient DigitalПрофесійна система Axient Digital — безпровідна преміум-класу система. Створена на основі відмінних якостей безпровідних систем UHF-R®, ULX-D® і Axient. На сьогоднішній день є найсучаснішою безпровідною платформою. Axient Digital забезпечує високопродуктивну радіочастотну передачу сигналу, виняткову якість звуку, управління та масштабованість.

 

ULX-D
Цифрова безпровідна система ULX-D — поєднання 24-бітного цифрового звуку і масштабованості для інсталяцій будь-якого рівня. Особливості: сумісність з програмним забезпеченням WirelessWorkbench 6, оптимізоване сканування частот, шифрування AES-256 для забезпечення безпеки.

 

foto SHURE QLX-D
Цифрова безпровідна система QLX-D — надійне безпровідне функціонування поєднується з простотою налаштування та цифровою якістю звуку. Особливості: ІК-синхронізація між передавачами і приймачами. Шифрування AES-256 для забезпечення безпеки і можливість одночасної роботи до 63 передавачів.

 

фото Shure PSM1000
Система персонального моніторингу PSM1000 — двоканальний передавач, бодіпак з рознесеним прийомом для надійної передачі аудіо. Система оснащена вдосконаленим цифровим стереоенкодером, запатентованою технологією Audio Reference Companding і підвищеною лінійністю РЧ-тракту.

 

foto Wireless Work Bench 6
Програмне забезпечення Wireless Work Bench 6 – гарантує повне управління мережевими радіосистемами Shure. Представляє собою функціонально насичений інтерфейс, що охоплює всі аспекти заходів. Включаючи сканування через приймачі Shure, візуалізацію РЧ-спектру і частотний розрахунок.

 

 

 

Стенд Eurhythmics — місце яскравих демонстрацій

Кожну годину на стенді «Юритмікс» відбувались демонстрації різноманітних музичних інструментів зокрема:
— електрогітари Vintage;
— гітарний міні-комбоBoss Katana-Mini;
— флагманський комбо Boss Katana-Artist
— електрона ударна установка Roland TD-1DMK;
— електрона ударна установка Roland TD-17;
— гітари Alvarez Guitars;
— новинки від Shure, RCF, Behringer, Roland, BOSS, Avolites, Sagitter, Spotlight, Dexibell та багато інших.
Кожна з представлених демонстрацій на виставці активно привертала увагу глядачів, які збирались навколо невеличкої сцени стенду «Eurhythmics». Приємно було бачити, що відвідувачі виставки проводили значну частину дня саме на нашому стенді. Адже тут дійсно було чим зайнятись музиканту будь-якого віку та рівня.

 

 

Свято розіграшів та подарунків на музичній виставці

На заключній частині виставки для всіх відвідувачів стенду «Eurhythmics», які заповнили анкети, проводився розіграш призів. Було дуже приємно бачити радість переможців, тому що таких, хто програв, не було зовсім. Кожен зареєстрований відвідувач отримав приємний презент за активність. Отже, щиро вітаємо всіх учасників та переможців наших розіграшів і до зустрічі на наступній виставці «Український музичний ярмарок 2019»!

 

foto «Юритмікс» на виставці Український музичний ярмарок 2018