Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Стильний синтезатор Roland AX-Edge – нове досконале рішення для сцени

фото Roland AX edge

Стильний синтезатор Roland AX-Edge – нове досконале рішення для сцени

Минулого тижня в рамках заходу Roland Music Connects, японський виробник представив новий ефектний синтезатор AX-Edge Keytar. Нова клавіатура є результатом тривалої співпраці по вдосконаленню інструментів цього класу з артистами світової популярності. Дана співпраця триває вже протягом декількох десятків років. Новинка оснащена 49 повнорозмірними клавішами та пропонує добірку професійних тембрів, оптимізованих для наплічного синтезатора. Цей інструмент відрізняється витонченим сучасним дизайном. Крім того, є унікальна можливість встановлювати різні накладки Edge Blade, які змінюють зовнішній вигляд синтезатора. Компактний, з живленням від батарей, AX-Edge є потужним мобільним інструментом. Як результат, надається можливість вивести в центр сцени виконуючого соло клавішника. Відповідно, увага всієї аудиторії сконцентровується саме на його виконанні.

 

фото Стильний синтезатор Roland AX-Edge – нове досконале рішення для сцени

 

Синтезатор AX-Edge — крок до центру уваги

Roland AX-Edge виглядає бездоганно. З цим синтезатором кожен музикант, який працює наживо просто не має шансів загубитися на сцені. На вибір пропонуються моделі з білою або чорною обробкою. Причому чорна модифікація обладнана повністю чорною клавіатурою для створення специфічної атмосфери. Всі моделі AX-Edge поставляються з додатковою накладкою Edge Blade (срібного кольору для чорної моделі та золотої — для білої). Завдяки чому, виконавцю надається можливість міняти сценічний образ, вибираючи найбільш відповідний до стилю гри та конкретної ситуації.

 

фото Стильний синтезатор Roland AX-Edge

 

Тембри, створені на основі новітніх технологій

Новинка володіє ретельно відібраною підбіркою тембрів, створених на основі новітніх технологій компанії Roland. Оптимізовані для гри на сцені, ці тембри створені для того, щоб «прорізати» звучання самого насиченого міксу. Спеціальні кнопки для «обраних» тембрів забезпечують миттєвий доступ до пронизливих сольних звуків і жирних басів. А також до найрізноманітніших клавішних тембрів, які необхідні виконавцю. І не важливо, чи граєте ви соло, або ж акомпануєте іншим музикантам з групи.

 

фото Стильний синтезатор Roland AX-Edge – нове досконале рішення

Зручне управління виконанням та приголомшливі ефекти

Передбачена можливість редагування звуків по безпровідному каналу Bluetooth MIDI за допомогою програмного додатка AX-Edge Editor. Режими поділу та накладення, дозволяють повністю оцінити всі достоїнства повнорозмірної клавіатури. Додайте до цього ще й приголомшливі ефекти. Вони дозволяють досягти «відполірованого до блиску» звуку студійної якості при роботі на сцені. А завдяки функції Tone Remain, можна домогтися плавного перемикання тембрів. Тобто, ви отримаєте загасання звуку без неприродного обрізання нот або ефекту післязвучання.

 

фото Зручне управління виконанням та приголомшливі ефекти

 

Roland AX-Edge — максимальна виразність

Приголомшливі зручні контролери на грифі, дозволяють AX-Edge забезпечувати максимальну виразність. Вони виводить виконання клавішних соло на новий рівень. У вашому розпорядженні клавіші модуляції та чутливий до сили натискання стрічковий контролер. Зручні кнопки портаменто, сустейна, октавного транспонування та зміни тембрів. Крім того, безліч перепризначуваних регуляторів дозволяють адаптувати інструмент під будь-який стиль гри.

 

фото Roland AX-Edge - максимальна виразність

 

Сучасний і комфортний, ідеальний для роботи наживо

В арсеналі концертного клавішника має бути безліч різнопланових звуків та партій. Оскільки найчастіше на ньому «тримається» весь виступ. Синтезатор AX-Edge може похвалитися великою кількістю орієнтованих на живу роботу функцій. Включаючи інноваційний подвійний дисплей, арпеджиатор і вбудований програвач п’єс для акомпанементу. Додайте до цього ще й вбудований вокодер, звук якого можна накладати на тембри синтезатора. В результаті, отримуються унікальні підспівки або фанкові клавішні соло-партії в стилі ретро.

 

фото Тембри, створені на основі новітніх технологій

 

AX-Edge може працювати від перезаряджувальних нікель-металгідридних батарейок більше чотирьох годин. Крім того, передбачена можливість використання блоку живлення для мережі змінного струму. Найважливіше, що разом з унікальним мобільним синтезатором AX-Edge від Roland, ви завжди будете в центрі загальної уваги. Адже він володіє професійним звучанням, можливістю зміни зовнішнього вигляду та всіма іншими необхідними для роботи опціями.

 

фото Roland AX-Edge - крок до центру уваги