Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Вокальний мультиефект-процесор Perform-VE від TC Helicon

фото Вокальний мультіеффект-процесор Perform-VE від TC-Helicon

Вокальний мультиефект-процесор Perform-VE від TC Helicon

Готові підняти свої виступи до нового професійного рівня? Вокальний процесор TC-Helicon Perform-VE створює семпли з вашого голосу та дозволяє керувати його відтворенням за допомогою MIDI-контролера. Використовуючи найсучасніші EDM, Pop та Dance вокальні ефекти. Такі як вокодер, автотюн, статер (ефект заїкання) та інші.

 

фото Вокальний мультіеффект-процесор Perform-VE від TC-Helicon

 

Незалежно від того, чи ви ді-джей або інструментальний виконавець, виступивши хоча б раз з Perform-VE, ви ніколи більше не вийдете з дому без нього. Вбудований мікрофонний підсилювач Midas з адаптивною обробкою звуку дає вам чистий вокал без зайвих шумів. Ви навіть можете налаштувати власний ефект реверберації або затримки студійної якості. Ще однією чудовою особливістю в Perform-VE є простий у використанні лупер. Його вбудовані барабани дозволяють легко створювати ударну партію прямо під час виступу. Процесор має вбудований мікрофон RoomSense, який можна використовувати для вивчення ефектів і репетиції без необхідності підключення звичайного мікрофона. Репетируйте всюди, де вам потрібно з Perform-VE.

 

фото вокальний процесор TC-Helicon Perform-VE

 

Революційний вокальний процесор

Perform-VE — це революційний вокальний звук, що забезпечує максимальну звукову різноманітність з інноваційними можливостями. Виступайте разом із власним віртуальним хором, або створюйте біти, вистукуючи ритм з TC Helicon Perform-VE. Це фактично перетворює ваш голос у MIDI-відтворюваний інструмент. Заспівайте в недоступних раніше октавах або змініть свій голос до невпізнання. Також накладіть барабанну партію за допомогою однієї кнопки. Обидві функції включають в себе синхронізацію часу MIDI для підключення до зовнішніх пристроїв.

 

фото TC-Helicon Perform-VE

 

Налаштування вашого голосу з TC Helicon Perform-VE є простим і швидким. Підключіть мікрофон та заспівайте, утримуючи кнопку «Set». Пристрій автоматично встановлює еквалайзер, компресію, шумозахист та інше, ґрунтуючись на ваших вокальних особливостях. Тепер ви можете витрачати менше часу на налаштування та більше часу робити те, що ви любите — створювати музику.

 

фото Голосовий процесор TC-Helicon Perform-VE

 

Особливості TC-Helicon Perform-VE:

  • Основні сети для EDM та танцювальної музики
  • Вбудовані вокодер, автотюн та ефект заїкання створять незабутні враження
  • Автоматичне налаштування еквалайзера, компресії та де-ессера на основі вашого голосу
  • Використовуйте лупер з вбудованими барабанними звуками без зайвого клопоту
  • Семпліруйте свій голос, згладьте висоту, а потім відтворіть його за допомогою управління MIDI

 

фото TC-Helicon Perform-VE

 

  • Зсувайте, модулюйте та змінюйте вокал за допомогою ефекту синтезатора вокодера
  • Інноваційний петлитель з однією кнопкою та вбудованими семплами ударних дозволяє швидко й легко створювати звуки і прошарки
  • Високоякісний мікрофонний передпідсилювач з низьким рівнем шуму забезпечує чудове відтворення вокалу
  • USB порт для потокової передачі аудіо, попередньо встановлених завантажень та оновлення мікропрограми
  • Отримуйте темп MIDI від зовнішніх пристроїв, щоб синхронізувати всі