Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Телестанція WAPA-TV під час оновлення обладнання в своїй найбільшій студії поставила на світлову консоль Avolites Arena

Телестанция WAPA-TV сделала ставку на Avolites Arena при обновлении оборудования

Телестанція WAPA-TV під час оновлення обладнання в своїй найбільшій студії поставила на світлову консоль Avolites Arena

Починаючи зі свого першого ефіру у 1954 р. друга за номером телестудія на острові Пуерто-Ріко показала себе як справжній лідер у питання технічного обладнання. Телестанція з міста Сан-Хуан, що більш відома серед місцевого населення за своїм номером в ефірній сітці “Canal Cuatro” (Четвертий канал), стала першою на території США, що почала транслювати свої передачі в кольоровому режимі. У вересні 2004 р. телекомпанія WAPA-TV стала першою серед студій Пуерто-Ріко та лише сьомою серед суперстанцій США (звісно, враховуючи материкову частину), що почали транслювання передач на супутник.

Технічний розвиток телекомпанії відповідає світовим тенденціям і в минулому році найбільший знімальний павільйон телестанції позбавився світлового обладнання з традиційними лампами на користь світлодіодних приладів. А коли постало питання про заміну керуючої консолі не було жодних коливань і вибір був зроблений на користь прогресивної системи керування Avolites Arena, яка повністю відповідає новому обладнанню студії.

Хуан Карлос (Juan Carlos), світловий дизайнер WAPA-TV працює з новою світловою консоллю Avolites Arena в кіностудії телекомпанії

Хуан Карлос (Juan Carlos), світловий дизайнер WAPA-TV працює з новою світловою консоллю Avolites Arena в кіностудії телекомпанії

Нова світлова консоль Arena приєдналась до наявних двох пультів Avolites Titan Mobile та двох консолей Avolites Expert Pro підтвердивши таким чином статус телестудії, яка працює виключно з системами керування Avolites. Світлова консоль Avolites Arena, яку було представлено на розсуд спільноти професіоналів під час виставки Prolight + Sound 2015, пропонує своїм користувачам більше можливостей для керування світловим шоу “наживо” ніж будь-яка інша консоль в цьому класі.
На панелі керування представлено шість РК-дисплеїв, на яких відображаються дані 40 прецизійних плейбек-фейдерів. Всі плейбеки зібрано у три групи, які мають зручні кнопки для перегортання сторінок швидкого доступу до програм. На додаток до цього консоль має 20 макро-клавіш, що програмуються. Поруч з основним сенсорним дисплеєм розташований невеличкий допоміжний сенсорній дисплей з додатковим робочим простором та написами для прилеглих макро-кнопок та регуляторів-енкодерів, що забезпечують інтуїтивне керування каналами та ефектами.
“Консоль Arena надає багато переваг при роботі в нашому середовищі”, — розповідає Енріке Нуньєс (Enrique Nuñez), президент компанії Musique Xpress Lights, що займається не тільки постачанням обладнання для телестудії, але й надає своє обладнання в оренду коли телестудія працює над якимось дуже великим проектом. “У цьому павільйоні проходять зйомки великої кількості різноманітних програм, до того ж він є найбільшим знімальним павільйоном телекомпанії, тому він вимагає потужної системи керування з високим рівнем функціональності. Саме такими властивостями відрізняється нова консоль Arena“, — каже Нуньєс, і додає, що завдяки простому інтерфейсу та зручному алгоритму роботи ця консоль стала дуже надійним та зручним рішенням для студії та технічного персоналу.
Хуан Карлос Ґонсалес (Juan Carlos Gonzalez) світловий дизайнер телестудії WAPA-TV повністю згоден з Нуньєсом та підтверджує, що персонал та керівництво станції цілком задоволені наявними консолями Avolites і навіть планує придбати другу консоль Arena ще до закінчення переходу студії на світлодіодне обладнання.
“Ми стали першою студією у Пуерто-Ріко, що перейшла на світлодіодне обладнання й зробили свій вибір на користь консолей Avolites бо вони пристосовані для роботи з різноманітними світлодіодними системами, дуже легко програмуються, мають простий та інтуїтивний інтерфейс, а також мають підтримку дуже професійної команди. Ми задоволені своїм вибором на користь консолей Avolites.”