Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Український музичний ярмарок-2016 - успішне відновлення традиції
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

«Український музичний ярмарок-2016» – успішне відновлення традиції

«Український музичний ярмарок-2016» – успішне відновлення традиції

Цьогоріч у Києві з 13 по 15 жовтня у виставковому комплексі «АККО Інтернешнл» відбулась важлива подія – Український музичний ярмарок-2016. Це найбільша в Україні виставка професійного звукового, світлового обладнання та музичних інструментів. На виставці були представлені вироби народних майстрів, а також останні розробки провідних українських та закордонних виробників музичної галузі.

Програмою заходів було передбачено проведення спеціалізованих майстер-класів, презентацій з демонстрацією новинок. Проведення семінарів, круглих столів, виступи відомих музикантів, конкурси та різні акції. Триденний ярмарок-2016 привернув увагу близько 10 000 відвідувачів. Які  мали можливість познайомитися з широким асортиментом музичних інструментів, професійним  звуковим та світловим обладнанням. Водночас на виставці були представлені сучасні технології, що мають широке використання в архітектурі та дизайні.

 

Метою відновлення традиції щодо проведення спеціалізованої виставки Український музичний ярмарок-2016 є розвиток професійної музичної галузі в Україні. Сприяння активному просуванню на ринку вітчизняних та світових новинок. Професійного світлового, звукового і сценічного обладнання, музичних інструментів із залученням провідних світових брендів та експертів. В рамках «Українського музичного ярмарку-2016» брали участь багато відомих компаній. Зокрема: Юритмікс, Зінтеко, Лайтек, АТ Трейд, Індіго Мюзік, МAG Audio, Аудіомайстер багато та інших.

 ukrainian-music-fair-2016-0001

ukrainian-music-fair-2016-0011

 

На стенді компанії «Юритмікс» були представлені різнопланові категорії продуктів. Гітарне обладнання, цифрові фортепіано, синтезатори, електронні та акустичні барабани, перкусійні інструменти; звукове, студійне, світлове обладнання та багато іншого. Зокрема серед представлених брендів переважало обладнання від Boss, Dexibell, Shure, Roland, Midas, Taylor, M-Audio, DIS, RCF, Behringer, Klark Teknik, Turbosound, Proel, Hercules, Alhambra, GHS, Alvarez, Rotosound, Bugera, Kapok, Pearl River, Remo, VIC Firth, Mapex.

Протягом трьох днів відвідувачі виставки мали змогу прийти і послухати якісну музику. Пограти на професійних музичних інструментах і самим відчути їх якісне, чисте звучання та отримати пораду від справжніх фахівців. Також по брендам, які користувались великим попитом, на стенді виставки були представлені рекламні матеріали: каталоги, брошури, листівки, плакати, банери тощо.

 

ukrainian-music-fair-2016-002

ukrainian-music-fair-2016-001

 

Згідно статистики Музичного ярмарку-2016 досить велика увага була сконцентрована з боку молоді на гітарному стенді. Особлива їх зацікавленість виявлялась до інструментів від виробників Boss, Alvarez, Alhambra. Також  багато уваги приділялось до гітар від бренду Taylor. Гітарний стенд відвідало й багато вокалістів, які були в захваті від тестування вокальних процесорів Boss VE-5, Boss VE-20.  Високий рівень обізнаності з боку гостей виявився до нової течії музичного напрямку фразового семплювання Boss RC-505 Loop Station, який є унікальним і потужним інструментом для живого виконання. Приємністю для вокалістів стала можливість протестувати мікрофони відомих виробників, серед яких найбільш витребуваними були новинки від бренду Shure.

 

ukrainian-music-fair-2016-05

ukrainian-music-fair-2016-006

 

Підігрівав цікавість відвідувачів протягом триденного «Музичного ярмарку-2016», спеціально запрошений гість від компанії «Юритмікс» відомий київський музикант, гітарист – Роман Кузнєцов. Він постійно збирав велику аудиторію слухачів та демонстрував гітари від виробника Vintage зокрема моделі V6HFTB, V100AW та багато інших не менш цікавих брендів.

 

ukrainian-music-fair-2016-89

 

Однією з важливих і очікуваних подій «Музичного ярмарку-2016» став спеціальний гість на стенді від компанії «Юритмікс» – Ralf Schink – музикант, композитор, продюсер з Німеччини. На його думку “… слово зворушує дух, а звук чіпає душу”. І саме з таким настроєм він виступив з демонстраційною програмою та світовою прем’єрою нового виробника цифрових фортепіано Dexibell.

 

фото фото Український музичний ярмарок-2016 - успішне відновлення традиції-03

 

Протягом усіх демонстраційних програм музикант акцентував увагу на принципі роботи інструменту, показував його переваги, та досягнення новітніх технологій завдяки яким досягається реалістичне відтворення звуків як у справжнього акустичного візаві. Особливо виражену зацікавленість до клавішних інструментів серед аудиторії слухачів проявляли молоді сім’ї з дітьми, які з завзятістю тестували електроні фортепіано від виробника Dexibell.

 

фото фото Український музичний ярмарок-2016 - успішне відновлення традиції-04

 

Ralf Schink показав на прикладі цифрового фортепіано Dexibell VIVO S7, як можна працювати в різних напрямах та стилях, від класики до сучасних мелодій різних жанрів. Робив акцент на такі особливості, на які раніше ніхто не звертав увагу. Та найголовніше це те, що під час демонстрації, музика лунала не із сторонніх колонок або підсилювачів, а саме від електронного фортепіано. Тож завдяки неперевершеній майстерності справжнього музиканта створювалась особлива атмосфера, де через музику він показував свою любов до інструменту. Віртуозна гра маестро полонила багатьох відвідувачів і надихала на творчість кожного слухача.

 

фото Український музичний ярмарок-2016 - успішне відновлення традиції-06-4

фото Український музичний ярмарок-2016 - успішне відновлення традиції-05

 

Варто зазначити, що Dexibell – це компанія з потужним творчим потенціалом, в основі якого лежать бажання до вдосконалень у сфері ноу-хау, талант і досвід кращих італійських дизайнерів та інженерів. Завдяки новаторству та колосальному 25-річному успіху з провідними брендами світового масштабу, команді Dexibell вдалося започаткувати прогресивне виробництво. Орієнтоване на досягненні поставлених цілей, що базується на італійських цінностях і традиціях.

 

фото Український музичний ярмарок-2016 - успішне відновлення традиції-06

 

Під час спеціалізованої музичної виставки експоненти презентували не лише продукцію. Вони познайомили відвідувачів – з найновітнішими досягненнями та можливостями сучасного музичного ринку. Український музичний ярмарок-2016 – це подія, де кожен мав можливість знайти нових бізнес-партнерів, надійні рішення для втілення свого творчого задуму, інформацію, яка дозволить бути завжди на крок попереду.