Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Вражаючі вокальні ефекти з BOSS VE-500 Vocal Performer

фото вокальні ефекти з BOSS VE-500

Вражаючі вокальні ефекти з BOSS VE-500 Vocal Performer

Якщо ви досвідчений професійний гітарист, значить витрачаєте багато часу на створення власного оригінального гітарного звучання, підбираючи “правильні” підсилювачі та педалі. Якщо ж ви ще й вокаліст, то напевно, знаєте, що не завжди є можливим приділити стільки ж часу і уваги підбору потрібного звуку вашого голосу. Принаймі, так було раніше. Удосконалена педаль VE-500 Vocal Performer від BOSS має все необхідне для отримання виразного головного та бек-вокалу. Всі ефекти зібрані всередині класичної педалі, що ідеально вписується в стандартний педалборд.

 

фото Вражаючі вокальні ефекти з BOSS VE-500 Vocal Performer

 

Професійна якість звуку і потужний цифровий процесор BOSS DSP дають змогу реалізовувати складні алгоритми гармонізації. А також підстроювання висоти звучання, автоматично відстежуючи і розпізнаючи гітарні акорди. Крім того, в педаль вбудовані потужний вокодер і базовий інструментарій для редагування звуку. Окрім того висококласний ревербератор, затримка, модуляція і спеціальні ефекти, такі як дисторшн, фільтр та інші. За допомогою програмованої пам’яті можна миттєво отримати доступ до улюблених сетапів.VE-500 стане ідеальним доповненням до педалборду будь-якого співаючого гітариста, забезпечуючи вокальну обробку на професійному рівні.

 

 

фото VE-500

 

Всеосяжне управління виконанням

BOSS VE-500 пропонує широкий вибір ефектів з можливостями детального налаштування всіх параметрів. Дозволяючи створювати практично будь-яку вокальну фактуру, яку тільки можна уявити. Крім того, виключно гнучка маршрутизація сигналу передбачає спільну або окрему обробку живого вокалу та підспівок. Використовуйте секцію Enchance для визначення базових характеристик голосу за допомогою компресора, де-ессера та еквалайзера. Робіть все, що душі завгодно, використовуючи секції Reverb/Delay. Зробіть легке “забарвлення” голосу ледь чутними ефектами або надайте йому форму “космічного “масштабу. На додаток, доступні користувацькі чотири незалежні  FX-процесори. Кожен з яких дає доступ до великої кількості добірок ефектів. “Оживіть” звучання з ефектами хорус, фленжер або тремоло. Додайте вторинну реверберацію або затримку. Виділіть вокальну партію за допомогою ефектів Distortion, Radio Voice, Ring Mod, Slicer і багатьох інших.

 

фото фото Вражаючі вокальні ефекти з BOSS VE-500

 

Крім усього іншого, VE-500 обладнаний коректором висоти голосу з керуванням від гітарного входу або по MIDI, подібно ефекту гармонізації. Дана функція потрібна для стабілізації висоти вокального сигналу, що особливо стане в нагоді початківцям. Додаткові налаштування можна використовувати для отримання “важких” сучасних ефектів типу “жорсткої” корекції висоти або електронних робоголосів.

 

фото фото Вражаючі вокальні ефекти з BOSS Vocal Performer

 

Особливості BOSS VE-500 Vocal Performer:

  • Автоматичний вокальний гармонайзер/коректор висоти звуку
  • Широкий вибір ефектів, оптимізованих для обробки вокалу
  • Гнучкі можливості маршрутизації для обробки живого вокалу
  • Виділена секція лупера

 

фото BOSS VE-500

 

  • Мікрофонний вхід на роз’ємі XLR з налаштуванням чутливості і фантомним харчуванням
  • 99 призначених для користувача елементів пам’яті для зберігання патчів
  • Три програмованих регулятора для оперативного доступу до основних параметрів під час виконання.