Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Унікальна система озвучення від RCF для стадіону «Паркен» у Данії

Унікальна система озвучення від RCF для стадіону «Паркен» у Данії

«Паркен» — національний футбольний стадіон у Данії та домашня арена клубу «Копенгаген». Збудований протягом 1990-1992 років, він налічує 38,065 сидячих місць (для футбольних матчів) та може вмістити від 50 000 до 55 00 відвідувачів, залежно від розташування сцени під час проведення музичних заходів. Крокуючи в ногу з успіхом своєї команди, стадіон розвинув грандіозну інфраструктуру та володіє оновленою системою озвучення.

RCF reinforces Denmark's Parken Stadium 002

“Нова акустична система від RCF є ідеальним рішенням, і підтвердженням цьому служить величезна кількість позитивних відгуків від людей, які вражені новим звучанням”, — висловився Ларс Бо Беедсжерд з Nordic Sales, який займався доставкою обладнання та його встановленням. “Все це завдяки тісній співпраці з RCF та її чудовою командою. Вони володіють колосальними знаннями про установку на стадіонах, і ми могли повністю покластися на їхні поради під час вибору акустичних систем”, — додав він.

RCF reinforces Denmark's Parken Stadium 003

Загалом, для озвучення було використано 42 одиниці RCF H1315 WP та 18 одиниць RCF P4228, а також 12 рупорних гучномовців RCF H6045. Кожен кластер складається із 3 одиниць RCF H1315 WP — 3-смугової акустичної системи.

RCF reinforces Denmark's Parken Stadium 004

Для покриття окремих зон трибун були встановлені RCF P4228 — 2-смугові акустичні системи для професійного внутрішнього або зовнішнього застосування, захищені від впливу зовнішніх факторів та дії кліматичних умов, здатні забезпечити потужне та ефективне озвучення.

RCF reinforces Denmark's Parken Stadium 005

Рупорні гучномовці RCF H6045 призначені для використання за будь-яких погодних умов, забезпечуючи високоякісне відтворення звуку та відповідний звуковий тиск. Вони можуть працювати у якості системи оповіщення про небезпеку та евакуацію, що вмикається автоматично у разі необхідності, або як резервна система озвучення на підтримку H1315WP.

RCF reinforces Denmark's Parken Stadium 006

Стадіон «Паркен», який є домашньою ареною для ФК «Копенгаген» та Збірної Данії, використовується також для проведення різних заходів, концертів тощо. Варто додати, що нова система озвучення вже підтвердила свою ефективність на кількох таких заходах.