Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Весняний семінар Avolites – 2017 від компанії «Юритмікс»

Весняний семінар Avolites – 2017 від компанії «Юритмікс»

Компанія «Юритмікс» вже третій рік поспіль проводить в травні та в листопаді семінари по роботі зі світловими пультами Avolites (Англія). Ці семінари традиційно проходять на базі музичного салону «Тік-Так» в місті Київ.

На наших семінарах ми піднімаємо широкий спектр питань, у тому числі: освітлення сцени в театрах і палацах культури; різноманітні світлові прилади для дискотек, ресторанів, нічних клубів; світлове обладнання для концертів і телевізійних шоу. У всіх цих і багатьох інших напрямках неоціненну роль може послужити обладнання від британської компанії Avolites.

На попередньому семінарі, який проходив 24 листопада 2016 року, учасники дізналися про нові розробки компанії Avolites. Ключовою темою попереднього семінару став виступ «Нові можливості світлових пультів Avolites на базі програмного забезпечення Titan V10», з яким виступив спеціальний гість – фахівець з технічної підтримки консолей Avolites, регіональний менеджер з продажу Азіз Адилходжаєв (Великобританія).

Англійська гість підкреслив: «Світлові пульти від Avolites є універсальними і їх використання можливе в будь-якій сфері, так як вони володіють великою кількістю функцій і широким спектром можливостей». Всі бажаючі під час семінару мали можливість спробувати на практиці свої сили в роботі з пультами від Avolites, виконаними на рівні найвищих світових стандартів. Учасники семінару взяли активну участь в дискусії, ставили багато запитань, висловлювали свою думку, розповідали історії з практики використання пультів Avolites і вносили пропозиції про включення в їх функціонал нових функцій.
Для тих, хто не зміг відвідати семінар по роботі з консолями Avolites, є можливість переглянути відео-запис семінару (посилання на відео тут).

Весняний семінар Avolites – 2017

А вже на наприкінці травня – на початку червня 2017 року ми плануємо провести наступний семінар по продукції Avolites, присвячений операційній системі Титан та її новим можливостям. Для того щоб остаточно сформувати програму семінару, ми проводимо опитування наших партнерів і клієнтів, які планують взяти участь у семінарі.

Для отримання персонального запрошення на семінар по консолям AVOLITES, заповніть дану анкету:

 

Дякуємо за Ваші відповіді. Зверніть увагу, що всі учасники семінару по консолям AVOLITES отримають спеціальну пропозицію від компанії «Юритмікс» з придбання обладнання даного виробника. Використайте цю можливість!