Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

В Києві відбувся семінар з роботи з пультами Avolites

Семінар AVOLITES в Києві

В Києві відбувся семінар з роботи з пультами Avolites

AVOLITESКомпанія «ЮРИТМІКС» разом з компанією «Music Profi» та за підтримки київського магазину “Тік-Так” 12 травня 2016 р. провели семінар з роботи з пультами Avolites, що працюють з фірмовою операційною системою Titan. Цей семінар пройшов в рамках постійно діючої програмі «ЮРИТМІКС – Академія».

Учасниками цього семінару стали спеціалісти, які відповідають за технічну політику та запровадженні нових технологій в театрах, концертних залах та цирках, директори та художники зі світла прокатних компаній, керівники проектів інсталяційних компаній та інші спеціалісти з Києва, Херсона, Дніпропетровська та інших міст України.

В Києві відбувся семінар з роботи з пультами Avolites.

Семінар складався з трьох блоків. Основний блок по роботі з пультами Avolites провів Валентин Вертей (директор компанії «Music Profi»):

 • Знайомство з новим поколінням пультів Avolites та короткий огляд нових моделей.
 • Операційна система Titan, вікна, робочий простір, палітри, генератор ефектів.
 • Нові функції програмного забезпечення Titan версії V9.1 і V10.
 • Підключення зовнішнього візуалізатора до пульта на прикладі 3D візуалізатора Capture.
 • Налаштування DMX та мережеві налаштування.
 • Порівняння цін на світлові пульти світових брендів та їх функціональних можливостей.
  Блоки:

  • Цінова політика продажу світлових консолей Avolites.
  • Політика технічної підтримки та сервісного забезпечення пультів Avolites.
  • Сучасні протоколи керування світлом.
  • Тенденції розвитку сучасного світлового обладнання.

Компанія «ЮРИТМІКС» разом з компанією «Music Profi» та за підтримки київського магазину "Тик-Так" 12 травня 2016 р. провели семінар з роботи з пультами Avolites, що працюють з фірмовою операційною системою Titan.

Цей захід проводили технічний директор “ЮРИТМІКС” Віктор Марков і виконавчий директор “ЮРИТМІКС” в Києві Олександр Ричагов.

Всі бажаючі спробувати свої сили у роботі на пультах Avolites змогли здійснити це на консолях Titan Mobile і Expert Pro.

Під час семінару всі бажаючі спробувати свої сили у роботі на пультах Avolites змогли здійснити це на консолях Titan Mobile і Expert Pro.

Учасники семінару ставили багато конкретних та практичних запитань по роботі з консолями Avolites, налаштуванням операційної системи Titan та по роботі з візуалізатором Capture. Активно обговорювалися питання роботи з консолями з сучасними мережевими технологіями та правильної організації робочого простору в ОС Titan. Такий формат живого спілкування організаторів та учасників семінару допоміг знайти відповіді на складні питання керування, експлуатації та обслуговування світлових консолей та вибору найкращих конфігурацій для конкретних задач.

Учасники семінару ставили багато конкретних та практичних запитань по роботі з консолями Avolites, налаштуванням операційної системи Titan та по роботі з візуалізатором Capture.

Головною метою організаторів цього семінару було створення постійного простору для спілкування фахівців різних професій: режисерів, художників, світлотехніків, інженерів, творчих особистостей та митців зі всієї України. І ця мета була досягнута. На семінарі також обговорювалися питання проведення тренінгів та практичних занять по роботі не тільки зі світловими пультами, а й зі звуковими цифровими мікшерами, сучасним звуковим, світловим та відео-обладнанням, цифровими протоколами передачі даних, оскільки процес переходу на комп’ютерні технології дуже активно йде практично в усіх сферах ринку шоу-обладнання.
Всі учасники з радістю підтримали проведення дводенного семінару-тренінгу по роботі зі світловими пультами Avolites в жовтні 2016 р.

Організатори семінару дякують всім учасникам за виявлений інтерес до заходу та активну участь у його проведенні і сподіваються на подальше плідне спілкування та співробітництво.

Організатор семінару
ТОВ «ЮРИТМІКС» https://eurhythmics.com.uaТОВ «ЮРИТМІКС»
https://eurhythmics.com.ua
тел. 050-432-98-38, 097-692-53-85 Віктор Марков
тел. 050-336-19-94, 067-763-89-14 Олександр Ричагов

Компанія MUSIC PROFI http://www.shop.musicprofi.comПартнер семінару
Компанія MUSIC PROFI
http://www.shop.musicprofi.com
тел. 050-494-22-72, 067-895-40-98 Валентин Вертей

ТОВ «ТІК-ТАК» http://tic-tac.kiev.uaТехнічна підтримка
ТОВ «ТІК-ТАК»
http://tic-tac.kiev.ua
тел. 044-467-54-60, 044-467-54-60, 044-467-54-90, 044-467-54-90