Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Струни Rotosound – 60 років у музичній індустрії
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Струни Rotosound – 60 років у музичній індустрії

фото Струни Rotosound – 60 років у музичній індустрії

Струни Rotosound – 60 років у музичній індустрії

Початок виробництва Rotosound був досить скромний. Робота по виготовленню струн, крок за кроком, проводилась на оригінальному намотувальному верстаті засновника компанії Джеймса Гау. І ось протягом десятиріч безперервних інновацій, компанія віддано служить музичній індустрії вже 60 років!

BBC нещодавно відвідали фабрику Rotosound. Під час відвідування було зроблено короткий огляд на фундаментальну музику, частиною якої являється виробник, і він дуже цим пишається. Подивіться відео та дізнайтеся, як кується оригінальний британський звук.

 

 

 

Світовому еталону Rotosound вже 60 років

Струни Rotosound для басгітар являються світовим еталоном, і тому не дивно, що на них грають багато відомих рок-легенд та молодих виконавців. Також компанія пропонує відбірної якості струни для електрогітар, акустичних гітар, для класичних гітар та оркестрових інструментів. Не дивлячись на те, що усі струни виробника першокласної якості, вартість їх нижче від аналогічних конкурентів. І на сьогодні, всі струни, як і раніше виготовляються в Англії на тій самій фабриці, де все починалося 60 років тому.

Струни Rotosound ви можете придбати в мережі магазинів Тік-Так, або замовити в нашому інтернет магазині.