Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Студійні монітори M-Audiо BX5D3 - слухай з упевненістю!
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Студійні монітори M-Audiо BX5D3 – слухай з упевненістю!

фото студійні монітори M-Audiо BX5D3 - слухай з упевненістю!

Студійні монітори M-Audiо BX5D3 – слухай з упевненістю!

Студійні монітори, це не просто звичайні акустичні системи з гучномовцями. На відміну від звичайного динаміка, справжні монітори повинні бути безпомилково точними в звучанні та мати високу частотну характеристику з мінімальними спотвореннями. Тобто, студійні монітори повинні звучати чисто, прозоро, без будь-яких спотворень і мати чітку звукопередачу.

 

фото Студійні монітори M-Audiо BX5D3 - продуктивність монітора залежить від драйвера

 

Продуктивність монітора залежить від драйвера

Драйвер монітору – це серце і душа його продуктивності. Керуючи низькочастотним і середньочастотним діапазоном, 5-дюймові гучномовці BX5D3, зроблені з кевларового матеріалу. Вони є міцними, але разом з тим легкими, що забезпечує високоточний звук. Купольний твітер в BX5D3 в свою чергу забезпечує ідеальне звучання, деталізацію і динамічну точність звуку. Тому ви можете бути впевненими, що ваші мікси будуть записані з максимальною достовірністю і прозорістю.

При створенні моніторів M-Audiо BX5D3 кожна деталь була ретельно розроблена інженерами з однією метою – полегшити свободу мікшування і бути впевненим в бажаному результаті. Монітори BX5D3 мають задній басовий порт, ретельно спроектований з точним діаметром і довжиною. В результаті монітор володіє глибоким бас-відгуком з максимальною роздільною здатністю низьких частот. У поєднанні з високоінженерною радіосхемою, монітори BX5D3 помітно зменшують інтрузивно-повітряну турбулентність, яка виникає при відтворенні басів при високих рівнях звукового тиску (SPL).

Сам підсилювач монітору виконаний в класі A/B. Незважаючи на це, ребра радіатора розташовані всередині корпусу. У ньому використовуються дві поширені потужні мікросхеми, які при напрузі живлення здатні видавати до 60 Вт при спотвореннях менше 0,1%. Для невеликих моніторів подібної потужності це відмінний результат. Високочастотний діапазон у BX5D3 хоч і характерний для типових купольних твітерів, але при цьому слід зауважити, що дана модель володіє специфічними особливостями. У моніторів є яскраво виражена спрямованість, яка при зміщенні з осі ВЧ-динаміка змінює тембр звуку.

 

фото монітори M-Audiо BX5D3 - високопотужний, високорівневий клас A/B (Bi-Amplified Power)

 

Сам твітер BX5D3 вмонтований в спеціальному хвилеводі для надійної точної дисперсії, яка усуває небажаний високочастотний «розкид» характеристик, забезпечуючи при цьому стабільну звукову картину. Зрештою, знаковий дизайн BX5D3 – це не просто привабливий вигляд. Це фірмовий дизайн, який гарантує, що в моніторі немає ніяких гвинтових кріплень драйверів, які могли б перешкодити випромінюванню звуку. Незважаючи на те, що монітори відносяться до категорії «бюджетної» акустики, якість звучання продукту знаходиться на високому рівні. Це підтверджує те, що виробник удосконалюючи попередні моделі демонструє постійне зростання і розвиток. Безумовно, рости ще є куди, проте, на сьогоднішній день, це вже той рівень, за який не шкода віддати гроші. Монітори M-Audiо серії BX безумовно гідні для професійного використання і давно припинили конкурувати з недорогою активною акустикою для комп’ютерів.

Високопотужний, високорівневий клас A/B
(Bi-Amplified Power)

Ефективні та точні: в серці моніторів BX5D3 знаходяться два внутрішніх підсилювачі класу A/B. Вони живлять низькочастотний гучномовець і твітер по окремо – кожен з них оптимізований для конкретного частотного діапазону. Який він обробляє на додаток до характеристик свого супутнього драйвера. У свою чергу, високоточний кросовер гарантує, що кожен драйвер обробляє саме ті частоти, які він виробляє найбільш ефективно для звуку, який є згуртованим у всьому частотному спектрі.

 

фото M-Audiо BX5D3

 

Доступні функції підключення

Незалежно від ваших потреб, монітори BX5D3 від M-Audiо гарантують легкість асиміляції у вашій студії. Поєднуючи зручно розташовані XLR-XLR і 1/4 дюймові симетричні входи, BX5D3 підключається практично до будь-якого студійного устаткування, включаючи аудіоінтерфейси, мікшери, ді-джейське обладнання та багато іншого.

Монітори BX5D3 перевершують майже всі аналогічні моделі від інших брендів якістю своїх високоточних драйверів, ретельно сконструйованим корпусом і підсилювачем з бездоганним звуком. А універсальні можливості управління і стандартизовані можливості підключення забезпечують високу якість звуку, якому ви можете повністю довіряти.

 

фото M-Audiо BX5D3

 

Ключові особливості M-Audiо BX5D3:

  • Потужний підсилювач 100Вт (60НЧ, 40ВЧ) для яскравого, точного звуку
  • 5-дюймовий, кевларовий драйвер з високотемпературною звуковою котушкою і загасаючим гумовим корпусом
  • 1-дюймовий твітер з натуральним шовковим куполом, що забезпечує чудову деталізацію звуку
  • Управління акустичним простором для тонкої настройки середовища звучання (Acoustic Space Control)
  • Оптимізований задній порт для розширеного низькочастотного відгуку
  • XLR і 1/4 “збалансовані/несиметричні входи для підключення аудіоінтерфейсів, мікшерів, синтезаторів, DJ-пристроїв
  • Регулятор гучності, який дозволяє вибирати ідеальний рівень відтворення звуку
  • Ультра широкий діапазон частот 52-35 кГц, який охоплює повний музичний спектр

 

Технічні характеристики:

фото технічні характеристики M-Audiо BX5D3