Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Неперевершений TURBOSOUND на християнському фестивалі Arise and Shine Miracle Conference

Неперевершений TURBOSOUND на християнському фестивалі Arise and Shine Miracle Conference

turbosound-during-the-christian-festival-arise-and-shine-miracle-conference-01Для озвучення чотириденної християнської конференції Arise and Shine Miracle Conference, що відбувалася у багатоцільовому залі United Bank Center (Флорида, США) та завершувала собою сорокаденний піст християнської церкві Шатро Слави (Tabernacle of Glory), була задіяна неймовірна звукопідсилювальна система TURBOSOUND з майже 100 акустичних кабінетів. Сама конференція відбувалася з 19 червня по 31 липня, а захід у United Bank Center проходив з 28 по 31 липня. Ця конференція проходить вже вдруге і цього року були присутні віряни з майже усіх штатів США, а також Канади, Франції та Домініканської Республіки.

Arise and Shine Miracle Conference

фото TURBOSOUND на фестивалі Arise and Shine Miracle Conference

Чотириденна програма конференції складалась з музичних виступів, проповідей та презентацій. Для забезпечення рівномірного звукового покриття та щоб донести звук у найвіддаленіші кутки зали було використано 98 акустичних кабінетів TURBOSOUND. Зокрема були задіяні серії FLASHLINE, FLEX ARRAY, ASPECT та NuQ. Відповідальними за технічне забезпечення заходу були Ленокс Фостер (Lennox Foster), президент компанії Sound Media. А також Родлін П’єрр (Rodlin Pierre), директор музичного продакшн-підрозділу церкви Шатро Слави.

 

«Оскільки наша церква має карибське походження, нам дуже подобається коли на наших служіннях працює turbosound-during-the-christian-festival-arise-and-shine-miracle-conference-03потужна звукова система з щільними низами. Тож ми надаємо перевагу системам з прозорим звуком високої якості», — каже П’єрр. «У квітні ми вже мали нагоду працювати з лінійними масивами TURBOSOUND FLASHLINE і вони склали дуже добре враження. Якість та прозорість звуку системи були на дуже високому рівні, тож ми вирішили спробувати відпрацювати з нею й цей великий захід».

 

turbosound-during-the-christian-festival-arise-and-shine-miracle-conference-04

Портальна система складалась з 12 кабінетів TFS-900H з додатковими трьома TFA-600HW в порталі на сторону. Поруч з портальними системами для забезпечення високого рівня сигналу у НЧ-діапазоні було підвішене по 6 сабвуферів TFA-600L на сторону. Винесені масиви по 8 кабінетів TFA-600H були встановлені в залі у якості допоміжних систем для забезпечення більш щільного звукового покриття. Довершували систему 8 кабінетів TFS-550H в якості фронт-філів, що було встановлено вздовж сцени. Всі системи було синхронізовано відносно портальних масивів.

 

На самій сцені також було встановлено чимало звукового обладнання:
– 12 моніторів TFM-560 потужністю по 1750 Вт;
– 4 кабінети TA-500 з технологією TURBOSOUND Polyhorn ;
– 4 активних кабінети NuQ в якості сайд-філів забезпечили музикантам неперевершену систему моніторингу.

 

Леннокс резюмує: «Загалом, система має добру та динамічну перехідну характеристику. Це доволі рідко зустрічається у великих системах лінійного масиву. Зона звукового покриття також вийшла дуже рівномірною, а спеціальна програма дозволила нам легко розрахувати параметри необхідної системи та легко нею керувати».