Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Відео-огляд на акустичну гітару Taylor GS Mini Mahagony
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Відео-огляд на акустичну гітару Taylor GS Mini Mahagony

фото Taylor GS Mini Mahogany

Відео-огляд на акустичну гітару Taylor GS Mini Mahagony

Представляємо до вашої уваги відео-огляд на акустичну гітару  Taylor GS Mini Mahagony, що є зменшеною версією Grand Symphony. Завдяки своїй незвичайності дана модель швидко підкорила весь музичний світ. І не дивлячись  на ультракомпактні розміри, інструмент дивує багатством, яскравістю та повнотою звучання.

 

Taylor GS Mini Mahagony

Taylor GS Mini – дивовижна гітара, що вписується на відмінно в розуміння домашнього комфорту, і яку не хочеться випустити з рук. Оснащена фірмовою системою кріплення грифа Taylor NT® neck, натурального кольору, верхнья дека виготовляється із суцільної деревини тропічного махогону, нижня дека і обичайка з ламінованої сапелі (Sapele).

Незвичайна конструкція та ретельно підібрані матеріали інструментів Taylor надають виробам певні особливості. Адже чим більше часу грає музикант на такій гітарі – тим більше вона розкриває багатство свого тону, збагачуючи тембр все новими і новими обертонами та набуваючи повноту й багатство звучання. Такі гітари особливо улюблені музикантами, що грають в стилі фолк за їх характерне “пробивне” звучання.