Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Тріумф Turbosound на фестивалі Gentse Feesten
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Тріумф Turbosound на фестивалі Gentse Feesten

Тріумф Turbosound на фестивалі Gentse Feesten

Нещодавно у бельгійському місті Ґент відбувся фестиваль Gentse Feesten, який  є однією з найбільших культурних подій Європи. На двох сценах фестивалю, було встановлено великі звукопідсилюючі системи Turbosound.

Для озвучення заходу було долучено прокатну компанію “Splendit”. Вона має найбільший комплект звукопідсилюючого обладнання Turbosound в країнах Бенилюкс. Головним завданням “Splendit” було забезпечити рівномірне та найголовніше абсолютно кероване звукове поле. Це стосувалося як площадки фестивального майданчика так і за його межами.

 

Turbosound на фестивалі у місті Ґент

фото Turbosound на фестивалі Gentse Feesten

 

Десятиденний фестиваль Gentse Feesten

turbosound-at-the-festival-gentse-feesten-01

Десятиденний фестиваль, відбувався поблизу житлових кварталів у межах міста Ґент, та частково за його межами. Тож ключовими факторами насамперед для організаторів фестивалю Gentse Feesten було керування шумом. Говорить представник компании Splendit Марійн Брьокерт (Marijn Broeckaert). “Ми зупинили свій вибір на звуковій системі Turbosound Flex Array. Перш за все вибір впав, саме за кут її дисперсії у 75 градусів. Завдяки такій особливості система дозволяє сфокусувати звук на майданчику з відвідувачами фестивалю. А також та мінімізувати розсіювання звуку на прилеглі території”.

 

Turbosound Flex Array – найкращий вибір

turbosound-at-the-festival-gentse-feesten-02

Для звукорежисера фестивального майданчику Sint-Jacobs Дірка Брисберта (Dirk Brysbaert) саме кут дисперсії став вирішальним у виборі. Окрім того, варто відзначити якість та потужністю звуку системи “з коробки”.  А також компактні габаритні розміри, що і стало вирішальним важелем при виборі Turbosound Flex Array. До речі, Дірк є давнім та палким шанувальником звукових систем Turbosound. Ще з часів таких легендарних серій як TMS, Floodlight і Flashlight. Брьокерт зазначив наступне: “Крім підвісних лінійних масивів з контрольованою дисперсією обидві сцени було обладнано кардіоїдними басовими масивами. Тож вся система звучала настільки добре, що ми отримали лише подяки та позитивні відгуки про свою роботу”.

 

Озвучення на сцені Bij St-Jacobs

фото Turbosound на Gentse Feesten

На сцені Bij St-Jacobs, що була найбільшою на фестивалі, було встановлено два портали з 9 трьохсмугових кабінетів TFA600H. А також 2 трьохсмугових кабінети TFA600HW. Звук у низькочастотному діапазоні забезпечував кардіоїдний басовий масив. Він складався з 12 сабвуферів TSW218, що були розміщені по центру перед сценою. У лінії затримки встановили 2 підвісних масиви по 3 кабінети TFA600HW. Моніторні лінії на сцені складалися з 16 моніторів TMW115. А на драмфіл поставили один сабвуфер TFA600L. Довершувала цю ідеальну звукову картину консоль MIDAS XL4 на FOHturbosound-at-the-festival-gentse-feesten-04

 

Оптимальний вибір на сцені Baudelopark

На меншій сцені Baudelopark було підвішено два невеликих портали по 3 кабінети TFA600H та 2 кабінети TFA600HW. Також було застосовано кардіоїдний басовий масив з 9 сабвуферів TFA600L. Які було розміщено по центру перед сценою. Моніторні лінії на цій сцені складалися з 8 моніторів TMW115 та 2 кабінетів iQ12 в якості ін-філів. За цифровою консоллю MIDAS PRO2, що була встановлена на FOH, працював звукорежисер Єллє Холлебеке (Jelle Hollebeke). Консоль дала йому змогу повністю керувати звуком. А також направляти його саме туди, де він був потрібен. І звісно не дозволяючи йому розсіюватися на прилеглі території.