Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
Тренінг-семінар по роботі з професійними цифровими системами Shure
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Стартувала сертифікація по роботі з професійними цифровими системами Shure

фото Shure сертифікація по роботі з професійними цифровими системами

Стартувала сертифікація по роботі з професійними цифровими системами Shure

Каталог по безпровідним цифровим системам Shure зростає, і це чудова новина, тому що це означає більше можливостей для користувача. Але придбання безпровідних цифрових систем може виявитися складним завданням без з’ясування, яка саме система буде вам необхідна, і які функції цієї системи найбільш важливі. Чим більшим є вибір, тим важче обрати радіосистему.

 

фото Shure сертифікація по роботі з професійними цифровими системами

 

Тренінг-семінар по роботі з професійними цифровими системами Shure

Компанія “Юритмікс” 28 липня 2017 року провела у місті Києві базовий сертифікаційний тренінг-семінар. Метою тренінгу було практичне навчання по роботі з професійними цифровими системами від компанії Shure QLXD, ULXD і програмному забезпеченню Wireless Work Bench 6. На семінарі були присутні фахівці від дилерів, представників інсталяційних компаній з міст Києва, Луцька, Чернівців та Кривого Рога.

Результати навчання з професійними цифровими системами Shure

Фахівці компаній розширили свої знання про загальні принципи роботи радіо, дізналися про правила вибору та експлуатації по безпровідним цифровим системам для різних додатків. Також довідалися про особливості та переваги цифрових радіосистем Shure QLXD та ULXD. Для всіх учасників семінару була представлена можливість протестувати обладнання QLXD та ULXD. Пізнавальною виявилася робота з програмним забезпеченням Wireless Work Bench 6, де кожен учасник отримав відповіді по темах, що їх цікавили.

Після проведеного тестування по користуванню цифровими системами QLXD, ULXD та ПЗ WWB6 усі слухачі тренінгу отримали іменні сертифікати строком дії на один рік. Це дає право компаніям, які делегували своїх фахівців на семінар, не тільки рекламувати та продавати продукцію QLXD, ULXD від  Shure, а й проектувати та інсталювати безпровідні системи. Семінар-тренінг у сертифікаційному центрі ТОВ «Юритмікс» проводив технічний директор компанії  Віктор Марков.

Бажаючі взяти участь у семінарі-тренінгу по безпровідній цифровій конференц-системі Shure MXW та цифровій системі Shure MXA, який пройде у першій декаді вересня 2017 році, зможуть подати заявку з 2 по 25 серпня.

 

фото Shure сертифікація по роботі з професійними цифровими системами

 

По всім питанням щодо сертифікації звертайтесь до технічного директора компанії «Юритмікс» – Віктора Маркова
Моб. тел.: +38 050 432 98 38, +38 097 692 53 85
E-mail: viktor@eurhythmics.com.ua
E-mail: markov2410@gmail.com

Центральний офіс ТОВ «Юритмікс:  м. Мукачево, вул. Недецеї, 30.
Тел.: +38 03131 314 40, 314 41, Факс: +38 03131 550 13.
E-mail: info@eurhythmics.com.ua
Наші сайти: https://eurhythmics.com.ua/  http://shure.com.ua/  http://tik-tak.com.ua/

Представництво в Києві: ТОВ «ТІК-ТАК», вул. Констянтинівська, 10,
Тел.: +38 044 467 54 89, 467 54 60.
Факс: +38 044 467 54 91 (контакт-Сергій Степковецький)
Сайт:  http://tik-tak.kiev.ua/