Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Якість RCF в берегівському угорському інституті – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Якість RCF в берегівському угорському інституті

Якість RCF в берегівському угорському інституті

В березні 2016р. у внутрішньому дворику Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці II у місті Берегово були виконані ремонтні роботи. Простір дворика було перетворено в атріум з арочним заскленим перекриттям (розміри простору 12м х 36 м при висоті до 8 м).
Дирекцією інституту було прийнято рішення створити у внутрішньому дворику демонстраційний комплекс з можливістю проведення різних культурних заходів для студентів та для мешканців Берегово: виступи артистів, презентації фільмів, проведення семінарів, конференцій та інших культурних заходів.
Для виконання поставленого завдання було залучено компанію «Юритмікс».

Фахівцями «Юритмікс», спільно з Замовником, були проведені попередні роботи по створенню технічного завдання та затвердження технологічних систем, необхідних для вирішення поставленого завдання, таких як:

  • система озвучування всього простору атріуму для проведення концертів та вистав;
  • система постановочного освітлення сценічного простору;
  • система відображення відеоінформації високої якості;
  • конференц-система з системою розподіленого звуку.

Після затвердження Замовником специфікацій і обсягів робіт зі створення демонстраційного комплексу, компанія «Юритмікс» виконала в затверджений термін постачання необхідного звукового, світлового та відео обладнання, а інженери компанії виконали всі необхідні монтажні та налагоджувальні роботи.

І вже 2 квітня цього року колишні і нинішні студенти разом з викладачами зібралися в відремонтованому дворику інституту, де і була урочисто відкрита зустріч випускників. Після офіційної частини почалася розважальна програма. Гостей вітав угорський музичний колектив «United», який із задоволенням відпрацював музичну програму на обладнанні, встановленому в залі фахівцями «Юритмікс».

Центром звукової системи є цифровий мікшерний пульт Behringer X32 Compact і сценічний бокс Behringer S-16. Система звукопідсилення складається з акустичних систем серії RCF 4PRO: RCF 4PRO8003AS – активний сабвуфер, RCF 4PRO7001MH – активна СЧ-ВЧ секція, RCF 4PRO7001BA – активна НЧ-секція і встановлені на авансцені. Центральний канал виконаний з акустичних систем серії RCF NX M15-A. Для озвучування конференцій і створення об’ємного звуку передбачені акустичні системи RCF MR 55, які розташовуються на стінах залу для глядачів.

Для показу фільмів і презентацій встановлений моторизований екран 500х300 (формат 16:10) і професійний відеопроектор Panasonic (1920х1200, 5400lm, 5000: 1). Комутація HDMI відеосигналів виконана за допомогою приладів KRAMER.

Для проведення конференцій і презентацій встановлені мікрофони фірми SHURE MX418, SHURE BETA58A і радіосистеми SHURE SLX.

Постановочне освітлення для сцени виконано на обладнанні італійських фірм SAGITTER і PROEL.