Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
V-Moda представила три моделі навушників Forza
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

V-Moda Forza Sport Hybrid і Metallo – навушники з Hi-Res Audio

фото V-Moda Forza Sport Hybrid і Metallo

V-Moda Forza Sport Hybrid і Metallo – навушники з Hi-Res Audio

V-Moda славиться випуском навушників преміум сегменту з незвичайним зовнішнім виглядом. Нещодавно вона представила нову лінійку спортивних навушників Forza, до якої увійшли три моделі: Sport Hybrid, Metallo і Metallo Wireless. Останні, як нескладно здогадатися, безпровідні. Тоді як Forza Sport Hybrid і Forza Metallo підключаються до смартфону або іншого пристрою через стандартний 3,5мм роз’єм. І згідно запевненнями виробника, є першими спортивними навушниками з підтримкою стандарту Hi-Res Audio. Як зазначалось раніше, виробник Roland придбав 70% компанії V-Moda, і ось наразі представлені перші новинки плідної співпраці.

Sport Hybrid і Metallo зовні схожі, але перші виконані з пластика, а другі – з металу зі кевларовою обшивкою кабелю, що надає йому велику міцність. Обидві моделі оснащені 5,5мм динаміками і поставляються в наборі з величезною кількістю насадок. Новинки також виконані з металу і з’єднані проводом з титановим ободом, що дозволяє носити їх на шиї. Як і в двох інших моделях, в них встановлені 5,8мм динаміки, але підтримка Hi-Res Audio відсутня. Від одного заряду вони можуть пропрацювати до 10 годин у режимі відтворення музики. До того ж 30 хвилин зарядки вистачає на додаткові 2 години використання.

 

фото V-Moda Forza Metallo Wireless - спортивні навушники з титановим ободом

 

Виробник заявляє про реалізацію в V-Moda Forza Metallo унікальної (футуристичної, як сказано в прес-релізі) технологі. Це робить навушники несприйнятливими до рясного потовиділення або звичайної вологи. Тому боятися за справність під час пробіжок під дощем або максимальному навантаженні в залі власнику Bluetooth-гарнітури не варто.

Гарнітура Forza Metallo пропонує безпровідну синхронізацію зі смартфоном або комп’ютером за допомогою Bluetooth-зв’язку. Новинка розрахована на людей, які ведуть надзвичайно активний спосіб життя. Для надійної фіксації Metallo передбачена дужка для кріплення на шиї. Це зробить експлуатацію гарнітури під час тренувань більш зручною і не відволікає від основного заняття.

 

фото гарнітура Forza Metallo з безпровідною синхронізацію

 

V-Moda Crossfade 2 Wireless Over-Ear – безпровідні навушники

Тільки нещодавно компанія V-Moda представила свій ультрасучасний і преміальний гучномовець Remix з протоколом Bluetooth, який викликав справжній фурор. Тепер же каліфорнійська компанія вирішила продемонструвати результати розробки якісних безпровідних навушників.

Цей пристрій приводиться в дію за допомогою інноваційних дводіафрагмових драйверів, які використовують котушку з високою роздільною здатністю CCAW. Про високу якість технології свідчить те, що вона сертифікована японською аудіо спільнотою стандарту Hi-Res Audio для пристроїв, які працюють на провідний основі.

Відмінною особливістю навушників Crossfade 2 Wireless Over-Ear від V-Moda є розширений частотний діапазон, який варіюється від 5 Гц до 40 кГц. Завдяки цьому можна підключатися до будь-яких музичних сервісів без втрат якості. За словами представників компанії, використання подібних навушників дозволяє домогтися збільшення динамічного діапазону, що позитивно позначається на якості звуку. Досить просто підключити Crossfade 2 Wireless Over-Ear до пристрою по Bluetooth і можна буде насолоджуватися навушниками на відстані до 10 метрів.

Офіційні продажі моделі вже стартували. Навушники представлені в трьох кольорах: Matte Black і Matte White та варіант Rose Gold.  Основна перевага останньої версії полягає в тому, що вона оснащується Qualcomm aptX і стане ідеальним вибором для професійних звукооператорів.

 

фото V-Moda Crossfade 2 Wireless Over-Ear - безпровідні наваушники