Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Святкування 1121 річниці міста Мукачево

фото святкування 1121 річниці міста Мукачево

Святкування 1121 річниці міста Мукачево

Цими днями місто Мукачево, де знаходяться центральний офіс та склад компанії «Юритмікс», відмічає свій черговий День Народження – 1121 рік. Щороку до Дня Народження міста на протязі цілого тижня в Мукачево проходять різноманітні культурні та музичні заходи. І цей рік не став виключенням. А головною подією цих днів став святковий концерт, який відбувся у мукачівському замку «Паланок» – широко відомому туристичному об’єкті Закарпаття та всієї України. Середньовічна архітектура старовинного замку та сучасна українська музика – виявилось, що це дивовижне та одночасно дуже природне поєднання. Атмосфера цього концерту створювала фантастичне враження поєднання музикантів та танцюрів з глядачами.

 

фото святкування 1121 річниці міста Мукачево

Фото Олега Козака 

Рок-гурт «БеZ Обмежень» в місті Мукачево

Хедлайнером святкового концерту цьогоріч став відомий закарпатський Хедлайнером святкового концерту цьогоріч став відомий закарпатський рок-гурт «БеZ Обмежень».. Цей колектив за майже два десятка років свого існування здобув заслужену відомість та популярність. А за декілька днів до святкового концерту музиканти групи отримали від компанії «Юритмікс» своє замовлення – ударну установку Roland TD50K.

 

фото святкування 1121 річниці міста Мукачево

Фото Ігоря Жукова

 

У лютому цього року гурт випустив вже свій третій студійний альбом і цей комплект барабанів був придбаний саме для студійної роботи рок-команди.

 

фото святкування 1121 річниці міста Мукачево

Фото Олега Козака 

 

Взагалі відомі українські рок-гурти довіряють продукції від компанії «Юритмікс» та з задоволенням користуються інструментами музичних брендів, які ми представляємо в Україні. Так, нещодавно барабанщик рок-групи «Океан Ельзи» Денис Глінін придбав  ударну установку Roland TD30KV, залишився дуже задоволений цим придбанням та відписав за неї подяку.

 

фото Денис Глінін барабанщик рок-гурту «Океан Ельзи» підписав подяку компанії "Юритмікс"