Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Вірність традиціям. Pearl River — акустичні піаніно і роялі з Піднебесної

Вірність традиціям. Pearl River — акустичні піаніно і роялі з Піднебесної

Що необхідно, щоб зробити якісний музичний інструмент, такий як піаніно або рояль?

Якісні матеріали. Сучасне високотехнологічне обладнання. Кваліфікований персонал. Вірність традиціям. Саме цим принципам невпинно слідує найбільший китайський виробник музичних інструментів — фабрика Pearl River.

Зовнішня обробка вражає уяву якістю лакування, конструкції, прекрасним дизайном!

 

Але, як то кажуть, «зустрічають по одягу …», а що стоїть за цією чудовою лаковою обробкою?

Бренд Pearl River використовує в своїх музичних інструментах першокласні матеріали і деревину. Велика роль ручної праці. Кожна деталь після виготовлення проходить ретельну процедуру обробки і контролю якості.Повністю зібрані роялі і піаніно налаштовуються вручну і ще раз проходять остаточне тестування та вихідний контроль. Якість піаніно і роялів бренду Pearl River високо цінується в професійних колах і відзначено престижними міжнародними нагородами.

 

 

Фірма не прагне здивувати інноваційним підходом до конструкції інструментів, залишаючись вірною віковим традиціям у виробництві класичних піаніно і роялів.

Грати на акустичних піаніно і роялях бренду Pearl River прємно. Відчувається м’якість в дотику і відкликання клавіш, тембр рівний по регістрах, потужний в басах, насичений в середньому регістрі. Високий регістр збалансований, багатий на обертони, «розсипається сріблом» не набуваючи зайвої дзвінкості або яскравості. Граючи на піаніно або роялі Pearl River, ви незмінно відчуваєте ту саму традиційну якість, прихильність класичним канонам у виробництві музичних інструментів.

 

 

Висока якість виготовлення і звучання піаніно і роялів фірми не пройшло повз увагу серед інших авторитетних і визнаних виробників акустичних піаніно і роялів.

Багато з них розміщують замовлення на виготовлення продукції під своїм брендом саме на виробничих потужностях фабрики Pearl River в Китаї. Пропонуємо нашим читачам переглянути відеоролик, знятий на виробничих лініях фабрики Pearl River:

Не залишилася фірма осторонь і від сучасних тенденцій у виробництві клавішних музичних інструментів. В каталозі фірми представлений широкий спектр цифрових фортепіано.

Маючи чудовий виробничий потенціал для виготовлення корпусів музичних інструментів, Pearl River оснащує свої цифрові фортепіано найсучаснішою клавіатурою, електронікою і процесорним блоком, співпрацюючи в цьому напрямку з визнаним гігантом індустрії в даному напрямку — концерном KORG.

Автор — Олексій Павлов