Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Turbosound розширив флагманську серію Flashline моделями TFX122M-AN і TFX152M-AN

Turbosound розширив флагманську серію Flashline моделями TFX122M-AN і TFX152M-AN

Turbosound викликав справжній фурор на ринку професійного звукового обладнання представивши дві нові моделі сценічних моніторів в своїй флагманській серії Flashline.

Нові моделі були з самого початку розроблені саме як моніторні кабінети. Але при цьому, в них додатково присутній широкий спектр застосування для передачі мовного та музичного сигналу в портативних системах і невеликих звукопідсилюючих комплексах. Нові флагманські моделі TFX122M-AN і TFX152M-AN гарантують високу якість відтворення музичного сигналу, яким вирізняється вся продукція Turbosound. Перебуваючи при цьому в ціновому діапазоні початкового рівня. Це робить нові монітори Turbosound Flashline прекрасним доповненням для будь-якого портативного і турового комплекту.

Флагманські моделі продовжують серію з чотирьох прекрасно зарекомендованих себе моніторів: TFM122M і TFM152M. Які можуть працювати в двох режимах пасивний/біамп, та активних TFM122M-AN і TFM152M-AN.

 

Turbosound TFX122M-AN і TFX152M-AN серії Flashline

фото Turbosound розширив флагманську серію Flashline моделями TFX122M-AN і TFX152M-AN

 

Новинки, як і всі інші представники сімейства Flashline, мають коаксиальну конструкцію динаміків. На одній осі з 12- або 15-дюймовим низькочастотним випромінювачем розташований дюймовий компресійний твітер, який має титановий купол.

Обидві моделі забезпечують оптимальну якість відтворення сигналу при дисперсії 60° по горизонталі й 40° по вертикалі. Це робить їх чудовим вибором в якості підлогового монітора, портальної системи для невеликого приміщення. А також для застосування в якості сайд-філу або компонента лінії затримки. Ці моделі були розроблені для автономного застосування без контролера. Тому вони оснащені вбудованим цифровим контролером з інтуїтивно зрозумілим користувацьким інтерфейсом. А також мають можливість дистанційного керування через спеціальну програму Turbosound PC Edit.

 

фото Turbosound розширив флагманську серію Flashline моделями TFX122M-AN і TFX152M-AN

 

Всередині моніторів розташований високоефективний підсилювач класу D, що забезпечує 1100 Вт вихідної потужності на піку. А також DSP-процесор визнаного світового лідера Klark Teknik. Для управління всіма настройками й параметрами DSP був передбачений вбудований LCD-дисплей. Дистанційне керування, моніторинг і підключення до мікшерної консолі та різних цифрових пристроїв. Включаючи стейдж-бокси, інші активні акустичні системи та системи персонального моніторингу. Забезпечується за допомогою революційної звукової мережі Ultranet, розробленої фахівцями корпорації MUSIC Group.

Ultranet являє собою односторонній інтерфейс передачі 16 аудіоканалів формату 48кГц/24біт по Cat5 кабелю. Два канали оцифровуються з частотою 192 кГц. А семпли паралельно подаються на мультиплексор (MUX), який вибудовує їх в послідовний потік даних. Потік посилюється, перетворюється на симетричний (балансний) сигнал і передається по Cat5 кабелю. Налаштування акустичної системи на прийом каналу Ultranet можливий як з задньої панелі, так і з комп’ютера, підключившись до USB-роз’єму монітора. Плюси такого підключення очевидні: цифровий тракт менш чутливий до перешкод. А гальванічна розв’язка портів Ultranet значно знижує ризик появи земляних петель, що в свою чергу є хорошою економією на комутації.

 

фото Turbosound розширив флагманську серію Flashline моделями TFX122M-AN і TFX152M-AN