Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

Вокальний конкурс Shure Vocal Mastery

Конкурс для вокалістів SHURE VOCAL MASTERY

Вокальний конкурс Shure Vocal Mastery

Компанія Shure дає можливість  усім вокалістам-початківцям з  Європи,  Близького  Сходу і Африки  продемонструвати свої здібності у конкурсі  Shure Vocal Mastery.

Умови:

Участь в онлайн-конкурсі на сайті http://www.shure-vocal-mastery.eu і порядок проведення конкурсу відбуваються у відповідності з наступними умовами:

 1. Компанія Shure запрошує вокалістів до участі в Конкурсі.
 2. Учасники надають одну фотографію, короткий текстовий опис і одну пісню.
 3. Конкурс проводитиметься на наступних онлайн-майданчиках:

http://www.shure-vocal-mastery.eu
http://www.youtube.com/c/Shure-vocal-masteryEu

 1. Дата закінчення подачі заявок — 22 грудня 2015 року, о 14:00 за центральноєвропейським часом. Підрахунок кількості програвань пісень і лайків на Soundcloud закінчується 7 січня 2016 року, о 14:00 за центральноєвропейським часом.
 2. Конкурс відкритий для жителів усіх країн Європи, Росії, Африки та Близького Сходу*. Учасники конкурсу повинні досягти повноліття відповідно до законодавства країни проживання.
 3. Приз може бути вручений тільки повнолітньому вокалісту (як зазначено в п. 5). Учасник повинен бути вправі самостійно перетинати кордон в зазначені дати для прийняття участі у майстер-класі і записі. Учасники беруть на себе відповідальність за оформлення дорожніх документів і, при необхідності, віз та інших дозволів на виїзд за кордон у разі перемоги у конкурсі.
 4. Кожен учасник може подати тільки одну заявку. Учасник конкурсу не повинен бути професійним виконавцем, тобто не повинен мати підписаного контракту з жодним із звукозаписних лейблів.
 5. Учасник повинен відіслати свою згоду на умови відповідно до інструкцій на відповідній сторінці веб-сайту http://www.shure-vocal-mastery.eu. Згода не приймається по e-mail, поштою або в будь-якій іншій формі, не передбаченій умовами вищезгаданого сайту.
 6. Компанія Shure залишає за собою право відхилити будь-яку подану заявку.

Проведення конкурсу

 1. Заявки приймаються до 22 грудня 2015 року, 14:00 центральноєвропейського часу
 2. Підрахунок кількості програвання і збір вподобань Soundcloud  триватиме до 7 січня 2016, 14:00 центральноєвропейського часу.  Для проходження етапу, вокаліст повинен зібрати на Soundcloud, як мінімум, 300 прослуховувань
 3. З групи кваліфікованих заявок компанія Shure влаштує попередній відбір 20 учасників. Список відібраних учасників буде опубликований 11 січня 2016 року на на веб-сайті Vocal Mastery.
 4. Додатковий учасник вибирається спільним голосуванням: до списку автоматично потрапляє Учасник, що набрав найбільшу кількість вподобань до 7 січня 2016 року, 14:00 центральноєвропейського часу
 5. Кожен з 21 учасника, що пройшов відбір, далі оцінюється журі у складі 3 суддів:
  1. Erika Footman – викладач вокалу Академії сучасної музики ACM
  2. Jono McNeil – викладач вокалу Академії сучасної музики ACM
  3. Konrad Birnbauer – співробітник компанії  Universal Music
 6. Журі відбирає п’ятьох фіналістів. Рішення журі являється кінцевим і обов’язковим для Учасників. Апеляції не підлягає.

 

Список призів:

 1. 21 учасник, який пройшов відбір, отримує мікрофон Shure MOTIV MV51
 2. 5 фіналістів отримають:
  • 2-денну поїздку в Лондон, включаючи майстер-клас в академії АСМ і студійний запис в студії Metropolis Studio (дати: 10 — 20 лютого 2016)
  • Всі витрати, включаючи авіабілети і проживання, покриваються компанією SHURE; транспортування з собою великогабаритних грузів (ударних установок, фортепіано і т.д.) заборонене.
  • Продукцію вартістю 1.000 € (на основі рекомендованих цін) з представленого списку, як вказано на сайті Vocal Mastery.