Warning: unlink(/www/eurhythmics.com.ua/sitemap.xml): Permission denied in /www/eurhythmics.com.ua/wp-content/plugins/google-sitemap-plugin/google-sitemap-plugin.php on line 577
KSM 8 - the world's first dual-diaphragm dynamic handheld microphone – Eurhythmics
Generic selectors
Точне співпадіння
Пошук в заголовках
Пошук за змістом
Вхід для дилерів

KSM 8 – the world’s first dual-diaphragm dynamic handheld microphone

KSM 8 – the world’s first dual-diaphragm dynamic handheld microphone

21 січня 2016 на зимовій виставці NAMM Show 2016 в Анахаймі (шт. Каліфорнія, США) компанія Shure представила кардіоїдний динамічний вокальний мікрофон KSM8 Dualdyne™. Випереджаючий свій час шедевр конструкторської думки, мікрофон KSM8 – це перший в світі динамічний концертний мікрофон з подвійною діафрагмою, який ознаменував революційний стрибок в якості передачі вокалу і керованості звуку. KSM8 стане новим доповненням до лінійки провідних мікрофонів Shure, включає в себе численні зразки несхильної плину часу класики, такі як моделі Unidyne® 55 і SM58®.

KSM8 створений для роботи на живих музичних заходах топового рівня, коли вимоги до розбірливості вокалу і якості звучання безпрецедентно високі. Новий мікрофон не тільки відповідає всім без винятку стандартам якості і надійності, але і здатний адаптуватися під мінливі умови без втрати якості звучання. KSM8 – це справжня революція в області динамічних мікрофонів для живого звуку, оскільки це перший в історії динамічний мікрофон, у якого практично відсутній ефект наближення, зате є приголомшливі можливості по поза осьовому придушенню і неймовірно рівна вихідна характеристика без характерних для інших динамічних мікрофонів піків і спадів АЧХ .

ksm8-black

ksm8-nickel

shure-novynka-ksm8“Це просто бомба!” – Запевняє головний звукорежисер британської групи Mumford & Sons Кріс Поллард. “Маркус [вокаліст гурту] просто в захопленні від KSM8, починаючи з того моменту, як цей мікрофон потрапив до нього в руки на рок-фестивалі “Rock in Roma”. Я, до речі кажучи, теж. Насправді чистий звук, рівна характеристика, чудова передача високих частот і поза осьове придушення – просто вище будь-яких похвал! Рідко коли приймається рішення поміняти мікрофон посередині концертного турне, однак Маркус захотів собі цю модель негайно, плюс ще зазначив, що мікрофон ще й візуально дуже привабливий “.

Мікрофон розроблений відповідно з найвищими стандартами для високоякісного відтворення вокалу і озвучування музичних інструментів на живих концертах та інших заходах топового рівня. KSM8 володіє просто зразковою кардіоїдної полярної характеристикою, кращою серед всіх інших мікрофонів Shure – і це гарантує просто приголомшливо щільний звук на акустичній осі, причому не залежний від техніки роботи вокаліста.

“Прийняти участь у другому народженні динамічного мікрофона – це було для мене неймовірно цікаво. Наші користувачі завжди запитували нас – а що ж буде далі з динамічними мікрофонами?”- розповідає Скотт Салліван, старший директор компанії Shure по глобальному менеджменту.”Коли мова заходить про мікрофонні технології та їх розвитку, саме у компанії Shure є в рукаві якась “секретна формула”. На мою думку, ніяка інша компанія не змогла перевершити досягнення нашого відділу розробки, не змогла домогтися того, чого ми змогли добитися з виходом KSM8″.

“Щоб втілити в реальність концепцію Dualdyne, нам потрібно було, по суті, заново винайти динамічний мікрофон” – додає Джон Борн, продакт-менеджер компанії Shure. “Ми розуміли, що єдиний спосіб втілити концепцію в життя полягає в тому, щоб забути про всі попередні розробки і шаблони і почати з чистого аркуша. З моменту початку роботи над проектом пройшло сім років – сім років пішло на роботу, перш ніж на світ з’явилося те, про що ми мріяли, те, що було потрібно всім, але чого досі не бачила ні одна людина. В результаті з’явився KSM8 – абсолютно новий динамічний мікрофон. Світ такого ще не бачив “.

Здатність практично повністю усунути ефект наближення і кардинально поліпшити поза осьове придушення – результат використання в конструкції KSM8 запатентованого картриджа Dualdyne, який містить дві надтонкі мембрани, одну активну і одну пасивну, а також принципово нову систему контролю повітряного потоку Inverted Airflow.

Як і у випадку будь-яких інших продуктів компанії Shure, всі без винятку аспекти конструкції KSM8 опрацьовані з точки зору світових стандартів дизайну та надійності. Захисна решітка з твердої високовуглецевої сталі, підбита гідрофобною тканиною, забезпечує максимальний захист від заплювання і задування, при цьому вона ще і повністю водонепроникна. Алюмінієва ручка корпусу – доступні варіанти обробки “матовий нікель” або “чорний” – додає чистому та вишуканому дизайну KSM8 неповторний шарм. Цей мікрофон стане справжньою прикрасою будь-якої сцени.

KSM8 з чорною обробкою корпусу також доступний у форматі ручного передавача для роботи з безпровідними системами Axient®, UHF-R®, ULX-D® і QLX-D®. Для систем ULX-D і UHF-R передавачі KSM8 випускаються і з матовою нікельованої обробкою.

Відвідати мікросайт SHURE KSM8