Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Компанія ТС-Helicon – поєднання інновацій та найвищої якості

фото Компанія TC-Helicon розробник інноваційних моделей акустики

Компанія ТС-Helicon – поєднання інновацій та найвищої якості

Компанія TC-Helicon – загальновизнаний лідер у сфері розробки інноваційних моделей акустики, яка використовується багатьма професіоналами у всьому світі. Надійність бренду підтверджена багатьма європейськими та світовими сертифікатами. Використання інноваційних розробок із застосуванням тільки найкращих матеріалів виробництва робить акустику від даного бренду кращою в своєму ціновому сегменті.

Спеціалізується TC-Helicon на розробці та виробництві вокальних процесорів (як рекових, так і підлогових), приладів студійного моніторингу, а також спеціалізованого ПЗ для них. Крім того, серед лінійок продукції бренду представлені й педалі ефектів, та інші професійні аксесуари для вокалістів та DJ. Продукція виробника передбачена як для живих виступів, так і для студій звукозапису.  Найбільш відомі вироби цієї компанії – Voice Live Touch, Voicelive Touch 2, VoiceLive 3 Extreme та Mic Mechanic.

 

 

Компанія TC-Helicon – історія виникнення

Компанія TC-Helicon є дочірнім підприємством датської компанії TC-Electronic, що заслужило в якості виробника приладів звукової обробки класу Hi-End найвищу в світі повагу. Підприємство TC-Helicon було створене на початку 2000 року двома компаніями: TC-Electronic і канадською компанією IVL Technologies.  З 2005 року TC Helicon стала дочірньою компанією мегакорпорації TC Group. TC Group – це мультинаціональна корпорація з підрозділами в Америці, Японії, Китаї та Близькому Сході, яка складається з декількох компаній-виробників з різними напрямками. Корпоративна штаб-квартира компанії TC-Helicon розташована в Канаді, там також знаходяться і основні складські та виробничі потужності компанії. Очолює підприємство Кевін Александер.

На сьогоднішній день це одна з небагатьох про-аудіо фірм, що стовідсотково орієнтовано на вокалістів. Сама ж діяльність компанії почалася з відкриття невеликого конструкторського бюро, де працювали кілька талановитих інженерів. Протягом усієї своєї активності на світовому ринку компанія TC-Helicon розробляла обладнання з урахуванням людського фактору – любові багатьох людей до музики. Такий підхід дозволяє створювати потужну акустику для задоволення потреб різних користувачів. Протягом багатьох років TC-Helicon випускає унікальні вокальні процесори з неперевершеною якістю ефектів, якими користуються як професіонали, так і початківці-виконавці по всьому світу.

 

 

Досягнення компанії TC-Helicon

Компанія TC-Helicon є, напевно, єдиним у світі виробником, повністю присвятивши свою діяльність виключно співакам. Підприємство отримало всесвітню популярність завдяки своїй команді музикантів і розробників, які проводять кожну хвилину свого робочого життя, слухаючи, вокалізуючи та взаємодіючи з співаками й тими, хто поділяє їхню пристрасть до вокалу.  Адже TC-Helicon вважає, що голос це найкрасивіший інструмент у світі, тому весь досвід і знання своїх співробітників вони використовують для розширення можливостей вокалістів. Продукція компанії спрямована на те, щоб надихнути артиста й забезпечити йому максимальний комфорт, а також усунути бар’єр між ним та глядачем. Компанія також активно співпрацює й з іншими виробниками, що дозволяє її розробникам ще більше підвищити потенціал своїх виробів. Продукція бренду, вирізняється ідеальним балансом ціни/якості та цілком доступна навіть для початківців вокалістів.

TC-Helicon регулярно бере участь в найбільших спеціалізованих виставках. Лінійки продукції бренду постійно представлені в павільйонах NAMM, Musikmesse та інших експозицій аналогічного рівня. Розробки TC-Helicon завоювали цілий ряд нагород і незмінно опинялися у центрі уваги, як професійних оглядачів, так і виконавців. Існує також думка, що до 90% професійного звукозапису в усьому світі проходить обробку цифровими пристроями TC-Helicon.