Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Оснащення стадіону ім. Ілле Оана системами від RCF

Оснащення стадіону ім. Ілле Оана системами від RCF

Стадіон імені Ілле Оана, розташований у м. Плоєшті (Румунія), є домашньою ареною для футбольного клубу «Петролул». Він був відкритий у вересні 2011 року та вміщає 15 500 глядачів. Для забезпечення звукового покриття над усіма зонами стадіону використовувалися висококласні аудіо системи від RCF. Підтримкою проекту, який передбачав пошук індивідуального рішення, розробку документації, акустичне моделювання, різні вимірювання та багато іншого, займалася інженерна група компанії RCF.

Equipment Stadium Ilya Oana systems from RCF 02

“Це унікальна інсталяція. Все відбувалося згідно запланованого проекту і в результаті ми отримали чудовий результат для цього стадіону. Ми й досі отримуємо багато схвальних відгуків щодо виконаної роботи. Дуже приємно усвідомлювати, що інвестиції в сучасне звукове оснащення мають той самий рівень, що й інші елементи конструкції стадіону. Для нас було надзвичайно важливо стати частиною даного проекту з самого початку, і усвідомлювати свою відповідальність за пошук оптимального рішення. З впевненістю можу сказати, що ця інсталяція збільшить попит на продукцію компанії RCF у нашій країні”, — висловився Калман, дистриб’ютор товарів RCF.

Equipment Stadium Ilya Oana systems from RCF 03

Над секціями трибун закріпили 24 одиниці акустичних систем RCF P6215 та 28 одиниць RCF P4228. RCF P4228 — 2-смугові акустичні системи, захищені від впливу зовнішніх факторів та дії кліматичних умов, здатні забезпечити потужне та ефективне озвучення, які використовуються для професійного внутрішнього або зовнішнього застосування. Кожен кабінет оснащено 12-ма латунними вставками M10, сталевим U-подібним кронштейном та парою кріплень для монтажу під кутом 90°. RCF P6215 має клас захисту IP 55.

Equipment Stadium Ilya Oana systems from RCF 04

Для підсилення звуку було використано 6 одиниць RCF DPS3000. Це 2-канальні підсилювачі потужності компактної форми з надзвичайною продуктивністю. Також були застосовані 8 одиниць RCF HPS2500  — 2-канальних підсилювачів потужності, здатних забезпечити потужність рівня 2 x 1400 W RMS @ 2 Ω (2800W RMS міст @4Ω). Роботою системи керують 2 цифрові контролери RCF DX 4008, змонтовані у рекові стійки 26U, та додаткове обладнання — професійний програвач RCF M1033 CD-USB MP3 FM та інше.