Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Vic Firth – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Vic Firth

фото Vic Firth Vic Firth одна з найстаріших і найбільших компаній з виробництва барабанних паличок, калатал і перкусії. За результатами різних опитувань Vic Firth є незаперечним лідером у своїй справі, і більшість барабанщиків світу користуються саме продукцією від Vic Firth. Компанія виробляє не тільки барабанні палички, які використовуються при грі на ударній установці, але і палички і щітки для всіх оркестрових ударних інструментів. Vic Firth ретельно стежить за якістю продукції і постійно впроваджує інновації в своєму виробництві. Так, в 2009 році на ринок надійшла нова розробка Vic Firth — палички серії Vic Grip з прогумованою ручкою для оптимального захоплення і для усунення небажаного ковзання палички в руці.

Компанію організував Еверетт «Вік» Ферс, відомий литаврист, який протягом 50 років був музикантом Бостонського симфонічного оркестру.
Перші палички були вирізані Віком з масивних і незручних палиць того часу, і були відправлені токареві в Монреаль. Незважаючи на те, що ці палички замислювалися для особистого використання, вони дуже сподобалися учням Еверетта і навіть надійшли в продаж. Два прототипи, що стали першими в асортименті, отримали індекси SD1 і SD2. У сімейному бізнесі Вікові допомагали дружина Ольга і дочки Келлі і Трейсі. Трейсі є цінним менеджером компанії і до цього дня.

Одним з перших ударників, які отримали «іменну» модель паличок, був Стів Гедд. Зараз паличками Віка грає безліч відомих музикантів.
C самого початку провідними принципами виробництва продукції була гарантія на те, що кожна пара палиць буде ідеально рівною, відкаліброваною за вагою і однаковою по частотному спектру звучання самої палички. На сьогоднішній день компанія виробляє більше 12 мільйонів паличок щорічно, і процес пошуку нових рішень і розвитку триває.

Веб-сайт виробника: http://vicfirth.com/

Крім паличок, Vic Firth випускає іншу супутню продукцію для музикантів:

  • Барабанні палички
  • Палички для оркестрових ударних інструментів
  • Тренувальні педи
  • Навушники (Моніторниє SIH1 та ізолюючі DB22).
  • Сумки, чохли.
  • Аксесуари для ударних