Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Сучасне світлове обладнання для Таврійського Будинку культури
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Сучасне світлове обладнання для Таврійського Будинку культури

фото світлове обладнання для Таврійського Будинку культури

Сучасне світлове обладнання для Таврійського Будинку культури

Міський Будинок культури в місті Таврійськ, Херсонської області був закритий три місяці поспіль на реконструкцію. Але до початку 2018 року всі будівельні та оновлюючі роботи були завершені. В будівлі встановили нову систему опалення та кондиціонування, змонтували спеціальну операторську для звукооператора  по налаштуванню звуку та світла в залі. Для глядачів у залі встановили нові крісла та пошитий новий одяг для сцени. По замовленню були виготовлені нові софітні ферми, підвіси для сценічних декорацій, встановлено сучасне світлове обладнання та систему управління концертним світлом. Одним словом сцену облаштували по останньому слову сценічної техніки. Тож після завершення реконструкції залу з’явилась можливість супроводження концертів та інших заходів будь-якими спецефектами, у тому числі з елементами піротехніки.

 

фото світлове обладнання для Таврійського Будинку культури

Монтаж сценічних конструкцій

Виготовлення та монтаж сценічних конструкцій БК Таврійська забезпечила київська компанія «АЛВІСС». Компанія працює на українському ринку більше двадцяти років і має велику кількість вагомих проектів, зокрема – реконструкція Палацу культури в Новій Каховці. У Будинку культури Таврійська було вирішено використовувати непідйомні, фіксовані софітні ферми та штанкети для одягу сцени. Всі проектні рішення були узгоджені з генеральним підрядником, після чого конструкції були передані у виробництво. Тож в результаті сцену облаштували двома софітними фермами для світлових приладів. А також двома конструкціями для сценічних прострілів і двома кронштейнами для виносного світла в залі.

 

фото монтаж світлових конструкцій

Сучасне світлове обладнання

Компанія «Юритмікс» була обрана головним постачальником світлового обладнання для даного проекту, так як займає лідируючу позицію серед постачальників світлового і звукового обладнання в Україні. «Юритмікс» працює на українському ринку більше 25 років і має солідний пакет світових брендів, продукцію яких вона постачає не тільки в Україні, але і в інші країни. Компанія «Юритмікс» являється ексклюзивним представником понад 60-ти всесвітньо відомих музичних брендів і на всі товари надається гарантія від одного до десяти років.

При складанні специфікації на світлове обладнання, однією з головних вимог замовника було обмеження по сумарному споживанню електрики. Тож було прийняте рішення відповідно до поставлених вимог використовувати тільки світлодіодні прилади. Сцена Будинку культури Таврійська за технічними параметрами є невеликих розмірів, і висота підвісу має не більше 4 метрів.

Всі роботи по встановленню та налаштуванню світлового обладнання та управління світловими приладами проводили фахівці компанії «Мьюзік Профі». Варто зазначити те, що компанія «Мьюзік Профі» має сімнадцятирічний досвід у надані послуг з монтажу систем фонового озвучування та інсталяцій концертного світла і звуку. Тож згідно досвіду, фахівцями «Мьюзік Профі» було прийняте рішення використати світлове обладнання італійського виробника Sagitter, та дуже популярні на сьогоднішній день LED прожектори Free Color.

Заливочне освітлення декорацій сцени та підлоги доручили світлодіодним «парам» Free Color P1815. Вони оснащені 18 світлодіодами потужністю по 15 Вт, та мають в своєму складі червоний, синій, зелений, білий і оранжевий кольори (5-в-1). Даний набір дозволяє створювати практично будь-які поєднання колірних відтінків. Помаранчевий колір в цьому випадку дозволяє регулювати колірну температуру, змішуючи її в теплу або холодну сторону. Динамічне освітлення виконано на обертових головах двох типів: заливочної дії Sagitter Club Wash W3610 Zoom та променевих інтелектуальних «спотах» Sagitter SG ClubSpot. У сценічних прострілах були встановлені добре зарекомендовані себе світлодіодні прожектори PAR P1810 виробництва Free Color, які мають ідеальні характеристики для даного застосування як світлове обладнання.

 

фото Таврійський Будинок культури

Управління світловим обладнанням

Популярна світлова консоль Avolites Titan Mobile була обрана для управління всім світлотехнічним парком. Консоль Titan Mobile працює на базі сучасного комп’ютера з великим сенсорним екраном. Наявність такого екрану надає оператору гнучкість в управлінні світлом. Що в свою чергу дозволяє розширити робочий простір і можливість зручно записувати та редагувати світлові шоу. Також легко робити позначки прямо на екрані, створюючи для користувача підписи та малювати картинки до кнопок. Це істотно індивідуалізує інтерфейс і прискорює роботу з написання шоу. В даному випадку використовується тільки один DMX вихід пульта, а решта три є резервними. В майбутньому це дозволить нарощувати кількість світлового обладнання, або використовувати додаткові світлові прилади в міру необхідності. Для розгалуження DMX сигналу було встановлено  прості та доступні за ціною DMX-сплітери Free Color SP8.

Театральні прилади заслуговують на окремий опис. Так як з їх допомогою можна змінювати профіль (або форму) променю, а також проектувати гобо-трафарети на декорації, в театрах їх називають «профільники». Саме такими є профільні прожектори Sagitter Sagoled WW, де в ролі джерела світла використовується потужний світлодіод. Кашетирующі шторки дозволяють зробити промінь квадратної, напівкруглої та навіть трикутної форми з різними кутами та співвідношенням сторін. Саме це є дуже затребуваним в театральних постановках для підсвічування декорацій, тому що джерело світла в них має «теплий» відтінок світіння.  А це дуже важливо при освітленні людей, оскільки при такому освітленні колір обличчя виглядає природно, і світлова пляма має рівномірну яскравість, без перепадів.

За проектом використання світлових гармат не було передбачено, або як їх називають «ведучих». Тому було прийнято рішення використовувати профільні прожектори, в тому числі й для фронтального світла. Потрібні ділянки сцени висвічуватимуться різними приладами, покриваючи при цьому всю сцену по ширині. А прилади з різною апертурою (кутом розкриття променю) використовуватимуться для освітлення різних ділянок сцени. Ще одним надзвичайно важливим фактором, який вплинув на вибір всіх моделей обладнання, стала їх практично абсолютна безшумність.

фото управління світловим обладнанням

Відкриття Будинку культури Таврійська

На сьогоднішній день в Таврійському Будинку культури займається мистецтвом 120 дітей. При світлі нового обладнання, яке створювало різноманітні світлові ефекти, їх концертні номери стануть набагато яскравішими. Перший захід для перевірки роботи всіх систем світлового обладнання та механіки сцени було проведено у січні 2018 року. На нього були запрошені гості з районного керівництва та мерії Нової Каховки, був присутній мер Таврійська. Концерт приніс багато позитивних емоцій, а сцена засяяла новими яскравими фарбами. Замовник дав саму високою оцінку роботі всіх підрядних організацій, які брали участь в реконструкції Таврійського Будинку культури. Проект реконструкції світлового оснащення залу міського Будинку культури успішно завершено і тепер Тварійськ зможе проводити заходи із застосуванням найпередовіших досягнень в області концертного освітлення.

 

фото відкриття Таврійського Будинку культури