Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Пошук в записах
Пошук в сторінках
Вхід для дилерів

Система озвучення від RCF для нового стадіону «Ювентуса»

Система озвучення від RCF для нового стадіону «Ювентуса»

Новий стадіон ФК «Ювентус» в Туріні став визначним поворотним моментом в історії футбольних майданчиків Італії. Він вміщає 41 000 глядачів, має 120 службових приміщень та 34 000 кв. м площі комерційних приміщень, а також там знаходиться перший музей «Ювентуса».


rcf-juventus-stadium-2Серед абсолютних новинок для фанатів — можливість почути, як спілкуються між собою гравці команди та нові комфортабельні сидіння, які забезпечують чудовий огляд футбольного поля.

Цей стадіон використовує сучасне обладнання та новітні технології. Всі складові його системи озвучення — продукти компанії RCF. ЇЇ інженерна група (RCF ESG) була залучена до проекту з самого початку та розробила всю концепцію озвучення для стадіону і суміжних приміщень комплексу.

Окрім цього, компанія RCF відповідала за установку та комерційні аудіо продукти, займалася проектуванням спеціальних кластерів та розробкою інших ексклюзивних рішень задля ідеального втілення цього масштабного проекту.

ЇЇ команда працювала над розробкою кластерів для озвучення всіх секторів трибун на стадіоні. Кожен кластер складається із 2 одиниць RCF H1315 WP — 3-смугової акустичної системи, захищеної від впливу зовнішніх факторів та дії кліматичних умов.

rcf-juventus-stadium-3

Загалом весь масив трибун покривають 88 одиниць H1315 WP, встановлених попарно. Також було встановлено кілька додаткових кластерних систем над ігровим полем. Система озвучення стадіону також передбачає наявність кількох сабвуферів та підсилювачів потужності.

ЧОРНИЙ та БІЛИЙ

На замовлення клієнта компанія RCF встановила кабінети та кріплення для них кольорів футбольної команди «Ювентус». Іноді зовнішній вигляд теж відіграє важливу роль!