Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Приголомшлива електронна ударна установка початкового рівня TD-1DMK V-Drums

фото КОМПАНІЯ ROLAND ПРЕДСТАВЛЯЄ установку TD-1DMK ЛІНІЙКИ V-DRUMS

Приголомшлива електронна ударна установка початкового рівня TD-1DMK V-Drums

Представляємо чергову новинку від Roland – електронну ударну установку TD-1DMK з легендарними тембрами і виконавчими функціями V-Drums, початкового рівня. Установка обладнана знаменитими педами з двошаровою сітчастою мембраною компанії Roland і навчальними функціями. Інструмент забезпечує аналогічні відчуття при грі, як при роботі з акустичною ударною установкою. Крім того, зручний доступ до потужного інструментарію для вдосконалення навичок гри з вбудованою функцією викладача. А також безкоштовними файлами Melodics для навчального програмного забезпечення V-Drums для Mac/Windows. Roland TD-1DMK V-Drums – ідеальний вибір для початківців і тих, хто продовжує навчання барабанщиків. Дана установка також стане прекрасним вибором для дорослих, які вирішили згадати давно забуті навички. Вона забезпечить повноцінні відчуття при грі на ударних в поєднанні з компактними розмірами. Найважливіше, що передбачена можливість займатися в навушниках. Таким чином, TD-1DMK є творчим, надихаючим інструментом, здатним відкрити чудовий світ барабанного мистецтва буквально кожному.

 

фото Для новачків: почніть грати на ударних прямо зараз

 

Для новачків: почніть грати на ударних прямо зараз

Для тих, хто тільки-тільки почав навчання, TD-1DMK пропонує простий в налаштуванні та зручний у використанні інструмент. Всього лише кілька простих маніпуляцій – і можна починати грати. До ваших послуг 15 пресетних наборів ударних. Вони дозволяють відразу ж з головою зануритися в захоплюючий світ реалістичних звуків. Вбудована Coach функція і Melodics файли для програмного забезпечення V-Drums допоможуть освоїти ази гри швидко. Відповідно, володіння інструментом, з кожним заняттям підніматиметься на більш високий рівень. Електрона ударна установка TD-1DMK має вагу лише 7 кілограм. Отже, знайти зручне місце в квартирі та встановити її труднощів не складе. Втім, як і взяти її з собою на концерт.

 

фото установка TD-1DMK - розвиток почуття ритму у дітей

 

Установка TD-1DMK – розвиток почуття ритму у дітей

У дитини, під час навчання гри на музичному інструменті, розвиваються дисципліна, організованість та інші корисні життєві навички. Уміння витримувати темп і не збиватися з ритму – фундаментальні навички при грі на ударних. А вбудований метроном TD-1DMK і десять режимів функції Coach поєднують розвиваючі заняття з ігровою атмосферою. Все це, робить кожен урок незабутнім і захоплюючим. Melodics файли для програмного забезпечення V-Drums, виводять на принципово новий рівень інтерактивні уроки гри на ударних. В свою чергу, дозволяючи почуттям ритму розвиватися легко і невимушено. Найбільш примітним є те, що педи в TD-1DMK істотно “тихіші”, якщо порівнювати з аналогічними установками. Відповідно, діти зможуть займатися на ударній установці тривалий час без будь-яких обмежень.

фото Roland TD-1DMK V-Drums – розвиток техніки виконання

Roland TD-1DMK V-Drums – розвиток техніки виконання

Забезпечуючи природний відгук при грі та ідеальні м’язові відчуття, TD-1DMK також розвиває всі традиційні техніки виконання. Вони необхідні для того, щоб досягти рівня барабанщика високого класу. Завдяки швидкій обробці та автентичному акустичному звучанню модуля, інструмент реагує чутливо на всі варіації гри музиканта. Навіть найдрібніші зміни в динаміці чітко відслідковуються і відповідним чином позначаються на звуці. Подвійні сітчасті мембрани томів і малого барабана, порівняно з аналогами, передбачають можливість регулювання сили натягу. Забезпечуючи автентичні природні відчуття відскоку паличок, з максимально наближеними відчуттями гри на акустичній ударній установці. Пед TD-1DMK бас-барабану сумісний зі стандартними одинарними та карданними педалями. Він оснащений м’якою гумовою поверхнею, що поглинає шум калатала від ударів. Відповідно створюються відчуття, подібні тим, що одержуються при використані для гри акустичної ударної установки.

 

 

Згадайте всі навики гри з  установкою ударних TD-1DMK

Roland TD-1DMK – це чудове рішення для тих, хто знову хоче відновити заняття гри на ударних. Передбачені в пам’яті п’єси різних жанрів, також підключення до модуля вашого смартфону. Це надає можливість гри під акомпанемент улюблених пісень або уроки по інтернету. Все це дозволяє максимально швидко згадати забуті колись музичні навички. Можливість безшумної гри в навушниках дозволяє повністю зануритися в світ барабанів. І найважливіше при цьому не турбувати ні сім’ю, ні сусідів. Міцна установка ударних TD-1DMK характеризується в точності такою же видатною надійністю, як і всі інші інструменти лінійки V-Drums. Такий показник гарантує її довговічність на багато років вперед. Апетит приходить під час їжі, тому виробник передбачив можливість розширення установки. При потребі це можливо за рахунок додаткової тарілки креш або поновлення самого звукового модуля.